Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 27.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.03.21 17:04



еее, почваш да се ебаваш, май?
Спорехме принипно и за принципи, уж?
Или ще питаш кога е нужно да натискаш леко и много често спирачките, за да може със стоп светлините си да дадеш сигнал на някой зад теб за нещо си?
Или когато изпреварваш някой товарен, да му покажеш туй?





Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор 741 ()
Публикувано13.03.21 17:05



Не ги разбирам аз тез тревоги. Да е някой дето вече се е ваксинирал или има намерение да се ваксинира, разбирам да се тревожи. Обаче тук най-разтревожени решилите да не се ваксинират, ей туй не ми се събира в главата.



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: 741]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.03.21 17:06








Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: snowprincess]  
Автор esti ()
Публикувано13.03.21 17:07



...след 10 години пусната в употреба,...

А кои не са пуснати още в употреба, защото чакат да минат едни дългосрочни години, за да се проследи безопасността им?
За такива питам............и вече толкова дългосрочно се уточнявам, че вече станах напълно безопасна





Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: snowprincess]  
Автор esti ()
Публикувано13.03.21 17:16



А твоята мисия в живота е?
Какво ти пука бе Сноу, ако аз, сульо, пульо и онова вратарчето (по чичо Митко) вземем, че пукнем?
Никога не си била толкова напориста в желанието си майчински да ни предпазваш от грешки.
Жалкото е, че вече не можеш да спреш, а и за състоянието ти няма ваксина.....но има лечение.
Извинявай, че ти го казвам така директно, не ми се иска да те засегна, защото си стар боен другар, но ако стъпваме на пръсти около теб само, за да не те обидим няма да е честно.
Потърси помощ момиче, не си добре!





Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.03.21 17:16



така де, а пък аз ходя пеша, нали?


Е те, до оня ден фирмата ни имаше магазини във седем града с обща обиколка около и над 700км. и аз се разправях със тях.
Така че, поетът го е рекъл - .



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: LAMBl]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.03.21 17:26



когато за пръв път преди година чух прогнозата, че всеки трябва да се срещне с "вируса", ми се изправиха космите под мишниците!


Е, оказаха се прави хората от щаба - или директна среща или ваксина - трети път няма!



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: 741]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.03.21 17:28



Ами нормално е да си разтревожен ПРЕДИ поставянето на ваксината – защото все още имаш избор ДАЛИ да си я поставиш. Постфактум ти вече си ваксиниран и дори и да се тревожиш, делото е свършено.





Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: esti]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.03.21 17:34



Ей, ама що така веднага с бутонките?

Няма никакви бутонки. Подуших ирония и реагирах. Пък ти си знаеш дали е имало, или не.

В този клуб е много на мода.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: Silverado]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.03.21 17:38



Е, оказаха се прави хората от щаба - или директна среща или ваксина - трети път няма!

Айде айде! Като се изпонаваксинирате всички - ще останем тия, дето ще карат по третия път - ни ваксинирани, ни преболедували!



Сериозно сега да попитам - НАИСТИНА ли смятате че с една-две игли работата ще се свърши? Така ми звучиш... НЯМА КРАЙ, да знаеш! Ще има все нови щамове, все нови ваксини, все нови игли... помнИ ми думата.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.