Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 19.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.03.21 16:42



аз и сега ходя, но повечето по лични дела.
А тогава беше по служебни и рутинно!
Смятай, само на аерогарата бяха над 100 спедиторски фирми.
А в София митниците и изнесените им бюра бяха май над 10-11 и по всичките и кьошета и център.



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: 741]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.03.21 16:43



Уника косвено казва че всички срокове са съкратени. За мен е очевидно че е така и не намирам за откачено да има хора които се тревожат какво може да е пропуснато.

В тоя контекст, забележката и че не е ясно доколко "ваксинирах се и нищо ми няма" ще издържи теста на времето намирам за уместна.



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.03.21 16:44



край, обори ма, уби ма, търкулна ма по гръб и скочи с подковани обуща връз потника ми!





Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: Silverado]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.03.21 16:45



Не знам как го правите този ляв завой от насрещното в Ловеч, обаче ако в гореилюстрираният пример става дума за еднопосочна улица, тогава при ляв завой и сивият, и черният автомобил са длъжни да го направят от най-лявата част на улицата, в този случай от лявата лента (понеже се вижда, че са обособени 2 ленти на това място, макар да не се вижда маркировка за коя посока са). Не може сивият да прави ляв завой от дясната лента, освен ако поради някаква причина това не е специално обозначено чрез маркировка и пътен знак Д3, макар че такова нещо досега не съм виждал.

А ако не е еднопосочна тази улица, тогава черният изобщо няма място в насрещното.







Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: Silverado]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.03.21 16:46



Разликата между теб и мен е, че забравяш на колко години съм, колко години карам и че карам и до днес МНОГО и то В СОФИЯ.

Но не виждам тези факти какво общо имат в дискусията за мигача.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 13.03.21 16:51.



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: UnicaDonna]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано13.03.21 16:50



май забравихте че темата е за ваксини с/у ковид19
а не за някави мигачи!





Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: Silverado]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано13.03.21 16:52



Има ли други случаи, в които не подаваш, или само когато няма жива душа? Това питам. Че на безлюдно не подаваш, това го разбрах.





Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано13.03.21 16:53



двупосочна е, Т-образно, но и отляво, както и отдясно са на червено!
И светофара е "КЪС", ако помниш?
Това кръстовище сутрин за работа и вечер след работа е най кучото такова!



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: UnicaDonna]  
Автор esti ()
Публикувано13.03.21 16:59



Колкото и да си се постарала иронията ти да наднича едва-едва иззад въпроса ти - тя е ясна и не е на място.

Ей, ама що така веднага с бутонките?



Слушай сега, ирония няма.
Ясното е само, че имам едни съмнения относно твоите притеснения, но все пак допускам, че е възможно ти да имаш повече информация от мен, затова попитах.
А ти си чакай, каквото и колкото си искаш.
Мен тази работа не ме вълнува, за да влизам в някакви безкрайни спорове с теб.



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор esti ()
Публикувано13.03.21 17:00



Има общо, но карай.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.