Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:50 20.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: tartarianeyes]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.03.21 17:13



нямам очаквания, тарти
все едно чета вестник със стотина статии написани в него
и понякога пускам нещо, което съм видяла на друго място, не в телевизора
тогава някой започва да ми се ядосва, друг се опитва да обиди, трети иронизира, четвърти само се усмихва, на пети му е през оная...
аз само наблюдавам

а на вашите въпроси когато мога, отговарям
показвам картинки, статии, документи, видеа...
вие ги виждате, но ги разбирате по различен начин



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: NUT]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.03.21 17:22



спокойно, не става дума за бой


насилие е всеки начин/опит да ти наложат да мислиш "правилно"



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: snowprincess]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано12.03.21 17:33



какво значи да мислиш правилно?
аз мисля едно за правилно - ти коренно различно!
това прави ли ни "врагове"?





Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: snowprincess]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано12.03.21 17:37



да.
извини ме, но Q-тата често звучат като терористи...
обичам да ровя и да търся информация, но за тези въпроси не намирам никакви доказателства, хайде, поне надеждни източници.

иначе имаш пълното право да вярваш в каквото искаш, както всеки друг, стига подобна информация да не ти вреди по никакъв начин.


научи се да чакаш

Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано12.03.21 18:21



Ами естествено, че примерите са изолирани и естествено че се случват на мен - нали аз се оплаквам от опашки.

В неизолираните примери аз бачкам и не попадам на опашки.



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано12.03.21 18:24



Доказването е тежест на обвинителя


Който обвинява фитнесите, да го докаже. Иначе пустослови.

Ето аз мисля, че основен източник на зараза са театрите. Ти наемаш ли се да докажеш обратното?



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: NUT]  
Автор kuhata leika (Пух)
Публикувано12.03.21 19:17



Няма да се ваксинирам, но само защото имам антитела...изкарах го ноември -декември, продължи 1 месец и беше ужасно, аз го преборих накрая. Бях стигнала до болница, не се наложи, но беше аха-аха...За съжаление ковид уби баща ми, та всичко е вече много лично. От приятели, близки и познати само един човек ми заговори " няма такъв вирус, минава си с чайче и лимон с мед." Сега и той пее друга песен, ако чуя подобни на гореспоменатите думички, замлъквам и само времето ще покаже дали ще ми размине.

Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!


Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: UnicaDonna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано12.03.21 19:33



Тук при нас опашки си имаше и преди. Например в магазина съвсем нормално е да работят най-много 2 от общо 5 каси. А най-лошите опашки стават на пътя. Тук всички улици са ужасно тясни и понеже има много повече автомобили, отколкото пътят е проектиран да поддържа, постоянно има паркирали на пътя, по тротоарите и пред и след кръстовищата, та по правило за да се разминат 2 автомобила, единият трябва да отбие встрани и да изчака... Ако изобщо има място за отбиване. Разбира се, накрая може да се окаже, че за теб паркомясто пред блока не е останало, така че се налага да си търсиш другаде. В целия квартал е така, не знам как е при вас. Ако има нещо, от което съм в потрес, това е, че хората масово пестят от мигачи.





Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: Nuke Dukem]  
Автор laure-160672 ()
Публикувано12.03.21 19:48



От това няма нужда. Смешни движения, както казваше един съклубар

В 21 век не е актуално.



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано12.03.21 20:06



Ако има нещо, от което съм в потрес, това е, че хората масово пестят от мигачи.

Много потрес, много нещо, бре!



Аз също мигач не давам, - когато няма за кого.
А за десен такъв, хептен.
Мигачи са нужни за тези, които не следят къде се намират на пътя във всеки един момент!
Време е в ЗДП това да бъде променено!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.