Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 21.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: tartarianeyes]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.03.21 15:52



обичат ме, но по неправилен начин
ако си живял 50 без наказания и упреци, ти идва малко нагорно 1 цяла година такова насилие



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: NUT]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано12.03.21 15:55



как може една сериозна тема
да бъде обърната като - търсене на внимание
и то от човек - който е преборил ковид19!



вече се чудя как да драскам в клубеца И с кого?!



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: tuzlija-179435]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.03.21 15:57



циганите имат по-силна имунна система от нас изнежените, дето си дезинфекцираме ръцете



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано12.03.21 15:57



кой казва, че мрази някого, Алисо

Ти самата, ве, Снежке. Ей това, написано от теб за близките ти, е език на омразата:

страхливи, ненадеждни, индоктринирани, неморални, продажни, доносници и насилници

И като изключим страхливостта, защото всеки човек изпитва страх от нещо, това не е причина да му се засягаме, че да се налага да прощаваме, всички останали епитети са продиктувани от омраза. Няма ситуация, в която аз дори да си помисля за мой близък човек, че е неморален, продажен, насилник... и т.н. Пък какво остава да заявявам, че е такъв! А моите близки, както и аз, сме пълни с недостатъци, не сме ангели, дори по много въпроси не сме на едно мнение.

Не знам, ти си знаеш с какви хора си заобиколена и защо си ги избрала за близки.
За мен е шокиращо човек да говори така за близките си.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: snowprincess]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано12.03.21 15:57



за какво насилие драскаш - че не разбирам?



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: alisalisa]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано12.03.21 16:06



най-големите насилници са родителите ни, бе
те са ни научили, че ако не се подчиним, ще бъдем лишени от обич
тогава не спираш да обичаш тях, а себе си и спираш да слушаш собствените си желания



Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано12.03.21 16:06



обичат ме, но по неправилен начин
ако си живял 50 без наказания и упреци, ти идва малко нагорно 1 цяла година такова насилие


Душко, не ти ли хрумва поне за миг, че 50г. просто не е имало за какво да бъдеш упреквана. През последната година ти видимо се промени. За близките ти това може би е тежък емоционален тормоз и те реагират като нападнати хора. Ти стана неприятно агресивна спрямо другите, натрапвайки на всяка цена новите си убеждения, без изобщо да ти пука дали прекаляваш. И това тук, в клуба, където пишеш чат-пат, а всеки е свободен изобщо да не те чете и да не се товари с изказванията ти. Но ако с хората, които ежедневно контактуват с теб и няма къде да избягат, защото са ти близки, си толкова напориста в налагането на мнение, аз направо не знам как издържат.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано12.03.21 16:24



най-големите насилници са родителите ни, бе
те са ни научили, че ако не се подчиним, ще бъдем лишени от обич


Леле! Аз, която съм имала тежки, епохални разпри с родители на тема "няма да направя така, само защото ти го искаш", а моята родителка и тези на мъжа ми са царе на командоренето, драмите и емоционалния рекет, не бих ги нарекла насилници. И изобщо не са ни учили, че ще ни лишат от обич заради неподчинение. Обикновено е обратното: карам ти се, защото те обичам. Което си е голяма беля, някой да те терорка с аргумента "от любов". Всъщност е от страх, че ще бъдат дистанцирани, но не си го признават. Възрастни хора, пълни със страхове и болежки, какви насилници са те, ве? Досадници понякога, ама все някой требе да ни къса нервите. Я родителите, я децата...



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles

Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: snowprincess]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано12.03.21 16:27



ами... аз не зная кой е правилният начин да се обича, сноу. но съм сигурна, че е тъй, иначе не биха тъй загрижени.
постваш някаква информация, ние пък задаваме въпроси.
те не получават отговор.
нещо повече, другата посветена, ружката, писа, че не била тук да задоволява любопитствата на невежите.
колкото и конспиративна да е една теория, все някога се появява в интернет.



а с появата идват и въпросите.
ти писа, че постваш тук, не задаваш въпроси, а следиш реакции.

много ми е интересно при тъй поставени условия какви реакции очакваш?


научи се да чакаш

Тема Re: в потрес съм!:(нови [re: alisalisa]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано12.03.21 16:30



аз съм си патила от доста родители!
И затова не се бъркам в семействието на дъщеря ми - дори и да не ми харесва!

всеки да си гледа дома и спокойството - без да се съобразява от родата!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.