Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 18.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Jerusalemaнови  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.03.21 22:22



От около година по радиото чувам тази песничка, страхотно ми харесва, и все не успявам да чуя кой я пее, а Шазамът ми отдавна сдаде багажа, пък аз все не се сещам да го преинсталирам.. и днес, докато си гледам клипчета на един от любимите ми комици във ФБ попадам на флаш-моб по тази същата песничка.

Оказва се, че междувременно е станала много любима и популярна по целия Свят.

Споделям флаш-моба



и самата песничка

Enjoy

Редактирано от parvaty на 05.03.21 22:24.



Тема Re: Jerusalemaнови [re: parvaty]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано05.03.21 23:14



Aми благодаря за подсещането.Да, влизала ми е в ушите, да, грабваща и въздействаща е, да, за еnjoy cи е...





Тема Re: Jerusalemaнови [re: tuzlija-179435]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.03.21 23:49



нали? Напоследък нещо не я пускат и много ми липсваше, да ти призная.. и откакто я открих преди 2 часа.. познай, разхождам се из къщи по телефон и слушалки и само припявам "а уку лана"

...

апропо, ако забелязваш, във видеото се вижда нагледно колко по-добри танцьори са черните хора.. и както казваше моята терапевтка преди 100 години "ти била ли си на караоке със жълтите хора? Те са пластични като пластичен експлозив!" .. ама, верно. Ти да си чул за азиатец-танцьор? .. докато виж, черните хора.. това им е силата.. не мога да ги гледам, без да си въртя таза и да подскачам.. много е хубаво клипчето, много е хубава песента. Бравос! Пълно браво имат от мен.

аз като цяло харесвам всички раси, щото нали, изказах се лошо за жълтите. На жълтите им харесвам менталната школа. но, просто ги няма като танцьори.



Тема Re: Jerusalemaнови [re: parvaty]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано05.03.21 23:56



БАХТИ!


БРРРРРРРРРРРРРРР!
Вие не си в ред!



Тема Re: Jerusalemaнови [re: parvaty]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано05.03.21 23:58



не мога да ги гледам, без да си въртя таза и да подскачам.

Сполай на меракът ти!





Тема Re: Jerusalemaнови [re: Silverado]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано06.03.21 00:00



айде ако може да те помоля да не ми пишеш в темите.

Ти и аз нямаме никаква допирна точка. На онова неграмотното писах тук



мисля, важи за теб с пълна сила.

Просто ме подминавай, ако обичаш, скъпи ми тумбести селянино.



Тема Re: Jerusalemaнови [re: Silverado]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано06.03.21 00:02



абе някой иска ли ти мнението бе, white trash??





Тема Re: Jerusalemaнови [re: parvaty]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано06.03.21 00:08



Африканското многогласно пеене и регето съм ги открил отдавна за себе си



Тема Re: Jerusalemaнови [re: tuzlija-179435]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано06.03.21 00:14



много, много добро... някак, напомня за вкъщи ,не ли? .. ама, като имам предвид, че всички произхождаме от Африка, то си ни е в кръвта.. някак.. просто те карат тия ритми да вибрираш отвътре..

преди да ни затворят залите ходех на фитнес-йога.. отидох на майтап, щото ходех на йога в България много преди да стане модерно, и си викам "дай, да видим каква изгъзица ще е това" .. уникално преживяване.. и инструктурката беше подбрала точно африкански и арабски мотиви.. арабската музика е .. много особено. Арабският, както и еврейският, апропо, аз поне не правя разлика като ги чуя кой кой език е, са много .. абе, особени езици.. карат те също да настръхваш отвътре, без да си даваш сметка защо..

ние се имаме за много важни, защото сме европейци, ама люлката на Цивилизацията е в Месопотамия.. нищо, че Месопотамия вече я няма.





Тема Re: Jerusalemaнови [re: parvaty]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано06.03.21 00:18



Съобщението е изтрито от ad miral

Редактирано от ad miral на 06.03.21 01:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.