Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 20.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Ваксините били доброволни, а не задължителни!нови [re: tuzlija-179435]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано04.03.21 09:36



Благодаря!
Дъщеря ми е първата която влиза в дома им. Преди това момчето е имало връзка с българка, чието семейство не е приемало турчин. Аз нямам проблем. Българо-гърци сме. Един турчин няма да ни смени маята.



Тема Re: Ваксините били доброволни, а не задължителни!нови [re: pishmangreek]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано04.03.21 10:13



Това е грозна картинка и може накрая да се превърне в най-неприятното усещане от цялата тази история с пандемията. (От една страна - дано наистина това да е най-неприятното)
Такива и подобни нареждания се чуват от страшно много места около мен. Това и дриги са го написали, моите пет цента са че има силна логика в случващото се. Ако приемем, че започнат негласни рестрикции за неваксинираните хора, то очакваме такива и за неваксинираните "фирми", нали така? Например - "ще ви изберем за този проект ако ангажираните хора са ваксинирани". Това вече поставя нещата на друга плоскост - "нищо лично само бизнес". Дори работодатели, които са против подобен род отношения, или направо антиваксъри ще са принудени да дават най-много и най-отговорни задачи на ваксинираните, а другите да стоят острани. Това ще доведе до различно заплащане, различно кариерно развитие и т.н. Нямаш представа колко бързо стават тези работи - две седмици и може да се промени обстановката в някоя фирма.



Тема Re: Ваксините били доброволни, а не задължителни!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.03.21 10:28



Дааа... точно така е.

И после нека някой ме убеждава, че ваксините не били голям бизнес за фармацевтиката! Вчера се появи съобщение, че може би ще се наложи и ТРЕТО ваксиниране сега, а не само две, по причина на някакъв си щам... те ще си измислят сега какво ли не, накрая ще се окаже, че трябва всеки месец да се дупчим, за да им пълним гушите...

И ще бъдем НЕнасилствено принудени - точно поради описаните от теб причини. И поради международните пътувания също. А иначе ще продължават да ни набиват в канчетата, че е ДОБРОВОЛНО...

Единственото ми успокоение е, че живеем в България и ще процъфти пък бизнес с фалшиво ваксиниране!

Хората виШе образование си купуват по интернет, та една бележка за ваксина няма да си купят! Бас държа, че това е бизнес, който ще се размножи бързо ПЪРВО у нас. По нещо ще сме на първо място все пак!

ПП - Сигурно пък бележките ще са с холограми! За да процъфти и ДРУГ бизнес и бележките да са много скъпи!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Ваксините били доброволни, а не задължителни!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано04.03.21 11:07



Бележките не са важни, важен е дигиталният сертификат

- после някой да ме убеждава, че IT-то не било голям бизнес



Тема Re: Ваксините били доброволни, а не задължителни!нови [re: pishmangreek]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано04.03.21 11:18



Абе, точно тоя тип работодатели, бюджетните, отстъпват, като им се опънеш, айде сега.
Други са ония, дето смятат, че колят и бесят. при тях цаката е да имаш избор и да можеш да си позволиш да напуснеш.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: Ваксините били доброволни, а не задължителни!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано04.03.21 11:50



Новите ваксини още не са технически одобрени и лицензирани от Американската
Агенция за контрол на храните и лекарствата (USFDA). Те са авторизирани по
изключение
за употреба по алинеята за спешни случай .
(За предотвратяване на Ковид-19 в индивиди по-възрастни от 16 години)"


Пълните клиническите тестове се очаква да приключат едва през 2023.

Имайте го предвид това, когато си навиете ръкавите като послушни лабораторни прасенца.
(Ваксините са още експериментални)

Не че ме интересува особено коя кака или батко имат намерение да се ваксинират,
освен когато става дума за нераждали още млади момичета и жени, или слаби и безпомощни възрастни.

Останалите да решават за себе си.



Тема Re: Ваксините били доброволни, а не задължителни!нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано04.03.21 11:58



Ей, сексист! А нераждалите млади мъже кучета ги яли, така ли?!



Тема Re: Ваксините били доброволни, а не задължителни!нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано04.03.21 12:30



Лабораторните животни не са ли по-често мишки, а не прасенца?



Това за нераждалите е наистина смехотворно!
Впрочем, болните от други заболявания доста често разчитат на експериментални лечения. Това не ги прави прасенца, по-скоро са борбени и желаят да живеят качествено (качество в медицински смисъл). Няма принципна разлика и със сега ваксиниращите се.

Някой тук съмнява ли се, че новите ваксини и през 2023 и нататък ще бъдат одобрени, лицензирани? При положение, че клиничните тестове вече са в мащаб >270 милиона души към момента (>80 млн само в САЩ). Колко милиона теста ще са достатъчни? Обикновено и няколко десетки хиляди стигат...



Тема Оффнови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано04.03.21 12:50



Дрязня се все повече на това, че в подобни разговори аз (и ти също) говоря за ваксини, а острещният- за "Новия свят".

За какво да участвам в подобни неща?



Тема Re: Ваксините били доброволни, а не задължителни!нови [re: Green Light]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано04.03.21 13:01



А нераждалите млади мъже кучета ги яли, така ли?!
Ама ти още ли не си разбрал, че си уайт треш?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.