Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: hypey]  
Автор 2biri ()
Публикувано04.03.21 01:30



Ти на здрав мъж и бебе еднакво ли дозираш храна, лекарства, билки?

Ако ваксината е панацея, майка и татко с 3 пъти разлика в теглото ще я понесат еднакво ли? Това са неща, за които не се говори. Не е ли нормално да има колебание? Срещала ли си разумен отговор освен "щото така"? Редно е да има питания и отговори. Тези в стил "ааа, страх те е да не те чипират, хаха" не са отговор.



Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: Silverado]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано04.03.21 09:18



Какъв е този чакало-болшевишки бяс, който се е вселил в тебе, боже мой?
Какво са ти направили негрите? Вземи да се ваксинираш с противобясна ваксина,
а не само с Модърна или другите за "ковид".



Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: 2biri]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано04.03.21 09:35



Да, това е интересен въпрос - теглото. Аз съм голяма читанка и супер много четох, но такъв въпрос не съм видял. В Единния информационен портал

за коронавируса такъв въпрос липсва.
Моето профанско разбиране е че ваксината е нещо което провокира нашата имунна система, тоест можем да очакваме системен отговор. Каквато е системата, такъв е отговорът. Тоест ако системата на твоят 130 килограмов (написах "годишен" първо :-), да е жив и здрав, и 130 годишен да стане някой ден) татко въоръжава 130 милиарда милиарда милиарда антитела, то ваксината след като задейства тази система, ще я провокира да произведе това количество. При майка ти ваксината, макар и пак толкова като доза, ще задейства система, която обаче работи в тяло тежащо само 55 килограма - съответно тази система след провокирането си ще произведе нейното си количество антитела.

Ужасно много се извинявам за прехапването, оловането с кафе, тиковете и лошия сън, който образувах на всички с някакви медицински знания! Простете ми, ако можете!



Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: Koftia]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано04.03.21 09:40



Гледам често Rebel News покрай тази "пандемия". Истински журнализъм.
Имат много интересни репортажи от Канада, Австралия и Юкейто.
Например този, където 200 ченгета и конна полиция арествуат Адам Скели,
защото си отворил барбекюто в Торонто. (Ресторантът му се казва "Адамсън Барбекю".)
Голям кеф. После дропнали всички чарджове защото били неконституционални.







Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано04.03.21 09:51



Впечатляващо видео. Какъв хъс, какъв нерв имат тия хора там, каква енергия и страст за живот и свобода.

Между другото, не очаквах такава фуражка (скрийншота). Милиционерска някак






Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: Crrafterr]  
Автор Reverend Harry Butz (The Swamp)
Публикувано04.03.21 10:11



Милиционерите и курвите са еднакви навсякъде.





Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: 2biri]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано04.03.21 12:02



Храна, лекарства, билки - не, ваксини - да. Очевидно има причина, не е да не са се сетили тея, дето ни чипират, за тази проста и убедителна аналогия. Нали точно за това говорим.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 04.03.21 12:02.



Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: 2biri]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано04.03.21 12:05



Е, как ще е ОК, те антиваксърите откога алармират за това, толкова е просто.



”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.03.21 13:19



Ако правиш търсене на английски, изключи термина ковид за да филтрираш колосалните количества пропаганда. За всяка ваксина част от протокола е установяване на дозите и на интервалите между тях. В общия случай по-голямо влияние имат интервалите, но дозата хич не е без значение.

Аз го нямам стреса от липса на академична дискусия около дозата на ковид ваксината, предполагам на първи рунд са я уцелили достатъчно добре пък и аз вероятно влизам в 80-тия персентил.



Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано04.03.21 15:12



Аз (лаически) бих сравнил дозата на една ваксина с количеството гориво на кибритената клечка. Значението на тази доза е клечката да се запали.

Самата клечка (ваксина) може да запали цигара, а може да запали и Райхстаг.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.