Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: BATHco]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано28.02.21 23:20





(тая карикатура не я разбрах де, ако може някой да обясни вица...)



Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: BATHco]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано01.03.21 19:05



Обиколих квартала за дежурната си вечерна разходка. Приятна разлика : светло по улиците, защото ресторантите работят, хора отвън пушат, вдига се весела глъчка. Пет заведения има около нас, през витрината се вижда, че е гъчканик.

А днес приятелка, която до вчера беше най-лютия привърженик на ваксините и едва чакаше да иде да я боднат, днес каза, че няма да се ваксинира. Съседката й споделила, че няма смисъл, защото доза за пет човека наистина я делят за седем. Жената работи в РЗИ и имали такива препоръки.
Та веселете се в кръчмите, ама ваксините са ви като ракията-разредени
Иначе да ти е весело на теб и хората около масата ти. Дано никога повече не се повтори цялата дивотия.



Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: BATHco]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано01.03.21 19:11



Бях на изключително приятен обяд с колеги.
Баба Марта, слънчице, хубава храна, усмихнати хора, сефалък, кеф ...


Другата седмица на женско парти с колежките.
Като отворят баровете, с преспиване ...
Ай, ша му се е невидяло!
Семейното планиране намеква за топли басейни с гледка към снежни върхове. Аз съм за Кащяло пък и да се дърпам.



Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: e ta]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано01.03.21 19:48



Всички барове и ресторанти към хотели си работят.



И най-хубавото време мина, нямаше хора, освен такива нехранимайковци като нас. Но пък купони си ставаха
Сега пак ще напъплят навлеците, но пък ние ще почиваме вече



Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано01.03.21 20:08



Ние и без това си избираме по-камерни места, да няма много гмеж, навлеци, фръцли и нацепени батки





Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: e ta]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано01.03.21 21:06



...топли басейни, снежни върхове... може би и гейзер...



Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: tuzlija-179435]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано01.03.21 21:09



Сапарева баня&Паничище& Рилски езерс





Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор 741 ()
Публикувано02.03.21 10:25



Съседката й споделила, че няма смисъл, защото доза за пет човека наистина я делят за седем. Жената работи в РЗИ и имали такива препоръки.

Аз пък се чудя, как за 120 кила човек и на 50 кила с мокри дрехи дозата е все една и съща. Ако тази не е твърде едрогабаритна, леко намалената доза не би следвало да и е проблем.

За файзер още в началото казаха, че количеството в шишето е с известен резерв, и е тъпо да изхвърлят остатъка. За по-маломерните едва ли ще навреди да им слагат по-малко от дозата, която би следвало да е достатъчна и за едър мъж.



Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: tuzlija-179435]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано02.03.21 12:23



То ако е останало в тенджерите, не е проблем. Въпросът е да не е останало в поднесените вече чинии.



”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Тема Re: Запазих маса в ресторантнови [re: 741]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано02.03.21 12:27



Ваксините по принцип са в една доза за всички от бебе до едър чичко, не са като лекарствата. Разбира се, някои не се поставят на деца или на деца под определена възраст, но поставят ли се, не се дозират според възраст и тегло. Не знам защо. Дори не съм го забелязала аз, а антиваксърите.

Те, разбира се, го ползват не като довод колко е безполезно, ако ти бият само 5/7 от дозата, а обратно - колко е вредно за бебета нещо, което е доза за едър чичко.
Но наистина - не знам каква е причината. Вероятно в особеностите на работа на имунната система и на навлизането на вирусите, т.е. все в горе-долу една и съща доза от едно кихане на заболял край тебе, независимо колко кила си.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 02.03.21 12:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.