Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 28.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема От професор! Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано28.02.21 11:16





Професор с цялото си величие!

(Това, разбира се, не потвърждава мангърщината, че трябва да го лекуваме с чайче и лимонче, и че е най-обикновено грипче.)

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 28.02.21 13:36.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано28.02.21 12:09



Уни, уплаши ме
да го ... в професора, разбрал след година
аз също съм писала, че е лабораторно създаден
помня в някаква тема съм пускала, че патентите на вируса, тестовете и ваксините са на един и същи човек

а това са съдебните дела, които се водят срещу бил гейтс за престъпления срещу човечеството



желая бързо възстановяване на сестричката ти!
аз още малко ще липсвам от клуба
чувствам се като затворник, които влиза и излиза нелегално
не обичам да си нарушавам дадената дума

видях, че си възмутена и си пуснала тема за имунизационните паспорти
спокойно, няма да има такива
да са му честити ваксините, който си е сложил, за другите няма да станат задължителни

до края на март приключва пландемията и всички правителства, които участваха в театъра падат в канала, заедно с тях ес, оон, биг фарма, биг тех, ще има нова банкова система
ковид мерките не бяха заради вируса

"Искам да обясня нещо много важно. Това е първото условие, за да бъдат разбрани съвременните събития. Капитализмът се срина. Срина се през 2008 година. Болшинството от хората не разбраха, както и днес не разбират, че им сменят финансовата, социалната и икономическата система чрез „ковид мерките“. Ковид мерките нямат нищо общо с ковид вируса.

Най-важното – трябва да бъде съхранен дългът, дълговото робство трябва да бъде запазено, но така, че световната икономика да не се срине като къща от карти (от огромния корпоративен, частен и държавен дълг, заради който тя реално не може да работи). Това, от една страна, а от друга, да няма революция. Дълг най-лесно се изплаща с обезценяване на валута. Нали? При ускорено печатане на пари, каквото имаме сега с „подпомагането на бизнеса и обществото“ заради „ковид“ и замразената икономическа дейност, валутите се обезценяват. И това в един момент може да приключи с хиперинфлация. Тогава „вие няма да имате нищо, но ще сте щастливи“. Ако случайно имате спестявания, няма да имате. Понеже и работа няма да имате заради „ковид мерките“, ако имате ипотека – и дом няма да имате. Ако имате дълг, ще зависи в коя валута и съответно дали тя ще се обезцени спрямо вашата? И зависи дали ще имате работа все пак, за да изплащате дълга, което условие за много хора няма да е изпълнено. Тогава банките ще предложат опрощаване на дълговете, но ще искат в замяна да притежават всичко.

„Голямото зануляване“ е опит да се пусне ток на капитализма, да му бият стероиди и от „зомби“ да се превърне в турбо-фашизъм и турбо-капитализъм. Животът да бъде приватизиран напълно. Защото хората вече няма да имат пари да потребяват, но могат да бъдат полезни като стока и ресурс за системата. Като биологична маса, като данни за Изкуствения Интелект, като експериментални мишки и обекти (стоки или потребители) за компании за социално въздействие. Това вече се случва с проектите за „инвестициите в социално въздействие“ (проект на ООН, Световния икономически форум от Давос, Ватикана) и „новите технологии“. Виждате, че капитализъм, който приватизира живота и печели от това да играе с вас, с вашето развитие като човек, с това какъв сте, да ви ъпгрейдва, много прилича на евгеника и изглежда е един добър начин да се стигне до трансхуманизма.

Отделно, всички ресурси – въздух, вода, океани, гори, всичко това искат да мине под контрола на наднационалните организации (със Зелената сделка), и ще трябва да им плащате наем, за да дишате…

Има два пътя след краха на капитализма – да продължим напред, с друга система, в която средствата за производство са в ръцете на обществото или да продължим към неофеодална система, в която хората няма да имат нищо. Изглежда, че човечеството избира второто. За съжаление. Засега.
Много хора по света се държат като невменяеми. Едни ходят с две маски и противогаз, други си мислят, че комунистите ги нападат, трети смятат, че психопатите от елита са рептили.

Как мислите, че елитът работи? Как успяха да се сдобият с толкова власт и пари? С магия? Може би направиха магия на света и хоп – всички ги последваха? Или „комунистите“ превзеха университетите, защото капиталистите са едни добри и наивни хора и не успяха да ги спрат? Комунистите превзели университетите (99% от либералите са финансирани от ЦРУ, едни много известни и последователни комунисти) и горкият капитализъм взе, че умря?

Системата и капитализмът не работят за нас, работят за тях, технократите и те работят за тях. Така покориха света.
Засега."

Vania Mileva

Цялата статия в "Без лого": https://bezlogo.com/2021/02/30134.html



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано28.02.21 12:39



коронавирусът е лабораторно създаден и е вид биологично оръжие - проф. Генчо Начев.



Това се знае от

.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано28.02.21 13:07



до края на март приключва пландемията и всички правителства, които участваха в театъра падат в канала, заедно с тях ес, оон, биг фарма, биг тех, ще има нова банкова система
ковид мерките не бяха заради вируса


Ще ям май бой, че те "отприщих" с тази тема...



Обаче твърдения като горното, които не се сбъдват, само олекват всичките ти тези... Та - не ги разхвърляй така с лека ръка.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: pishmangreek]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано28.02.21 15:42



Точно! Преди една година и нещо беше ....

на 17 ноември 2019та.... някъде към 11 и 24 преди обяд

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: От професор! Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано28.02.21 17:52









Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано28.02.21 17:56



Аааа, не е същото. Едно е да е “изпуснат” некъф прилепски вирус, а друго е да е създаден като биологично оръжие, каквото твърди цЕл професор!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано28.02.21 19:38



Вируса е създаден в хамериканските лаборатории в Ухан като разработка на биологично оръжие. Тестовете се правят на мишки и прилепи.
Следващия етап е било да се тества и на хора, защото китайското законодателство НЕ забранява тестове върху хора. Обаче заразени прилепи успяват да "избягат".

Тестовете върху хора са факт в световен план.

Сега ще си тестват и ваксините върху хора. Съвсем безплатно!!!



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано28.02.21 22:27



тоз, който е кур-дисал мангъра в листата си, много добре си е направил сметката!
Само като си представя колко "следовници" може да има мангъра и ми се изправят космите изпод мишниците.


Подобна надежда таИ и учиндолецът, за който гласувалите лесно биха се броили, ако да бяха урните дигнати на 20 санта от земята и някой викне "са, са".
Същто така и шморцовете, които гласувайки за ДБ, се самозаблуждават, че са седесари.
А бе, ай ша им....!



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: pishmangreek]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано28.02.21 22:33



хамериканските лаборатории в Ухан - туй като как да може да стане?


Демек Китай, при голямата си "любов" към USA-то, им е дал бази да си правят експерименти в Китай с прилепи и с китайци с прилепски уши, примерно?



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: Silverado]  
Автор pishmangreek (ентусиаст)
Публикувано01.03.21 01:09



Като не вярваш
иди и се увери намясто.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: Silverado]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.03.21 10:39



тоз, който е кур-дисал мангъра в листата си, много добре си е направил сметката!

Самият Мангъров нещо втвърди говоренето... До оня ден беше приятел с Бойко - сега вече го нарича



Вероятно се надява по този начин да качи рейтинга на АБВ, но за момента те още са в зоната на "други партии"!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.03.21 10:46



Самият Мангъров нещо втвърди говоренето... До оня ден беше приятел с Бойко - сега вече го нарича ШАЙКА!!

Затова пък Бойко си купи политически номад - Дилов. Да и е честит на бирите.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано01.03.21 13:09



те тъй само си приказват.


Недей забравя, че мангърчето и кака му на Бойка, са семейни приятели.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано01.03.21 13:26



Епа логично е!


Бащицата на нацията ББ да си има и един син около него - в случая, Л. Дилов-син.




Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: Silverado]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.03.21 13:27



те тъй само си приказват.
Недей забравя, че мангърчето и кака му на Бойка, са семейни приятели.


Това не е важно. Колко хора го знаят? Важно е въздействието върху аудиторията и електората... друго си е, като наречеш ГЕРБ "шайка"!



В тия 10 години, особено последните 4-5, ако тия имаха читави адвокати - сума пара щяха да смъкнат от дела за обида... то не бЕха шайки, мафии, мутри... публично говорене! Първо катила Радев бих осъдила!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано01.03.21 13:39



тя, на "зеления потник" присъдата вече е подписана и от неговите си, та що остава и ти сега да го емнеш.



Ма понеже те и инак "си пърдят един на друг у гащите", та затуй не се и засягат много много.
Ей я виж, на, сестра Галева - се едно няма история зад гърба си и е чиста като деТствена капка !!



Тема Re: От професор! Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано01.03.21 13:42



Тоя е поредният тъпунгер в титла. като оня Филипов, от БАН, беше и някакъв шеф в Рожен, който вярваше в кемтрейлс и анунаки.
Такова е качеството на науката вече не само у нас..... Няма какво да се коментира.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: Silverado]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.03.21 15:45



тя, на "зеления потник" присъдата вече е подписана и от неговите си, та що остава и ти сега да го емнеш.

Не бих се обзаложила на това. Дори бих се обзаложила на ОБРАТНОТО. Почти съм сигурна, че ще има втори мандат.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано01.03.21 16:19



Почти съм сигурна, че ще има втори мандат

Пепел ти на устата и ритник в.... ай да не казвам къде!





Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: Silverado]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.03.21 16:53



Пепел - не пепел - логиката е такава.

Първо - той все още има най-висок рейтинг от всички политици.

И второ - нещата отиват на спечелване на парламентарните избори от Бойко, ако НЕВОЛЯ влязат - може и правителство да се стъкми още на първи опит. Народното недоволство ще избухне и ще се проектира върху президентските избори. И понеже у нас винаги се гласува не ЗА, а ПРОТИВ - всичкото недоволство ще се излее в подкрепа на този кандидат президент, който вече се е доказал като неприкрит анти-бойковист. Юмруци, крясъци, обиди, заяждания - нестихващ кеф за мразещите Бойко... никой друг кандидат не може им осигури това.

Като прибавим и свръх оскъдната “банка” свестни хора, с които Бойко разполага...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано01.03.21 17:01



кой нормален българин ще гласува за човек - който прецаква бизнес м/у западни държави...само защото не му плащат милиони комисионна!!!





Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано01.03.21 17:05



Няма нужда чак от такива сложни схеми. просто средният бгец е имбецил и фатмакоидът си му импонира, както му импонира и Барабоко. И царчокът, че и - очевидно - Слафи. Дай да пишем черно на бяло, ти колко очакваш за слафчо? Аз - около 13. Между 11 и 15 го считам за удар в десетката. А под 9 - свой провал като прогноза.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.03.21 17:58



Специално по отношение на учиндолеца аз съм в пълен потрес и всичките ми опити за логика и прогнози тотално блокират. Можех да си обясня залитанията на гласоподавателя и по цара, и по Боко...даже по катила. Връзвам го с различни уклони в народопсихологията ни (шшшт, да не ме чуе Геврек, че произнасям тая дума...

) Но високият резултат на Дългия надминава всичките ми подозрения за тотален дебилизъм и то на младите... и ме потапя в дълбоко отчаяние относно бъдещето на тая държава...

Но то пък виж, че светът се срива, та... какво тук значи някаква си дребна България, изпаднала до ниво да харесва за управленец тъп нафукан самовлюбен мутризиран чалгаджия....

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано01.03.21 18:01



нали знаеш - не всяка "Сова Харис" която хвърчи, се яде!





Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: mangosutu-168725]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано01.03.21 19:12



Ми Славчо верно е трудно предвидим, но простите сметки показват че спокойно може да мине 500 000 гласа.





Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано01.03.21 20:25



Е, какво пък толкоз та потресава тейтинга на Слафи!? Че то винаги е имало абсурдни фигури, които събират рейтинг, достатъчен да влязат, че и повече. Волен да не е по-малко абсурден и по-малко нафукан и самовлюбен? Ами Марешкият не е ли от същата пасмина, дето от него по-велико нЕма от тук до края на света... Значи всички тия са разпознаваеми от определени категории хора, които не са малко, както се вижда и се идентифицират с подобни "антигерои".



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.03.21 21:09



Волен да не е по-малко абсурден и по-малко нафукан и самовлюбен? Ами Марешкият не е ли от същата пасмина, дето от него по-велико нЕма от тук до края на света...

НИТО ЕДИН от посочените от теб герои, нито непосочените, не е ЧАК в такава степен " тъп нафукан самовлюбен мутризиран" и нито един не е "чалгаджия". Ама ВСИЧКИТЕ тези качества - ЗАЕДНО. Тази комбинация ми идва в повече. На мен. И е много показателна. За гласоподавателите му.

(Примерно, за да ти се изясни - Волен ИЗОБЩО не е тъп)

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.03.21 21:22



О, тва за сина го обсъдихме май вече... за мен е загадка. Не мога да открия мотив...

Диловият син е определяно интелигентен, определено високо над средното ниво... на всичкото отгоре е взрив от цветност и оригиналност.. не мога да допусна да е беден. ТАКАВА личност да се подреди в оная редичка за мен е откровена загадка.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано01.03.21 23:53



Държат го за топките - показателно че дори нямат човек ГЕРБ - толкова са оакани. Тоя на БСП е най - нормален и доказан. Може би и Валери (но много нагъл). Човекът на Мая е пълна катастрофа. ДПС ако Карадайъ води, ще вдигне процента. Демократите нямат шанс. ВМРО с Джамбазки също е съмнително. Слави в Бургас не е фактор.

Листите са скучни, роднински, досадни. Като половин град знае, че тъпата племенница на кмета е действащ депутат и пак кандидат в челните редици, колко да е ок пак да я бутнеш напред избираемо? Тъпо парче, но пуста кръв... и така кръв, пот и сълзи - същите.

Може в София да не ги познавате добре избираемите, тук са си банда идиоти половината... при нас изненада е Дилов (в стил няма друго избираемо). Другото - според настроенията. За мен ОП, БСП и ДПС са се постарали на максимум. Човекът на Мая е страшен фарс, майка ми не е чувала половината - тя ще е за Валери или Кънев - доколкото я познавам. Синът ми в чужбина няма да е Герб и Бсп - ще го прослушам накъде се лйшка, ако каже. Баща ми е скрита лимонка - Дилов е водещ на предавания - той обича.

Това не е политика. А като 2 капки вода - шоу.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано02.03.21 08:01



показателно че дори нямат човек ГЕРБ - толкова са оакани.

Не знам колко са "оакани", но знам, че кметът на Бургас се спряга за един от най-успешните кметове на България и го преизбират за нам кой си път вече. При един успешен кмет - как да приема, че ГЕРБ са "оакани" там?

А, забравих - "изборите се фалшифицират".



Един принципен въпрос. Честно ли смяташ, че водачите на листите и съставът им изобщо имат някакво значение и правят решаващи размествания в крайния вот? Българинът принципно гласува "ЗА" или "ПРОТИВ" партия. Още по-точно - нейния водач. "ЗА или "ПРОТИВ" Бойко, Нинова, Волен, Каракачанов, Мая Манолова, оня брадатия грозник, Марешки/Симеонов... Независимо в кои листи са.

Лично аз този път ще гласувам за Симеонов/Марешки, въпреки че са нейде си из листите на Бургас/Варна. И нямам никаква идея какви са им листите за София.

Тва не са избори за кмет, все пак.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 02.03.21 08:49.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано02.03.21 12:59



Вярно че сте го обсъждали, крафтър заприходил информацията. Аз да си мисля че очаквания нямам пък тоя ход с дилов-син ми дойде неочаквано. Назряло е силно разгербване в мен и ми дойде разочароващо.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: 2biri]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано02.03.21 13:19




Това не е политика. А като 2 капки вода - шоу.



Точно!

Учудвам се обаче, как хора гласуващи за ББ определят Слави като тъп и мутризиран.





Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано02.03.21 14:07



Хайде и аз като гаджето ти, да ти наруша веднъж забраната... око за око!



Бойко НЕ Е тъп. Колкото поразии направи - не е от тъпотия. “Прост” и “тъп” не е едно и също. А Славчо е ТОЧНО тъп. Той освен някакъв усет за шоу-бизнес НИЩО друго не може. И да говори не може, всичко му е предварително написано. Цялата работа там я вършат сценаристите. Не само репликите.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано03.03.21 00:39



Бе ти кви тв слушаш?

Бойко е страшно, адски тъп. Неземно глупав. Няма тема от която да разбира. Тупането по рамото не е разбиране. Да се влюбиш в себе си не е политика.

Слави не е по-умен. По-малко ги тупа по ревера обаче убедено. И гледа да мълчи. Бойко дори не се научи да мълчи - той обича да си слуша тъпотиите. Малко е болестно, знаеш.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: 2biri]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано03.03.21 01:26



А Болен какво!? Не ги тупа, направо ги бие. Това умно ли е, или знак за политическа далновидност ли, коректност ли, що ли?


Слави поне не е насилник, поне не знам да е..

За Болен -- станаха много случаи вече, вероятно повече от пръстите на ръцете и краката на 1 човек, но цитирам 2 по-фрапиращи -- бой в самолет по време на пътуване , бой на студенти в НАТФИЗ (?!).


Редактирано от Naki на 03.03.21 01:26.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: 2biri]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.03.21 02:30



Ти делиш умен от хитър, но ако изходим от първи въпрос на фискалната динамика "като си толкова умен къде са ти парите", то Бойко Борисов демонстрира смазваща преднина на Айнщайн.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: Naki]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано03.03.21 02:34



Какво не съм прочел пак, как свърза бирите с Волен Сидеров?



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.03.21 06:49



“Бе ти кви тв слушаш?
Бойко е страшно, адски тъп.”

Каквато и телевизия да слушам - очевидно я чувам по-добре от теб.

Казах го вече. Ще го кажа по друг начин, макар че може да прозвучи обидно.

Който не може да различи “тъп” от “прост”, може и да не е прост, но със сигурност е или тъп, или заслепен от злоба.

Избери си.

Причините за второто могат да бъдат безброй, но не са обект на тази аксиома.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 03.03.21 07:39.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано04.03.21 00:14



Може би ти е хитър, тарикат, успешен и така те печели? Но е много тъп и прост. Тъп като глупав интелектуално - незнаещ, нечетящ, лишен от логика, не искащ да учи, нулева експертиза в каквато и да е сфера. Прост като убеден, че два клипа в джипката, двайсе и две прости п...и и подареното сако на бай Хасан го правят нетъп. И прост като влюбен в себе си и желаещ да му се гъзурчат без право на критика.



Тарикат е голям, няма спор.

Каквито и да са разликите в понятията, които влагаме - доказано нисък интелект и знания, психично проблемен. Не съм фен на Слави, но колко да е по-тъп или по-прост? Виж, за по-луд - Волен държи първото място.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.03.21 09:48



Бири, това не е нормален диалог, сори. Едната - сутрин, другата - вечер... Според мен няма по света човек, който работи колкото теб и едва ли не - не си носи смартфона в джоба си, за да драсне три реда в обедната си почивка.

По отговора ти ще кажа следното. За един НЕтъп човек (каквато очевидно се смяташ, като ти гледам неадекватните критерии за тъпост - "не чете, не е образован") - твърде странно е да не се сещаш, че има стотици хора в България, и милиони по света, които нямат образование и не четат, но са по-умни от теб. И от мен де, ама аз нямам самочувствие, щот нали - не чета!



Детайли от другите ти преценки не си струва да се обсъждат, очевидно няма да разбереш.

А, още едно мощно доказателство, че нищо не разбираш и самочувствието ти на НЕтъпа е кухо. То е твърдението ти, че изобщо с НЕЩО Боко ме бил “спечелил”, още по-малко пък - с това че е "хитър, тарикат, успешен."(Което е вярно. Не, че ме е спечелил, а че е такъв.)

А за тия, които се дразнят, че те определям като "тъпа" - копирам ТОВА си изказване от миналия пост:

Който не може да различи “тъп” от “прост”, може и да не е прост, но със сигурност е или тъп, или заслепен от злоба.

Избери си.


2бири: Каквито и да са разликите в понятията, които влагаме - доказано нисък интелект и знания, психично проблемен.

Тези ти твърдения още веднъж доказват, че преценките ти или са тъпи (неадекватни), или заслепени от злоба.

Избери си!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 04.03.21 10:39.



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано04.03.21 23:20



Виртуалната любов е такава, изнервяш се, че другият не е на линия



Като работя, не влизам в клуба, наистина ми е нужна концентрация и нямам време. Който може - евала.

Не можа да ме убедиш - прост и тъп е. И луд. И аз съм заслепена от злоба. Едновременно



Тема Re: Сноуиииииииииии!!!!!!!!!!нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано05.03.21 07:20



Не можа да ме убедиш - прост и тъп е. И луд. И аз съм заслепена от злоба.

2:2. Прост е и ти си заслепена от злоба.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.