Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Антисемисткият скандал...в течение ли сте?нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.02.21 12:38





Аз лично го чух в момента на излъчването... и ченето ми падна. Очаквах бурна реакция до 24 чАса и не се излъгах...

Кадийчето, синът Евров, също бил "на мушката" заради изказвания, че как така ще има задължителни квоти за различните раси в Холивуд, и не трябвало ли талантът и уменията да определят дейностите...

Абе - свобода на словото, какво да ви кажа.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Антисемисткият скандал...в течение ли сте?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Glastar (член)
Публикувано25.02.21 12:48



Харесването не е нещо, което всеки харесва да прави.
Да ти забранят да не харесваш, това е ограничаване на права. Омразата е толко чисто и истинско чувство, защото извира от вътре самичко.





Тема Re: Антисемисткиятнови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано25.02.21 12:58



В течение съм, но не съм гледал предаването. Чудя се Горанов от свое име ли е изразил антисемитски възгледи, или просто е цитирал покойния еврейски шахматист в контекста на куиз шоуто.
Ако цитатът е достоверен, да пренапишем историята ли, какво.



Тема Re: Антисемисткиятнови [re: Crrafterr]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано25.02.21 13:00



Цитира го, има си хас. Точно затова на мен скандалът ми се вижда пресилен. Не е като да е изглеждало, че споделя мнението му, точно като куриоз си звучеше, ама сакън да не се даде "трибуна" на някой неправилен. ;)

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 25.02.21 13:02.



Тема Re: Антисемисткиятнови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.02.21 13:10



Истината е, че аз си вършех нещо друго и в ушите ми се наби фразата "Газови камери никога не е имало", след което наострих уши, последва твърдението, че евреите не обичат да работят, а предпочитат друг да им свърши работата, а те само да събират печалбите и съвсем се ошашавих... Веднага след това си го потърсих на запис, изслушах го внимателно. Да, като цитат беше казано, но ТАКИВА неща не се говорят с лек артистизъм и закачливо-развлекателен тон. Допускам, че Орлин не е бил чел това преди да започне предаването, иначе според мен от елементарна предпазливост би казал на редакторите "Абе, алоу, кви са тия глупости???" Така както на мен ми "звънна камбанката" В МОМЕНТА НА ЧУВАНЕТО - така и на него би трябвало - в момента на прочитането от аутокю, и можеше да реагира поне с тона на изговарянето, или да наблегне в края "Разбира се, това е лично мнение на Боби Фишер", или каквото и да е друго. Веселяшкият тон, с който надрънка всичката тая нелепост, беше АБСОЛЮТНО НЕУМЕСТЕН.

Имам линк на самото предаване, но, естествено, са го изтрили...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 25.02.21 13:38.



Тема Re: Антисемисткиятнови [re: Crrafterr]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано25.02.21 13:16



Ако цитатът е достоверен, да пренапишем историята ли, какво.

Не, просто трябва да свикнем, че за в бъдеще ще има все повече хора, които ще скачат на барикадите на полит-коректността и с лупа ще търсят провинили се.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Антисемисткият скандал...в течение ли сте?нови [re: UnicaDonna]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано25.02.21 13:20



Другарката Леа Коен в дементна истерия, че скоро не бяхме чували за нея и не я бяхме виждали с пяна на уста, в едно с масончетата и поредния им изфабрикуван скандал.
Орлин Горанов им виновен ...



Тема Re: Антисемисткиятнови [re: ad miral]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано25.02.21 13:22



Асъл.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 25.02.21 13:22.



Тема Re: Антисемитскиятнови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано25.02.21 13:23



Вероятно певецът още няма рефлекс на тв водещ, от това е. Освен това предаванията предварително се записват, преди да бъдат излъчени (не са на живо), доколкото знам серийно (по няколко наведнъж), т.е. минават през редактор, монтажист и кой ли не, със сигурност през продуцент - не само външния, но и през делегирания от страна на БНТ. Толкова ли пък никой не е наострил уши.

Редактирано от Crrafterr на 25.02.21 13:25.



Тема Re: Антисемисткият скандал...в течение ли сте?нови [re: e ta]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.02.21 13:33



Орлин Горанов им виновен ...

Виж, това не е съвсем точно. Както виждаш - изританият поне засега не е Орлин, а редакторите. Хората са наясно кой какво прави в механизма на такова предаване.

Аз обаче донякъде съм склонна да се съглася. Грубичко беше, макар и споменато като цитат В НАЧАЛОТО на целия дълъг пасаж.

Това е развлекателно предаване, човек не го слуша чак толкова внимателно, та да може във всяка секунда да знае кое е цитат, чий цитат е, истина ли е и пр. Аз самата, както описах, бях привлечена от фразата за газовите камери и слушах ОТТАМ НАТАТЪК, дори не разбрах, че това е нечий цитат. Чак след като специално си го потърсих като видео - разбрах за какво иде реч. Не всеки би постъпил като мен. И петното остава.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.