Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: "като две капки вода" сезон 9:)нови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано20.05.21 18:19



победителят ще е Фики на 100%. :(
Разбира се, че ще е Фики. Точно, за да е той победител, не поканиха Стефан Илчев. Само той можеше да му е конкурент, освен Михаела Маринова.
Колкото по-малко конкуренти, толкова по-добре.



Тема Re: "като две капки вода" сезон 9:)нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.05.21 20:00



А Ненчо Балабанов?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: "като две капки вода" сезон 9:)нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано21.05.21 15:29



Стефан Илчев не може да стъпи на малкият пръст на Фики
с артистични изпълнения и имитации на мимики и жестове!
единственото общо м/у тях е че са с музикално образование - и двамата са победители във формата "като две капки вода"!:)



Тема Re: "като две капки вода" сезон 9:)нови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано21.05.21 16:51



Стефан Илчев не може да стъпи на малкият пръст на Фики
Различните очи и умове виждат различно. За мен Стефан Илчев има по-голям диапазон на гласа и е далеч по артистичен и пластичен от Фики.

Редактирано от RujaKaramfilova на 21.05.21 16:52.



Тема Re: "като две капки вода" сезон 9:)нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано22.05.21 01:35



Фактът че знаеш за кого иде реч не те ли тревожи? Кога ви остава време да сте професионалисти





Тема Re: "като две капки вода" сезон 9:)нови [re: NUT]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.05.21 23:07



Е това си е то - да работиш за Забраненото шоу на Рачков на същите продуценти... Носи всякакви позитиви, включително - първо място в Капките!



Трябваше да е или Фики, или Михаела.

Безобразие.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: "като две капки вода" сезон 9:)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано24.05.21 23:18



От изпълненията тази вечер според мен Рафи се представи най-убедително и си заслужи наградата!!!

Щастието идва при веселите!



Тема Re: "като две капки вода" сезон 9:)нови [re: Шило]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.05.21 23:39



Че то не е само от тази вечер! От тази вечер пък Михаела така изкърти Лара Фабиан, че трябваше да вземе повече от първа награда. Награждаването трябваше да бъде ОБЩА оценка за ОБЩО участие. Имаше образи, от които Рафи беше доста далече през сезона. А Фики нямаше празно.

И какво му беше на Фики специално тази вечер? Да, изпусна 1-2 фалшиви тона в началото, ама Васко Найденов много хора са го имитирали точно толкова добре.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: "като две капки вода" сезон 9:)нови [re: NUT]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.05.21 00:04



Почти сигурна бях, че първите две места ще са за мъжете. Мислех, че Рафи е направил недобър избор на финална песен, но се оказа обратното. Печеливш билет. Беше най-добрата имитация на Васил Найденов досега за мен.

Фики не ме впечатли особено като Елвис Пресли. Беше си Фики в костюма и с някои от жестовете на Елвис.
Жените си избраха песни в зоната на комфорта, както се казва, особено Михаела. Със същия успех можеше да изпълни и песента на Милица, понеже я пя като Гарвана в ,,Маскираният певец".
Добре се справиха и двете, но имитации почти липсваха.

Единственият имитатор на вечерта беше Рафи. Да, можеше победителят да е друг, но Рафи с малко е изпреварил втория просто, и не смятам, че победата му беше незаслужена.

Добрата ваксина е наличната, а най-добрата - поставената.


Тема Re: "като две капки вода" сезон 9:)нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано25.05.21 00:44



Рафи за конкретната вечер беше най-добър имитатор. Двете жени си показаха пеенето. Фики за сезона беше общо най-добър. Къци беше по-добър от Милица като имитации.

Това шоу е за удоволствие. Самото класиране няма никакво значение за разлика от другите предавания с класиране. Софка например е на-слабият имитатор. Поли също не е добра. Но и двете имат страхотни образи






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.