Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 26.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Марс.нови  
Автор e ta (7.62)
Публикувано19.02.21 23:43



Марс!







Тема След кацането на Лунатанови [re: e ta]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано19.02.21 23:48



това е другото нещо, в което не вярвам. Щото, братовчед ми вчера ми прати покана да гледам мисията, и аз я гледах... не останах с убеждението, че това е Марс, което ми показват.

И веднага ще ти кажа защо - защото в нашата хемисфера беше нощ, ерго и там би трябвало да е нощ, т.е. апаратът трябва да е бил пуснат от тъмната стнана на планетата.. поне, ако съдя от траекторията, която ни показваха близо два часа преди да започне спускането на апарата.. а, видеото от камерата беше като посред бял ден. И нищо повече нямам като аргумент.





Тема Re: Марс.нови [re: e ta]  
Автор 2biri ()
Публикувано19.02.21 23:56



Тва е пресъхналата Студена 2020.

С майка имаме майтап как ще ходи с еднопосочен билет на Марс. Пък я е страх да си оперира вените. И й викам "Добре де, как ще се качиш за Марс с тия вени?" И тя: "Бе нали и тор ще трябва, ще ме качат и по пътя ще ме кърпят, да съм прясна"



Тема гнови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано20.02.21 00:02



гледах го по същото време и понеже при мен беше ден, за това и там беше ден
просто съм по-важен от тебе





Тема Re: гнови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.02.21 00:02



а мен лично твърде слабо ме вълнува ти колко си важен, да ти призная честно.





Тема да ама марс се завъртя към мене, не към тебенови [re: parvaty]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано20.02.21 00:09







Тема Re: След кацането на Лунатанови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.02.21 00:18



защото в нашата хемисфера беше нощ, ерго и там би трябвало да е нощ,

Това по пътя на коя логика?





Тема Re: да ама марс се завъртя към мене, не към тебенови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.02.21 00:20



ако бях един психоаналитик, сега бих си помислила, че имам работа с един силно комплексиран човек с дефицити на одобрение.. но, понеже съм само счетоводител, ще ти кажа - щом така ще се чувстваш по-добре да можеш да спиш, пак е нещо..

няма ти излезне баланса, в крайна сметка, но както казват тук - selber schuld





Тема Re: След кацането на Лунатанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор 2biri ()
Публикувано20.02.21 00:22



Немската. Щото са по-по. По Руската е лишено от логика, но там са крепостни селяни и не разбират





Тема Re: След кацането на Луната [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.02.21 00:22



Ох, и ти ли не можеш да схванеш логиката..

ама, аз лично имам реално образование, сиреч, учила съм астрономия. Слънцето като такова огрява всички планети от Слънчевата система едновременно.. останалото оставям на теб, след като оставиш сърпа и чука, разбира се, и свалиш гащите на червени райета, да помислиш.



п.п. мисля, че нашата планетна система се наричаше "хелиоцентрична" .. мооже би това ще ти помогне малко, чай, че се присетих..

Редактирано от parvaty на 20.02.21 00:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.