Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 26.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: След кацането на Лунатанови [re: 741]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано22.02.21 22:21



Че то не пречи да покажат мястото на кацането по светло в картина, която не е "на живо". Принципно няма логика да го показват това място по тъмно поради обективни причини, просто няма да се вижда нищо.

Не знам какво са давали преди кацането, но каквото аз хванах, бяха все компютърни симулации, а не реална картина от полета.

Не знам защо все не правят хубави видеоматериали. Силно се надявам за 2024, за когато се спряга полетът на Артемис 3 до Луната, да запишат абсолютно цялата мисия от излитане от Земята до кацане на Земята с колкото може повече камери. Искам да видя целия полет от А до Я, всичките 30 дена. Едва ли storage space-а би бил проблем. С кеф бих си го гледал цялото филмче.





Тема Re: Ако трябва кауза .... имам предожение.нови [re: BATHco]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано22.02.21 23:02



Ако организаторите поемат разноските - там съм.
А и без това сините китове са ми някак симпатични.



Тема Re: Марс.нови [re: e ta]  
Автор hypey (минаващ)
Публикувано22.02.21 23:04



Аз пък съм ок с това, някак си ми се иска, да сме способни след толкова години космически програми, да имаме звук и картина от място, което не е Земята.
Как беше, малка крачка...



Тема Re: След кацането на Лунатанови [re: Nuke Dukem]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.02.21 00:55



Пак ще изшмекеруват и ще се извинят.
Спомням си когато оня скачаше от космоса свободно падане, и всичко беше live, с камерите, с цифровите броячи за скоростта, с всичкото му, точно когато трябваше да тресне свръх звуковата скорост, кадърът изчезна и след няколко секунди се появи обратно. Като казаха, че е постигнал каквото е трябвало ........
Далавера и половина.



Тема Re: Марс.нови [re: hypey]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано23.02.21 00:59



*Избягвам да поглеждам към Луната. Не мога да повярвам, че съм бил там.*
(Neil Armstrong)





Тема Re: да ама марс се завъртя към мене, не към тебенови [re: parvaty]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано23.02.21 07:59



ако бях един психоаналитик, сега бих си помислила, че имам работа с един силно комплексиран човек с дефицити на одобрение.
аз пък без да съм психоаналитик си мисля че имаш работа с един учтив и внимателен човек, нещо като учтивия лос, който просто го обърна на майтап вместо в прав текст да те нарече тъпа овца. сега за да спестим неловката ситуация която би настъпила ако тръгнеш да ме репликираш и доказваш пред всички че е прав, да ти обърна внимание че аз лично нищо не твърдя, само ти превеждам на ясен език неговите думи. ако не си съгласна - към него, не към мене




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Марс.нови [re: hypey]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано23.02.21 08:04



ако на 25 си можел 5 пъти на ден, не значиче на 75 ще можеш 15 пъти на ден




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Марс.нови [re: UnicaDonna]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано23.02.21 08:06



жените да си гледат манджите и зодиите




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Марс.нови [re: UnicaDonna]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано23.02.21 20:27



Ако не бяха мъжките "алчност и напъни за известност", нямаше да си слязла от дърветата. Нямаше да има нито лечими болести, нито понятието "ситост".

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: След кацането на Луната [re: Koftia]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано23.02.21 20:36



Това през 10/2012 ли? По едно време се бях присетила за него, вече съм забравила и как се казва... нещо градинско имаше в името му. Какъв страх брах, заради него! Не се е чуло нещо друго за него?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.