Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 26.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: След кацането на Лунатанови [re: 2biri]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.02.21 00:24



аба натюрлих, данкешйон, фрау Бири. ферцайунг, цвай бири





Тема Re: След кацането на Лунатанови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.02.21 00:33



Слънцето като такова огрява всички планети от Слънчевата система едновременно.

Е и?
Значи, ако в Германия е тъмно и на Марс е тъмно?





Тема Re: След кацането на Лунатанови [re: 2biri]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.02.21 00:34



Мюнхен е братче центъра на планетата...
Даже на слънчевата система.





Тема Re: След кацането на Лунатанови [re: parvaty]  
Автор 2biri ()
Публикувано20.02.21 00:36



А, тоя немски е лесен даже за мен. Аз съм учила немски и на частни курсове съм ходила - пак нищо не разбирам. Просто не е моята сила. Мълча си като хората говорят на немски. Синът ми имаше немско гадже. Живяха малко у нас. Хъркат постоянно, чувам думи, мълча. Като искам - говорим си на английски с мацката.

Логиката ти обаче е почти българска - щом у нас пече слънце, там - гаранция също пече. Ей на, снимка от терасата. Не е твоята сила също.



Тема Re: Марс.нови [re: e ta]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано20.02.21 00:43



Климатът е студен, суров. Почти като в Тексас.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: След кацането на Лунатанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.02.21 00:50



да, в този случай Мюнхен Е центъра на Вселената.

ти прочете ли какво написах, или така си пишеш, просто за спорта?

Аз гледах снимки от спускането на капсулата, и през цялото време обяснението и траекторията на спускане предполагаше спускане от тази част от планетата, която е обърната към Слънцето. Ерго, в 22,58, в колкото кацна, следва да бъде, поне по траекторията, която ни показваха през цялото време, от нашата част на хемисферата. Обаче, те пускат кадри малко след това, и цялата планета е обляна от светлина. Сега, дали ме разбираш вече или не? Щото, на интелигентните хора с които общувам обикновенно им стига само първото ми изречение.. извинявай, че така дълго ти го обясних.



Тема Re: След кацането на Лунатанови [re: 2biri]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.02.21 00:51



ама, разбира се, аз така, като чета в клуба вече и Поручика говори немски, даже.. той е супер лесен език, който всеки може да говори Чи кък!!



Добре, че мацката е говорела английски, ако трябва да съм сериозна, ама мен такава лигня ме е налегнала, че даже Поручика с неговите писания ми е само смешен.



Тема Re: След кацането на Лунатанови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.02.21 00:54



траекторията на спускане предполагаше спускане от тази част от планетата, която е обърната към Слънцето.

Ерго - кацнали на светло. QED!

А накъде е гледал в тия момент Мюнхен няма абсолютно никакво значение.

Елементарно е.



Тема Re: След кацането на Лунатанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.02.21 01:00



оф, бе.. тази част от планетата, която е обърната към Слънцето от нашата гледна точка. триста пъти цитирах хемисферата - не случайно, ама само така си мислех аз, явно е трябвало да го преведа - заповянай - ерго, трябваше да е нощ, защото апаратът каца ОТ НАШАТА СТРАНА НА ПЛАНЕТАТА В НАШЕТО РЕАЛНО ВРЕМЕ, МЮНХЕНССКО ИЛИ СОФИЙСКО Е ВСЕ ТАЯ, ЩОТО РАЗЛИКАТА Е ЕДИН ЧАС, СаБУДИ СЕ.. ама, айде да мислиш, че вече ми писна да си превеждам постовете, честно ти казвам..



Тема Re: След кацането на Луната [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.02.21 01:03



Ми, да ти го пусна на картинка, белким схванеш а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.