Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Абе, къде е грипът?нови  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано27.01.21 22:36



Само да ви кажа: Тая игра няма да има край. Всяка година изкарвам грипа още в края на есента - обикновено ноември, но нерядко и октомври.
Плашеха ни с успоредно протичане, че имаше и общи тестове, не може да сте пропуснали пр пушилките.
Сега...няма нещо грип, а?))

БТВ аз съм един от малкото, които адски се кефят на простотиите: от една година не ме е боляло дори гърло. Но за разлика от вас - стадото, аз не изпитвам нужда да вися по кръчми, барове и всякакви овчи мероприятия и ми дреме на Дедовия


Тъпите ресторанти не ми липсват особено, защото умея да си правя всички деликатеси, които харесвам, ако се наложи, и сам/

Та...абе, къде е батко, пардон, грипа? И си мислите, че след 3, 6, 12, 24, 48 месеца ще се върнете към стария си живот на весело и лежерно стадо?
Имам лоша новина за вас: не, няма.
Ще има нови, ЮАР. МЮАР, бюар и проичее нови ултрамегахиперопасни щамове. И след всеки от тех ще дгд.
Честито, уелкъм ту да ню уърлд.



Тема Re: Абе, къде е грипът?нови [re: mangosutu-168725]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано27.01.21 22:41



Не са основния проблем ресторантите, а училищата и детските градини.
Грипав човек на кръчма не ходи.
Обаче всичко сополиво и кашлящо ходи на училище, щото мама, и тате са заети*. Затова има(ше) и грипни ваканции. Шибнат една седмица ваканция и заразата позатихне.


_________________________
* А мама и тате ходят на работа, щото няма как или щото "е че кво, аз го изкарвам на крак за три дни". Тия последните винаги ми е идело да ги удуша. Щото аз го изкарвам на легло, между 8 и 10ндни.



Тема Re: Абе, къде е грипът?нови [re: mangosutu-168725]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано27.01.21 22:42



П. С. А грип си има. Няколко познати го изкараха. Ама ся си седят вкъщи.



Тема Re: Абе, къде е грипът?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано27.01.21 22:53



Има сериозна разлика в таргетите на грипа и цороната.
Аз на училище също не ходя от известно време, но всяка година си карах грипа. Тая година - не. АКО парадигмата наложи връщане в офисите, пляскайте с ръчички - аз вече никога няма да се върна редовно там, ако мога да си бачкам извън.
Никога не съм бил толкова здрав, колкото последните 12 месеца. Да кажем ОК, не никога, от поне 20 години.



Тема Re: Абе, къде е грипът?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано27.01.21 22:55



Аха. Ама да позная - не са си правили ПЦр? Естествено, лошите евреи ще ги излъжат. То и глобално затопляне няма, все забравям.



Тема Re: Абе, къде е грипът?нови [re: mangosutu-168725]  
Автор 2biri ()
Публикувано27.01.21 23:03



Бъркай манджите сам и с маска, пък не давай акъл!



Тия младежи секс ще правят, бащите им ще се напиват в компания, майките им ще сърбат кафенца с клюки, ресторантите ще отворят, щото на бойко ще му падне скалпа инак (моловете също), ще се направят списъци за ваксиниране и при нужда, ще се допълнят с "доброзорни" участници, ще се завъртят едни пари 3 пъти, ще се фалират 30% от бизнесите и нещата ще кротнат.

И тъпият грип ще се върне на бял кон - с температура, сополи, кашлица, мускулни болки и смъртност понякога от придружаващи заболявания, усложнени от грипа.

Нали не вярваш, че коронавирусът е изял грипния вирус при всички тия от стадото, дето ходят на мероприятия? Грип се хваща и в къщи. Имаш роднини, съседи и колеги. Все някой вижда други хора, не само теб

С 4 вида маски да ни накичат и по 14 ваксини за всеки щам да ни сложат, животът в общност няма как да умре. Твоят може някак да затихне - чекии и домашен суджук с домашна ракия. На младите обаче - не. На ходещите на работа всеки ден - пак няма как. А една любовница да си хванеш - млада или ходеща на работа и си готов тръшнат от прост грип такъв изнежен от маските



Тема Re: Абе, къде е грипът?нови [re: mangosutu-168725]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано27.01.21 23:06



Не въпроса в таргетите, а в разпространителите.
Те са винаги едни и същи.
Аз също не ходя на училище, ама дечурлигата ходят. И да нямаше дечурлига покрай мен - щяха да са дечурлигата на колегите. Ония дето го карат на крак.

Бил съм здрав и по две години. Когато се случи даденият щам да съм го карал скоро - преди година-две.



Тема Re: Абе, къде е грипът?нови [re: mangosutu-168725]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано27.01.21 23:08



Двама (съвестни) си правиха.
Отрицателен резултат.



Тема запазвамси линк на десктопанови [re: mangosutu-168725]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано28.01.21 09:16




Та...абе, къде е батко, пардон, грипа? И си мислите, че след 3, 6, 12, 24, 48 месеца ще се върнете към стария си живот на весело и лежерно стадо?
Имам лоша новина за вас: не, няма


да видим дали ще познаеш. аз по-скоро съм на обратна позиция, до лятото ще сме забравили за короната, всъщност кръчмите и училищата ще заработят вероятно още другия месец, но още няколко месеца ще пробват да плашат млекодайните с британски щамове и тн




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Абе, къде е грипът?нови [re: mangosutu-168725]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано28.01.21 10:32



Детски градини, училища, мерки в градски транспорт, по-малко пътувания, МОЛове, кръчми и не на последно място е " откриването на топлата вода". За болната тема "кръчми" , там едва ли ще отиде болен клиент, но персоналът ще си киха и ще си работи ( голяма част са без договори, другите са на минимална и бакшиш). Работещите няма да сложат маска, ако са сополиви, че ще нарушат 'спокойствето" на собственика, те и в пандемия не ги носят. Посочените горе не идват да те "накихат" и ти си здрав (Дано да си такъв много години, не само тази). Та така, няма как да си разпространим (внесем) грип.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.