Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:18 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Ваксинитенови  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано26.01.21 09:23



май имаше такава тема.
Уж не са задължителни, но има ограничения за неваксинираните.
Какво правим?
Аз не искам да се ваксинирам. Това ще ми ограничи ли правото на придвижване? Що за глупости се случват в света? До кога ще търпим терор и ограничения? Никаква епидемия няма! Обикновен вирус който върлува всяка година!



Тема Re: Ваксинитенови [re: pishmangreek]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано26.01.21 09:35



Пусни още 5 теми





Тема Re: Ваксинитенови [re: pishmangreek]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано26.01.21 10:18



очертава се, че пътуване извън България няма да е възможно без ваксинация и съответния документ. Това ще стане наложително към края на 2021г., защото ваксините закъсняват.



Тема Re: Ваксинитенови [re: vozac]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.01.21 11:04



ами има дори в германия нещо нямат съгласие по въпроса, аз залагам че по-скоро до лятото цялата патаклама ще е минала и забравена. в българия почти всички вече сме го изкарали, кой без да знае, кой със знаене, и до края на пролетта в цяла европа положението ще е подобно. ще се опитат да пробутат нещо за нови страшни щамове, но това са глупости на които се ловят само зубъри с 15 диоптъра цайси




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Ваксинитенови [re: pishmangreek]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано26.01.21 11:05



А, бе и аз искам да си нося големия флакон с парфюма на борда на самолта, ама ме дискриминират .... и пистолета си не мога да взема дори.



Чакам всеки момент да излезе моят график за имунизация .... преди това - работа само от вкъщи.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Ваксините [re: BATHco]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.01.21 11:13



Чакам всеки момент да излезе моят график за имунизация .... преди това - работа само от вкъщи.

А кой те снабдява с продукти за кулинарните ти "валкирии"?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Ваксините [re: pishmangreek]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано26.01.21 11:24



Имаш 5 теми на първа.
Дори админът се съобразява с общоприетото неписано правило в клуба - не повече от 3 авторски теми на първа страница.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: Ваксините [re: zaphod]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано26.01.21 11:25



ваксините, като новата виза, не виждам как да се откажат от този приход и отсявка на пътуващи



Тема Re: Ваксините [re: vozac]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано26.01.21 11:28



ами като видят пуловете и числата за AfD, ама не тия полираните за пред медиите, а дето са за вътрешна употреба, ще размислят




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Ваксините [re: pishmangreek]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.01.21 11:34



Да не говорим пък, че правилото е ПИСАНО!



Точка 6. Тролските похвати и целенасоченото разтуряне на външния вид на клуба - като умишленото вдигане на много на брой стари теми от архивите, с цел да се притесни нормалното водене на дискусии от останалите потребители на клуба и публикуването на повече от 3 теми на първа страница ("първа страница" - съдържа 20 теми по подразбиране) - са забранени.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.