Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Прочетохнови [re: tuzlija-179435]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.01.21 23:10



Мисълта ми е да не мисли прекалено долно за себе си и да не прави планина от къртичината. Иначе да, същото е, все си е етанол. Като изпиеш 10 бири, все едно си погълнал половин литър ракия, че и повече...





Тема Re: Прочетохнови [re: tartarianeyes]  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано23.01.21 23:11



Онзи кричимския дето ме треска яко и ми прави най-зверските оргазми е в Германия.
Моят мъж е в Джамайка. Ебе ми се, но няма с кого.



Тема Re: Прочетохнови [re: 2biri]  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано23.01.21 23:20



Не от всеки! С един ми се ебе. Пасва ми като размер и калъп. Подлудява ме! Ебе ме зверски и ме докарва до оргазъм много пъти и се моля за милост а не ме ебе повече, но после го търся да ме изчука.



Тема Re: Прочетохнови [re: pishmangreek]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано23.01.21 23:26



аз пък съм със себореен дерматит.
сърби, мамка му
и кво


научи се да чакаш

Тема Re: Прочетохнови [re: tartarianeyes]  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано23.01.21 23:36



Не го знам това. Извинявай!



Тема Re: Прочетохнови [re: 2biri]  
Автор ShokoLada ()
Публикувано23.01.21 23:40



Купени с пари?..Няма как да стане..
Нещата при нея са повече от прозрачни, не един богат и известен е с провален личен живот.
Ти някога чула ли си от нея, думата Ние? Ние с гръка направихме това, или онова..не, нейното АЗ е вселенско, не допуска никого до себе си.
Е обясни ми как тя да не се дави в алкохол за да убие реалността?! Тя има всичко, освен Любов, ама Любов с пари не се купува. Превърнала е всичко в бизнес отношения..
иска топлина и нежност, дава агресия и цинизъм..
И не, не секса е проблема, а желанието да бъде жена..обожавана, обичана, глезена..почитана от един..това е женската природа.
Ама как някой да и даде това, като тя се е затворила в евро и квадратури?!
не 700, 7 милиона евро бих отказала, само и само да не попадна в нейното състояние и положение.
Това е цената..гадно е да си сам на върха, дори и в палат..
и Вселената я бие по главата, дава и все повече евра и все по-малко любов и топлина..и тя пак продължава.
И не, не вярвам да е алкохоличка, просто дави реалността в алкохол. И е време да започне да дава..любов, топлина, нежност..толкова много ги е събрала в себе си, че те са се превърнали в цинизъм, алчност и е загубила смисъла на живота.
Въпреки всичко и протягам ръка и ако мога да помогна с нещо, с удоволствие..защото помня онова Слънчице /Тракийско/ което беше тук, когато аз се появих.

пп по принцип съм в дирска почивка, но погледнах темата и ме заболя, никой човек не трябва да се чувства така..време и е да осмисли живота си..внуци няма, но има толкова много деца, които може да зарадва и да види любов и блясък в очичките им..


А на Гърки ще кажа...Слънчице, горе главата и умната, ти можеш! Промени съзнанието, оттам Битието..алкохола сам ще си отиде.



Тема Re: Прочетохнови [re: Koftia]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.01.21 23:56



Принципно, ако се пие повече от 3 дни ежедневно – дори и само една бира да е, пак става дума за някаква (лека) форма на алкохолизъм. След пиене трябва да се дава почивка поне няколко дена на организма, иначе става редовно пиене и това води до привикване. Онова с бирата е просто моята гледна точка по отношение на алкохола – не съм фен на високите концентрации.

Аз за нейния случай не знам, но ако пие по повече от 100 грама твърд алкохол ежедневно, което според мен също е много, и това е с месеци наред... Тогава наистина най-добре би било да потърси помощ от психотерапевт, ако не може да спре на собствена воля. Понеже е вярно това, което е написала като заглавие на темата си, че не е добре.





Тема Re: Не е добренови [re: pishmangreek]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано24.01.21 01:34



Прочети утре Мила пак



Имаш разбирането ми, емпатията ми, най-искрени пожелания да излезеш от това.
Но това тук няма да помогне. Потърси помощ и си помогни.

Все още можеш и си струва.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Не е добренови [re: 2biri]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано24.01.21 15:57



това защитниците на гъркинята - нямате контакт с главният мозък!
тя не е алкохоличка А долнопробна пияница - която се ебе със затворници и прави свирки на клубарите!(явно за това я защитават повечето)
няма личен живот с гърка - който я издържа...
и се бие в гърдите че гледа 3 деца...
само на мен не ми е ясно - кога ги гледа...
горките деца - колко ли са били самички вкъщи без майка и баща!!!


и спри да ме сравняваш с житейски утрепки!
АЗ с Нутчо имам една мн силна и хармонична връзка - на която повечето самотници завижда те!



Тема Re: Прочетохнови [re: ShokoLada]  
Автор pishmangreek (член)
Публикувано24.01.21 20:50



Най-красивото нещо което ми е писано:
А на Гърки ще кажа...Слънчице, горе главата и умната, ти можеш! Промени съзнанието, оттам Битието..алкохола сам ще си отиде.


ще променя мнението си за теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.