Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Предизборнанови [re: LAMBl]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано20.01.21 01:33



анджък!
супер тъпотия...
но напразно се хабиш



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Предизборнанови [re: ad miral]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано20.01.21 01:34



който се падне



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: кратък манифестнови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.01.21 01:36



О, четирима били значи. Ццц...



Тема Re: кратък манифестнови [re: Crrafterr]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано20.01.21 06:27



Един трезвен глас...



Тема Re: Предизборнанови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.01.21 07:01



“Кой ходи в ресторант, където денонощно му навират в чинията вкиснала мусака? Поръчваш си друго и си ок. Ама не - искам си мусаката и всеки път ще мрънкам като ми смените чинията с нова порция по същата рецепта. Такава е мусаката в тоя ресторант и толкоз”
——————————————
Нещо не си в час със ситуацията с ресторантите, драга.

Харесваш ресторанта и по-голяма част от менюто и персонала му, близо ти е до вкъщи и не обичаш промените. Има обаче един-двама ретроградни сервитьори, които не харесват политическите ти пристрастия, и 1-2 сервитьорки, които нещо малко ... абе - женски истории. И от злоба всеки път, в който седнеш на масата - най-гадният от групичкато повръща в една чиния с мусака, защото знае, че много мразиш мусака. И съвсем (забележИ!!!) НЕПОРЪЧАНА ти я тресва на масата. Понякога, когато шефът го няма, я изсипва и на главата ти. Възползва се от факта, че е най-старият работник и шефът търпи простотиите му от някакво криворазбрано уважение. Щото, нали, клиенти много, а ветеранът сервитьор - един единствен и УНИКАЛЕН. Ти се правиш, че не забелязваш мусаката, защото...(виж началото на абзаца) и поръчваш друго. Контактуваш с онази част от персонала, с която си симпатизирате взаимно.

Та така с мусаката, бири.

По едно време отиваш и разказваш за всичкото повръщане в мусаката си на шефа. А понеже и на него вече му е писнало от смрадта в ресторанта му - временно отстранява повръщащия. За назидание. Групичката приятели на повръщащия и имащи ти зъб по всякакви причини съска отстрани. Край на пиеската. Завесата пада.
.
Достатъчно е да погледнеш ПРОФИЛА на съскащите сервитьори, които участват в заверата и всичко ще ти стане ясно, колкото и невероятно да изглежда отстрани.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 20.01.21 07:13.



Тема Re: Предизборнанови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано20.01.21 07:32



НЕма и 50 дена апс за въпросния, поклонниците му пропищяха отрталъка....
За мен той е доста типичен контрол фрийк- или на български - контролиращ изрод.Казвал съм му го.Ти виждаш това и затова ти рипа.
На които това им се вижда симпатично - техен избор, спрЕмА главите им е...



Тема Re: кратък манифестнови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.01.21 07:34



И те тека. Призивът-манифест в резюме има две точки:
- ангажимент да не се възползваме от възможността "няма да ми пишеш";
- деклариране на отказ от страна на вече възползвалите се.

Отговорът ми е кратък почти библейски.



ПРЕКАЛЕН СВЕТЕЦ И БОГУ НЕ Е ДРАГ.

Пък и не само мое мнение е, че временното отстраняване ще се отрази може би отрезвяващо някому.

Да бях само аз - да ме гилотинирате. Ама - ти да видиш - как изневиделица се оказа, че още ТРИМА души се чувстват като мен в този...ресторант. Медунка, Джъмби и поручикът - някакви допирни точки да виждаш между нас четиримата? Заговор нещо, или еднаквост по някаква линия? Да, само по една - виж отговора ми в червено.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Предизборнанови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.01.21 07:40



За мен той е доста типичен контрол фрийк- или на български - контролиращ изрод.Казвал съм му го.Ти виждаш това и затова ти рипа.

Много сложно го изкара. Просто ми писнаха простотиите му. И на още двама, но там нещата са в ред - "стиснахме си ръцете", не си пишем взаимно (макар че аз нямам такава забрана, поне преди месец нямах, правя го от коректност) и всичко е наред. Поне за мен. Дали те са доволни, че не могат да повръщат по мен - е друг въпрос, но имат доста други обекти за омърсяване, така че - вярвам че си компенсират.

При все че... нещо ми се струва, че принципно са се кротнали напоследък, но може и да се лъжа.

А ако има клубари, които АДСКИ се кефеха на вида и смрадта на повръщано и сега сеирът им липсва - не е мой проблем.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: кратък манифестнови [re: Crrafterr]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано20.01.21 08:50



не разбрах добре според този манифест поради каква причина трябва да правя безконечни компромиси със себе си и да заравям главата си в пясъка и да се отказвам от създаването на здравословно пространство около си
за да има клуб?!
не мисля, че съм изпаднала в крайност грижейки се и за себе си, съвсем наясно съм че баланс е нужно да има ... иначе тетивата се къса



Тема Re: кратък манифестнови [re: jumbles]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.01.21 08:52



не разбрах добре според този манифест поради каква причина трябва да правя безконечни компромиси със себе си и да заравям главата си в пясъка и да се отказвам от създаването на здравословно пространство около си
за да има клуб?!


Ето една свръх трезва мисъл.

Ти от "моя шлейф" ли си?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.