Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:23 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Това вече взе да ме дразни!нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.01.21 20:48



От половин месец насам от сутрин до вечер всички телевизии се надпреварват да ни "зарибяват" с прочутата смяна на президента в Щатите. Специални издания, най-добрите водещи, "Бъдете с нас, ще излъчваме директно"....Празник същи! Почти толкова, както когато има нещо кралско откъм англетата. Нещо сватба, развод...

Взех да се чувствам като у соца! Само портрети на стената нямаме още на Тръмп и на Байдън! И на принц Хари! Или не дай си Боже - на Камилата!



Поручик, не те ща тука да ми обясняваш, че ТОВА сме си поискали. Не, не беше това. Ако ме занимаваха със сватбите на Путин - по същия начин щях да реагирам.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Това вече взе да ме дразни!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.01.21 21:10



"Това вече взе да ме дразни!"
Това е добре за теб... и е нормално за такива като теб.
Всички имаме един път-РАЗВИТИЕ, или поумняване по твоему.
При едни отдавна, при теб сега късно, но ПЪтят на всички ни е един.
Отдавна отдавна медиите им те правят на маймуна, и ти отдавна отдавна се държиш като такава,така, че медиите знаят какво правят, проблемът им идва когато ти го разбереш...докато те дразнят за тях всичко е наред, до вчера ти харесваше, днес какво се промени, или не си казала, че не ти харесва?!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Това вече взе да ме дразни!нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.01.21 21:13



Официално предупреждение - НЕ МЕ РЕПЛИКИРАЙ. И не ме коментирай задочно в разговори с други клубари. Никога по никакъв повод. Поемам ангажимент да ти отвърна със същото.

Може да си го сложиш в подписа ако искаш.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Това вече взе да ме дразни!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано18.01.21 21:13



При нас първа страница ше пълна с тукашните партийни събития, та изоставиха Тръмп и Байдън.



Обаче вчера Да Гардиан ме флудна с каквилине теми.

Гледам една статия “Дребния бизнес се оплаква от усложнения след Брексит”

Отдолу накликани хиляди коментари:

— точно “дребния бизнес” гласува за Брексит
— как се оплаква? нали имаха цели 4 години да се подготвят?


На мен ми е смешно, но в последните дни след януарската ми отпуска се надявам да върнат една колежка на половин работен ден да прави експортите на британците.
В момента за всяка гайка има декларация за експорт почти като за третия свят. (която за европейските държави не е нужна)



Тема Re: Това вече взе да ме дразни!нови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано18.01.21 21:22



Мен питаш ли ме с Бойко 10 години, а? И портрети по стените има, и календарчета





Тема Re: Това вече взе да ме дразни!нови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.01.21 21:25



Ти си избираш компанията. Не другарувай с хора, които си слагат негови портрети и толкоз!

Бойко си е НАША МАНДЖА. Тръмповете не. Не ме интересуват.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Това вече взе да ме дразни!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.01.21 21:33



"Официално предупреждение.."
Поредният овчи идиотизъм


Коя си ти ма овцо че ще ме заплашваш, че ще ми забраниш достъпът до обществен форум, и ще се опитваш да ограничиш правото ми на лично мнение по какъвто и да е въпрос!

Чети внимателно сега: ОФИЦИАЛНОТО СИ ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ КЪМ МЕН-си го наври отзад като твой си подпис!

Пич съм, ако ме помолиш учтиво ще угодя на желанието ти, но понеже е официално предупреждение духай го.
И не ми отговаряй пак с предупреждение че пак ще го духаш.


ДА ЯСНО НАПИСАХ ЧЕ ВСИЧКИ НИЕ ИМАМЕ ЕДИН ПЪТ И ТО Е РАЗВИТИЕ-репликирал съм болната ти амбиция на тъпа овца...айде у ляво..и ниско ниско.

"Може да си го сложиш в подписа ако искаш."
И ти ако искаш наври си го отзад! Поемам ангажимент да ти помагам

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Това вече взе да ме дразни!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано18.01.21 21:59



Сутринта четох някъде, май в Дир-а, че една жена започнала да полудява в градския транспорт - оказва се, че на всяка спирка латерната призовавала да се слагат маски. Жената имала 32 спирки на отиване и 32 на връщане от работа, всеки делник.

Е това верно си е дразнещо.

Дай списък от дразнения за деня.
Днес кучето ме издразни. Рие си нещо в снега и не ще да се прибира, а аз замръзвам. Ни чува, ни приема като го викам, свиркам - захласнало се направо. Че като отидох и го тупнах по гъза...като куршум се изстреля



Тема Re: Това вече взе да ме дразни!нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.01.21 22:01



Пич съм, ако ме помолиш учтиво ще угодя на желанието ти, но понеже е официално предупреждение духай го.
И не ми отговаряй пак с предупреждение че пак ще го духаш.


Молила съм те няколко пъти.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Това вече взе да ме дразни!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.01.21 22:07



Тва гротеска вече взе да става с тези "официални предупреждения". Много ясно, че ще получиш такъв отговор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.