Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:35 25.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема какво значи да си звезда от холивуд  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано18.01.21 16:04



това негро е по-расист от всички бели расисти!
този черен мръсен човечец - за какъв се има...та да игнорира всички актьори с които работи?!
Е как де не съм расист!!!



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: NUT]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.01.21 16:18



Но па от друга страна- виж колко хубаво, че съм инженер!



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: NUT]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано18.01.21 16:22



Глупости на търкалета!



Върни се и прочети пак ...



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: Green Light]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано18.01.21 16:22



за мен най-качествените мъже - са инженери:)
освен ще сътворяват световният прогрес - и са мъжете които четят най-мн книги!:)))



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: e ta]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано18.01.21 16:29



аве как ще снимам с това негро - заради което имам цял списък от ограничения...дори и да ми вземат личният телефон!
няма да се гледаме в очите и ще снимаме сцена която да е лице с/у лице - а негрото прави снимки на над 6м разстояние И никой не може да разговаря снего!


А единственият контакт с него е с режисьора и асистента му!!!



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.01.21 18:12



Когато си на върха можеш да определяш правилата. Това не зависи от цвят на кожата, от националност, от пол, от ръст, от тегло... Зависи само от едно : личностна характеристика.

Не смесвай расата с човека!



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: RujaKaramfilova]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано18.01.21 18:15



ама в холивуд се потдадоха на напъна - навсякъде да има негра!!!
ама какъв човек - прави се на велик!!!





Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: NUT]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.01.21 18:23



Той Е велик актьор.

Аз нямам нищо против цветнокожите. И между тях има стойностни хора, както и между белите има пълни лайна!



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.01.21 18:39



Абе, чак па да не го гледат в очите..? Айшемусе, данее Диоклециан... бам един фенер в очите баш като е влезнал в роя и се е отнесъл, оп, извинете, аз съм елтехника, гледам данте фане тока, тапигьос! И така три пъти, и аре чао оскар, печели Марго Роби, ура!
Или оная мацка жената чудо- браво, тва е актриса, тя сигурно си дава да я гледат хората... както и да е, отнесох се.
Дензъл кръвясалия поглед, пфу! Аз съм с Нут, напред за родину!



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: Green Light]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.01.21 19:06



Това да не го гледат в очите е заради цвета на кожата))
Нут набляга на кожата. Не искам да е расистка темата.

Хората не искат да ги гледат в очите защото се смущават, други защото не издържат на погледи, трети ...по техни си причини.

Лошото е, че ако има някой към мен такива изисквания няма да мога да се справя, защото винаги гледам хората в очите. Пък като не срещна поглед отсреща и си викам : има нещо гнило, щом не ме гледа в очите.

Хора разни...
Аз го харесва, като актьор. Пък и като мъж





Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: RujaKaramfilova]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано18.01.21 19:16



Велик (е, чак па велик, тая дума за нищо я нямаме, но да кажем - добър), обаче неприятник явно, поне според описаното.

Не че няма и бели неприятници. Макар че черните напоследък по-често са тези със сръдните и претенциите, макар и не точно от тоя сорт претенции обикновено.

И щом могат да си го позволят (и той, и белите неприятници), без да им избледнее ореолът на голямата работа актьор - като за лудия и баницата.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: NUT]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.01.21 19:43



Е как де не съм расист!!!

Ти може и шебек да си, все тая. Ама Дензъл Уошигтън никога не е бил, нито ще бъде черен мръсен човечец. Той е КЛАСА. И абсолютен професионалист.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles

Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: NUT]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.01.21 19:43



Цветът на кожата поне за мен няма абсолютно никакво значение. Нула. Повече от нула.



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: NUT]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.01.21 19:45



аве как ще снимам с това негро - заради което имам цял списък от ограничения...дори и да ми вземат личният телефон!

Ти, естествено, дори с най-видния циганин от Филиповци няма да се снимаш - щото няма кой да те покани.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles

Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: alisalisa]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано18.01.21 19:49



ама ти за филмова звезда ли се видя!!!





Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: NUT]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.01.21 19:56



Не, патко. Дензъл Уошингтън ми е любим актьор.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles

Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: NUT]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано18.01.21 19:56



Ти не си изобщо в позицията да оценяваш, камоли пък да съдиш.
Хеле пък Дензъл Уошингтън.



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: NUT]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.01.21 20:29



Човекът играе главна роля, екранното му присъствие сигурно е над 50%, тоест, той е 50% лице на тоя филм. Всяка мимика, реплика, движение формира характера, профила и анфаса на филма. Той трябва се потопи в образ, като пръдне трябва го направи като полицейски инспектор от 80те. Това не е лесна работа, не може докато си инспектор в главата си да те поздравяват сякаш си дензал Вашингтон, па да ти звънне айвона баш когато е несъвместимо да съществува такова Тамагочи.



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: e ta]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.01.21 20:31



Той дефакто живее за и от тази оценка.



Всички сме участници във виц.



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.01.21 20:35



Да, де ама те и другите на оная площадка се потапят в образи. Ако вземат всички да се разминават на по 6метра без да се гледат голяма площадка ще да е. Па и как ще ги мерят тия метри, понеже нали не се гледат. И къде ще гледат, като навсякъде хора, бутат се, падат, стават...



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано18.01.21 20:37



...сякаш си дензал Вашингтон...
Аз не съм го дензал, моля, моля...



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.01.21 20:43



Да го погледнем така - теглото на филмовата импресия е тегловното средно аритметично на всички персонажи. Сега, всички персонажи еднакво тегло ли имат, инспекторът и хотелиерът? В една екранна сцена персонажите са 2-3, толкова може да следи зрителят, другото са статисти.



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: tuzlija-179435]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.01.21 20:48



По-сдъвкано за мен подавай





Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.01.21 20:54



Ясно, ок, така те разбрах и първия път, но едно - майтап да става(понеже тя една дълбока, философска тема...) и две - неприятник, дет вика Мира- и други знаем с голямо тегло.



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: Green Light]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.01.21 21:07



Може да му е трудно да е актьор, на някои им се отдава да включат в пет образа за две минути, но той може да е като мен, горкия. Аз концентрирам ли се, имейл да пристигне и съм счупил някой монитор. Сигурно родителите са го натиснали да стане холивудска звезда, а той да искал да стане пожарникар, или космонафт, щото там няма кой те дразни с обмяната на веществата си, и то обмяна на най-гадните си вещества.





Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор 2biri ()
Публикувано18.01.21 21:14



Аз като съм много на зор с нещо на работа, ставам пълен Дензъл. Нито ми се говори, нито ми се гледа някой, нито изтрайвам някой в радиус.Ужасно ме дразнят като се хилят или говорят по телефона наоколо. Даже любими хора ме изнервят, ако ми се обадят по телефона. Имах и гадже няколко години в офиса, и той ме дразнеше като се опитваше да ми пусне ръка



После - може всякак. На маса, иху-аху, клюкички, креватни гимнастики дори. Но като съм съсредоточена в работата, съм доста нелюбезна, дистанцирана и раздразнена от чуждото чуруликане.



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.01.21 21:15







Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.01.21 21:43



Сигурно родителите са го натиснали да стане холивудска звезда, а той да искал да стане пожарникар, или космонафт, щото там няма кой те дразни с обмяната на веществата си, и то обмяна на най-гадните си вещества.

ТЦ. Прочетох му биографията. Родителите му се развели като бил на 14 и го натирили в някакво частно училище да полчава добро образование. После завършил първо журналистика, ама все го влечало към актьорстване и записал актьорско майсторство в нам кой си университет. За частното училище казва, че преобърнало живота му, щото повечето дружки от махалата и началното му училище излежавали присъди по затворите. С 2 думи, станал е, каквото сам си е поискал. Включително и гадняр на снимачната площадка.
Ха, играе и в театрални постановки. Там хептен няма как да минава номерът "стой на 6 метра от мен и не ме зяпай в очите". Значи, надувките са само за зайците на снимачната площадка.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles

Тема проблемнови [re: NUT]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано18.01.21 22:32



В статията друго е странно - че Димитър Маринов смята, че историята е по истинския случай на Richard Ramirez.

Сценаристът John Lee Hancock (който е и режисьор, и продуцент на филма) изобщо не споменава такова нещо. Думите му от интервю за сп. People са: ""I wrote The Little Things in 1992, 1993, so it’s been with me a long time. It’s a thriller with cops hunting a killer, but unlike most of that genre, things unravel instead of coming together in the third act. I think moviegoers will appreciate the unexpected twists and turns of the story, the themes as well as the plot and, of course, the outstanding performances by Denzel, Rami and Jared, as well as the rest of the cast."

Актьорът Джаред Лето, който играе заподозрян престъпник на име Albert Sparma, също казва нещо съвсем различно в интервю за Variety: че героят му е подобен на Жокера (от "Отряд самоубийци"). Нито дума за Ричард Рамирес.
Пък и Рамирес е тъмен, та тъмен мексиканец, а Лето е бял, та беличък със сини очи...

Никъде в анонси, синопсиси или трейлър няма и дума "по истински случай".

===

Извод: или Маринов нещо се е объркал, или режисьорът не желае да прави пореден паметник на Рамирес и крие какво го е вдъхновило за сценария. Рамирес и без това е филмиран многократно.



Тема Re: проблемнови [re: Crrafterr]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.01.21 22:47



things unravel instead of coming together in the third act.

Вероятно да ми е калпав английският, затова с нетърпение очаквам да го видя и си обясня разликата между тия двете.



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.01.21 22:57



Не е като да не ми е ясна позицията ти по темата и причините за нея, но все пак - не забравяйте, че ВСЕКИ ЧОВЕК си е една вселена. И си има негов стил, негови начини на живот, негови изисквания. И всеки ИМА ПРАВО на това. Фактът, че други звезди, големи или по-големи от него, нямат неговите изисквания - НИЩИЧКО НЕ ОЗНАЧАВА.

Айде да не сме чували и за други световни звезди с всякакви капризи и изисквания.

Разни хора - разни идиоти!

Важното е как си върши работата.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: NUT]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано18.01.21 23:27



за мен най-качествените мъже - са инженери:)
Закъсняла си, той е гадже на Албена.



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: NUT]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано19.01.21 01:10



"Това е един уникален човек. Той е изключително съсредоточен", казва българският актьор.

"Опитът ми с Дензъл беше един уникален професионален опит!"

Димитър Маринов не казва лоши думи за Дензъл Уошингтън. Той набляга на концентрацията му преди снимките, влизането му в роля и изчистването на неща, които го разсейват, примерно звън на телефон.

Може да е изненадан от строгостта му, но не влага негативно чувство, просто обсъжда неговата индивидуалност.

Гледа ми се филмът.



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: 2biri]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.01.21 02:34



...той ме дразнеше, като се опитваше да ми пусне ръка...
Имаше такъв виц, как пичът - упорит, а на съсредоточената все пак й трепнало сърчицето, умилостивила се, па му предложила : "Виж, наистина нямам секунда време, ама , от мен да мене, направи си чекия, изцакай се в чаша и я дай да се изжабуркам както си работя!..."





Тема Re: проблемнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано19.01.21 08:37



По-вероятно е да ти е перфектен английският, а акцент да е поставен върху "трето действие". Но тогава пък какво ще задържи интереса на зрителя в него, що за трилър? Някакъв отворен край като в български филм? Не знам и аз, странен начин на изразяване.



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.01.21 08:51



Абе човек... можеш ли да пробваш поне веднъж в някое твое участие да НЯМА нещо цинично? Надали има и 1 процент от постовете ти, в който няма ако не откровена гадост - то поне цинична дума...



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.01.21 09:28



Този виц и много други ги знам от брат си, който е завършил първата ти Алма Матер с отличие, ученик на Васил Арнаудов и до ден днешен работи като класически музикант.За разлика от мен, който съм работил какво ли не и къде ли не.
Тия простотии от музикалните среди ми ги е носил, не от Сточна гара или Кремиковци.



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: tuzlija-179435]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.01.21 11:31



Този виц и много други ги знам от брат си, който е завършил първата ти Алма Матер с отличие, ученик на Васил Арнаудов и до ден днешен работи като класически музикант.За разлика от мен, който съм работил какво ли не и къде ли не.
Тия простотии от музикалните среди ми ги е носил, не от Сточна гара или Кремиковци.


Както сам отбеляза - това е и МОЯТ институт. А музикантските среди, в които съм се движила, са в пъти по-цапнати в устата и главата от тези на брат ти - сигурно ти е ясно.

Да си ме видял да пиша цинични простотии тук? Поне веднъж?

Всяко нещо си пониква в определена почва. А и не вярвам тук през цялото време да цитираш брат си и неговите симфонични колеги.

Дадох мнение. Стилът си е твой. Не си длъжен да се съобразяваш с мен.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: tuzlija-179435]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано19.01.21 12:30



Този виц и много други ги знам от брат си, който е завършил първата ти Алма Матер с отличие, ученик на Васил Арнаудов и до ден днешен работи като класически музикант.

И от музикантите и художниците, дето за разлика от тебе са с великото образование и профи реализацията, нищо друго ли не си научил и запомнил, освен мръсни вицове и каруцарски хумор? Щото само мръсотии дращиш - ама "маркови": "от тоз или онзи велик съм ги чул, значи са много стилни и величайши, като ги повтарям, потретвам и подесетвам, все едно съм се отъркал в творческото им величие и ще ме четат с уважение."

пъ съ: агенция клю-клю на ухо: племенникът на Васил Арнаудов ми беше гадже в студентските години и после дълго поддържахме контакт. Също музикант. Не ползва мръсни думи, не дрънка блажни вицове, просташкият дърварски хумор му е напълно чужд - извинява се за това с произхода и семейната си среда. Та ти намери с какво да рекламираш на брат си преповторените простотии - баш с професора му, гаче ли, той лично го е образовал за гамен.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles

Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано19.01.21 13:38



Абе, добро беше, разсмя ме.



”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Тема Re: какво значи да си звезда от холивуднови [re: alisalisa]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано19.01.21 13:49



"Който е без грях-нека пръв хвърли камък."


Моите - просташки и каруцарски, твоите - бохемски и готинки...
На старата ми капа тия...
От завист е, твоето ще знаеш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.