Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 01.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: защо не се спазват ограниченията с/у К19?нови [re: pishmangreek]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано18.01.21 05:51



Зависи къде... в Софето в любимата ми автомивка не само, че ми подсушават колата добре, ами и гумите ми мажат с нещо, за да изглеждат по-найс дето се вика. А моето си е съвсем обикновено возило. Е верно не преварвам опашката ама си седя, поркам си чай и си чета вестници да речем.





Тема Re: защо не се спазват ограниченията с/у К19?нови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.01.21 10:21



Винаги съм мразила угодниците и лизачите на задници.





Тема Re: защо не се спазват ограниченията с/у К19?нови [re: osvoboden pich]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.01.21 10:24



Друго си е да превариш простолюдието, да ти угодничат и да муаш кроасан.
Какво знаеш ти за живота на богатите? Ни щи чко


Тя не е такъв човек, само си дрънка



Тема Re: защо не се спазват ограниченията с/у К19?нови [re: pishmangreek]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.01.21 10:40



Когато си закараш яката кола за миене и я вкарат в бокса веднага, въпреки, че има дасетина коли на изчакване.
Настанят те в сепарето на ШЕФА и ти сервират кафе, кроасани, безалкохолно без да си искал.
Излизват ти автомобила отвсякъде. (по-евтините марки ги попретупват и не подсушават и лустросват.)
––––––


Щото си чакат бакшишите. Мое да си тлъста селска вещица с коса като метла, ама щом возиш порше, значи тлъстината на бакшиша зависи от цената на бубуто.

Порше на баня - дебел бакшиш.
Стандартна хубост на баня - стандартен бакшиш.
Евтин дрът таралясник на баня - без бакшиш, ама го мият, щото по ценоразпис оборотът им изкарва основните заплати.

Умрели са да те черпят кафе, колкото и кинти да струва тенекето ти, ако нямат далавера от цялата раота.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles

Тема Re: защо не се спазват ограниченията с/у К19?нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор pishmangreek (минаващ)
Публикувано18.01.21 11:00



И те са хора! На един бакшиш разчитат. Лесно ли се живее с 600 лева?
Ако не угодят на "паралиите", на кого? На мизерника с трошката дето не два и левче отгоре?
Аз давам между 5 и 10 лева бакшиш за доброто обслужване.

На бензиностанция за зареждане и миене на стъклата давам между 2 и 5 лева бакшиш.



Тема Re: защо не се спазват ограниченията с/у К19?нови [re: alisalisa]  
Автор pishmangreek (минаващ)
Публикувано18.01.21 11:05



Това написах в отговор на Ружето.

Стига се пени. Не можеш да ме обидиш. Знам си класата.





Тема Re: защо не се спазват ограниченията с/у К19?нови [re: pishmangreek]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.01.21 11:37



Малии, добре че Нут не шофира иначе не знам как щяхте да си премерите бакшишите


В този клуб вероятно има хора с трошки, аз познавам също такива хора. Не бих ги нарекла мизерници.

Миналата година точно преди да тръгнем за морето ни се повреди джипката. Другата представителна кола я бяхме дали на едни приятели временно.
И се метнахме на едно очукано рено еспас, което Карамфилов използваше чат-пат за товарна кола (да кажа, специално за теб, че той има в автопарка си 5 коли - от лек бус до камион с кран) и събираше гаргите, но си вървеше кат змей. Честно казано не видях някъде да ни гледат като мизерници. Вероятно защото не съм се и сетила.
Като видиш някой с трошка помисли малко-може пък точно като на нас да им се налага да пътуват, а колата да не им е наред. А най-вероятно са стойностни хора на науката, културата, просветата или... лекари-кой знае!

Да бе, мислехме да вземем рент а кар, но ни се видя забавно да си пътуваме с трошка На бензиностанции същите бакшиши давахме като с лъскавото возило. Не видях да припадат от изненада



Тема Re: защо не се спазват ограниченията с/у К19?нови [re: pishmangreek]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано18.01.21 12:34



Я ми кажи коя е тази автомивка, където пререждат по тия признаци, че да не стъпвам никога там?

WALL·E


Тема Re: защо не се спазват ограниченията с/у К19?нови [re: Naglets]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.01.21 13:07



Я ми кажи коя е тази автомивка, където пререждат по тия признаци, че да не стъпвам никога там?

Много ще ми е кеф да направят автомивки само за поршета или само за по по най автомобили. Да видим като как ще ги мерят и обслужват


Егати що кроасани ще трябва да купуват



Тема Re: защо не се спазват ограниченията с/у К19?нови [re: Naglets]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.01.21 13:22



Я ми кажи коя е тази автомивка, където пререждат по тия признаци, че да не стъпвам никога там?

Абе на мен навремето за единия зелен лак на ноктите ми дадоха майонеза под тезгяха, ти ся за поршета ше ми говориш!



Поговорката си е ясна и си е чисто българска - "По "дрехите" посрещат"....

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.