Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Аз съм много тъжнанови [re: NUT]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.01.21 17:13



И то при положение, че според това, което са намерили за добре да споделят, не бих определил нито една от клубарките тук като 24 каратова курва.
Лично впечатление...



Тема Re: Аз съм много тъжнанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано17.01.21 17:22



Малко се съмнявам г-жа ред хот чилижпапер да готви със сметана.

. Може и на Радев да му забърка нещо със яко чили, като на кмета на Перник.



Тема Re: Аз съм много тъжнанови [re: tuzlija-179435]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано17.01.21 17:35



не бих определил нито една от клубарките тук като 24 каратова курва.

мче 24 каратовите са скъпи. нашите са максимум дърт пиринч, оплакнат в златна баня.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: Аз съм много тъжнанови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано17.01.21 17:42



Някой ми каза, че България изнася павета за Германия. Има ли нещо вярно ? Не става дума за чисто нови павета от кариери а за употребявани. Вадим паветата и полагаме Боков асфалт.

???



Тема Re: Аз съм много тъжнанови [re: pishmangreek]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано17.01.21 18:58



Ooo, Гърки коман са ва?



Бе ти май така и не разбра, че и дума не е ставало да се развеждам по време на ямболското гадже И въобще от теб нищо не е зависело. Ний сме си приятели и досега, макар и всеки да си следва своят път. То ми беше ясно, че там не си заслужава жертви, разводи и пр., но пък беше забавно

Други, други, по-готини неща станаха след това, неща като от филмите и приказките, ама няма те отегчавам с разкази...те в клубеца знаят.

А децата ми не ги мисли. Голямата е на 34 и си гледа дететои семейството и рядко се виждаме, а малката си е вече на 18 и си живее живота. Със съпругът не си задаваме неудобни въпроси, всеки си има свободата, ООД-то върви и сме си много гот така! Ми знаем се...20г. са това
Кака си е фрий от всякъде

Малко тоз Ковид пречи, ма нищо...ША мине



Тема Re: Аз съм много тъжнанови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано17.01.21 19:00



Кмете, нЕкое издателство като ми предложи устройващ ме хонорар, може и да напиша. Ама само за слава да се хабя...нееее





Тема Re: Аз съм много тъжнанови [re: Lira Emerald]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано17.01.21 19:13



Ам, чи, ако дадеш аз да я илюстрирам, започвам да търся издателство :)



Тема Re: Аз съм много тъжнанови [re: Albena l]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано17.01.21 19:16



Нормално е да ви разкопаят - нали миналата година ви сложиха чисто нов асфалт.





Тема Re: Аз съм много тъжнанови [re: tuzlija-179435]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.01.21 19:39



Каратите са без значение при тоя метал.



Тема Re: Аз съм много тъжнанови [re: Koftia]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано17.01.21 19:40



"Някой ми каза, че България изнася павета за Германия. Има ли нещо вярно ? "


Да! Вярно е, но това беше много отдавна, преди Бойко. Много тонове павета...Помня, Главен път Русе-Пловдив през боза, павиран път за танкове...и много други още.
Работех на Пристанище и със сигурност зная, че изнасяхме паветата на соца.
А откъде са тез павета нямам спомени...освен за жълтите павета, но те са друго нещо. Помня Престъпниците в затвора чукаха камъни за пътищата на соца..не ги насилваха, който пожелае, но ден работа, му се пресмятаха за два дена от присъдата му...и им плащаха някакви пари за бачкането...

Павираният път не е добър и здрав път за съвременната автомобилна техника.
Въпреки ДОБРАТА основа за път за всички времена...ако не знаеш-ПЪТИЩАТА в България са направени от:



"Съдбата отрежда синът на русчуклията Мехмед Ешреф Ефенди да стане един от най-прочутите реформатори на Османската империя. Мидхат паша има и особена роля в нашата история...."

И Бойко има особена история, ама друга, изобщо сме с особена история, продалият паветата е милионер...е хубавата новина

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.