Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Вярвате ли? (Вирусна тема)нови  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.01.21 10:29



Слушам брифинга в момента...бележим поразителни успехи!

Докато бяхме на първо място в ЕС по смъртност от Ковид - ся сме на 27!! И всичкото това - благодарение на мерките и съзнателността на Българските Граждани! Хип-хип- ура!

Абеее... нито мерките бяха нещо особено, нито дисциплината е кой-знай каква, даже напоследък все по-лабаво я раздава гражданството...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Вярвате ли? (Вирусна тема)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано14.01.21 10:42



Нимой подрива на любимците си почвата под ногите, ма ой!



WALL·E

Тема Re: Вярвате ли? (Вирусна тема)нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано14.01.21 10:56



"...нито мерките бяха нещо особено, нито дисциплината е кой-знай каква..." Ами не е съвсем така. Като има обявени официални мерки, работодателите също въвеждат такива.
От октомври ние пак сме дистанционно (въртим се през две седмици) и да си призная имам много малко контакти с хора. Не че се ограничавам нарочно, просто ежедневието ми е друго.
От друта страна в офиса хората са на половина и когато съм там, контактите ми с колеги са тройно по-малко от обичайното, то няма кого да напсуваш, камо ли да заразиш!


Аз дори очаквах по-сериозен спад на заболелите, за по-кратко време.

Редактирано от LAMBl на 14.01.21 10:58.



Тема Re: Вярвате ли? (Вирусна тема)нови [re: Naglets]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.01.21 11:05



Нимой подрива на любимците си почвата под ногите, ма ой!

Ма ти па..

Да не мислиш, че електоратя на "любимците ми" яде доматето с колците или пък се влияе от мойте мнения?? Или пък верно мислиш кат некои контра-умни клубаре, че ГЕРБ са ми истински "любимци" и съм им фанатизиран поклонник?

Аз даже застъпник на Христо Иванов съм се записала! Да следя фалшификациите на "любимците си" изкъсо!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 14.01.21 15:16.



Тема Re: Вярвате ли? (Вирусна тема)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано14.01.21 11:06



На тъпоглавци не може се повлия с друго, освен со кьотек.

Но с приказки на себе си можеш да предизвикаш проблеми.



WALL·E

Тема Re: Вярвате ли? (Вирусна тема)нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.01.21 11:18



Ами не е съвсем така. Като има обявени официални мерки, работодателите също въвеждат такива.
Може пък и да си прав... аз нали си нямам работодател и никой нищо засилено не ми е въвеждал!



Някак по улиците ми се струва, че хората все по-лежерно го раздават. И по магазините също. АЗ САМАТА вече малко по-несериозно се отнасям... всичко е до навика. Когато нещо стане рутина - вече не го забелязваш...

Ще трябва да питам познати докторя из болниците дали наистина има намален натиск.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Вярвате ли? (Вирусна тема)нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано14.01.21 11:37



Да, лежерно го дават, но им е сменен "графика" така, че и те самите не го усещат.





Тема Re: Вярвате ли? (Вирусна тема)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано14.01.21 11:51



За вярване вярвам, но според мен на моментните снимки не трябва да се обръща внимание. Тази страст към класациите и особено към статистиката напоследък ми се струва глупава.
Има пандемия. Думите означават нещо- пандемия е това. Важно е как върви глобално и най-малко месец по месец.
Как бихме могли "да сме най-добре от всички", като на един огън се печем? Една ни вълна залива, в една лодка се возим и подобно.
Тва да не е футбол?



Тема Re: Вярвате ли? (Вирусна тема)нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.01.21 12:00



Не е съвсем така. От статистиките и общите резултати (АКО СА ВЕРНИ) зависят доста неща - степен на затягане на мерки, примерно, или отпускане... политическият нюанс също е СЪЩЕСТВЕН.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Вярвате ли? (Вирусна тема)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано14.01.21 12:30



Не е съществен за изказаното мнение
:-)
Глупави хора използват глупости с предизборна цел, за да впечатляват глупаци.

За мерките, виж, не знам дали са полезни подбни моментни снимки. Може би за оправдаването им да са. Сложно ми е, аз по принцип трудно се ориентирам в настроенията на обществото. Трудно се ориентирам в механизмите с които се регулира това настроение - за мен реакцията на обществото винаги е изненада.


Във всеки случай мисля, че "органите", като сред тях слагам и медиите, имат отговорност да информират въпросното общество честно и изцяло, и в тази информация подобни моментни снимки трябва да отсъстват. Това е шашма, манипулация, нищо, нула на която се предава значение. Значи лъжа.
Изобщо не трябва да се споменава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.