Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: абе, вие щастливи хора ли сте?нови [re: PYTnik]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано18.01.21 14:12



сега е мой ред да възкликна - стига глупости!
пък и тази манипулация вече няма да прескоча
тук, за над 10 години присъствие, има само един човек, който помолих да не е около мен и който мога да нарека "токсичен"
в случай, че не се досещаш - живота ми не е само в клубовете и множественото число беше поради този факт



Тема Re: абе, вие щастливи хора ли сте?нови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано18.01.21 14:19



токсичен човек = човек, който те третира по зловреден начин, човек пренебрегващ границите ти и незачитащ чувствата ти, за енергията да не говорим
и по-различно биха седели нещата, ако този човек осъзнава какво прави и прави усилие да го промени
и всичкото това няма нищо общо с несподелянето на моите възгледи и начин на мислене
не знам ... може да не се изразявам по най-добрият начин, може и да греша, но за мен така стоят нещата



Тема Re: абе, вие щастливи хора ли сте?нови [re: PYTnik]  
Автор 2biri ()
Публикувано18.01.21 18:41



Като влезеш в режим "Аз проповядвам, вие слушайте", няма как да се говори с теб.
Да, не е нормално да си все нещастен, но и все щастлив е лудост.



Тема Re: абе, вие щастливи хора ли сте?нови [re: 2biri]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.01.21 21:45



"Като влезеш в режим "Аз проповядвам, вие слушайте", няма как да се говори с теб."

Да, така е.
Много добре се справям с дистанцията, правилно си го забелязала, а "Като влезеш в режим "Аз проповядвам, вие слушайте", няма как да се говори с теб", е само подробност средство !

И какво, не се ли справям отлично с дистанцията и баланса?

Ти лично да си спомняш някога да съм ти досаждал до отврат????
Да си спомняш да съм ти влизал лично в отвратителен режим???? А?

Сега слуша ли ме внимателно какво ти проповядвях?
Искаш ли да ти покажа едно нещо?



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: абе, вие щастливи хора ли сте?нови [re: PYTnik]  
Автор 2biri ()
Публикувано18.01.21 21:52



Искам!
Нали не е само за перманенто щастливи?





Тема Re: абе, вие щастливи хора ли сте?нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано18.01.21 21:55




Аз те разбирам перфектно, но ти показвам и друга гледна точка. Децата, като се разсърдят, фръцнат се..с теб повече няма да играя..и това е. След 15 минути...искаш ли пак да си играем?
А ти влизаш в много сложни клиширани неща, като отровни хора, лично пространство, злонамереност.
Винаги съм се чудила, какво точно значи, някой да ти влезе в личното пространство...ми аз такъв човек не познавам..поне в моето няма.
Т.е. другите да се променят, според твоите изисквания?..и защо ти е..а ако ти заклеймиш някой като злонамерен, отровен..или какъвто и да е друг...виждаш ли друго?!..т.е. не затваряш ли собственият си мироглед за него..
ооо то няма лошо нито да грешиш, нито така да стоят при теб нещата..говорим си..



Тема Re: абе, вие щастливи хора ли сте?нови [re: 2biri]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.01.21 22:02



Наистина ли искаш да го видиш?



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: абе, вие щастливи хора ли сте?нови [re: PYTnik]  
Автор 2biri ()
Публикувано18.01.21 22:13



Дълги години страдах силно от сенна хрема. Всичките цветя ги проплаках. Сега не им рева, но пък и всички взеха да ми носят бира вместо цветя



Тема Re: абе, вие щастливи хора ли сте?нови [re: 2biri]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.01.21 22:30



Мислех да ти покажа две бири, но прецених че пак ще ме обвиниш в непоносимо поведение към клубарите.
Много се радвам че подаръкът ми красив букет цветя, знак за уважение към теб, ще ти донесе сенна хрема



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: абе, вие щастливи хора ли сте?нови [re: ShokoLada]  
Автор jumbles (wild spirit)
Публикувано19.01.21 07:12



Аз те разбирам перфектно, но ти показвам и друга гледна точка.

ама това не е различна гледна точка, а говорене за нещо съвсем друго

съжалявам ... нали знаеш, че не съм голям фен на бърборенето за самото бърборене






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.