Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Брях, Принцесата ще излезе права!нови [re: Green Light]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано07.01.21 11:36



Байдън е мъртъв, а мъртвец няма как да е президент


[url]"Insurrection Act of 1807 - Wikipedia" https://en.m.wikipedia.org/wiki/Insurrection_Act_of_1807[/url]

закон изключение" Закона за Posse Comitatus на 1878 г., което ограничава използването на военния персонал под федерална заповед за целите на правоприлагането на територията на САЩ. [2] [3] Преди да се позове на правомощията по закона, 10 U.S.C. § 254 изисква президентът първо да публикува прокламация, с която заповядва на въстаниците да се разпръснат. Като част от Закона за Posse Comitatus от 1878 г., тези разпоредби сега са кодифицирани, както са изменени. Съществуват конституционни изключения от ограниченията на Posse Comitatus, вкоренени в конституционната власт на президента. Насоките на Министерството на отбраната описват "отбраната на страната" като "конституционно изключение" от ограничението на Комитат, което означава, че мерките, необходими за гарантиране на националната сигурност от външни заплахи, не са обект на същите ограничения.



Тема Re: Брях, Принцесата ще излезе права!нови [re: Green Light]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.01.21 11:38



Като си започнал да пише, за бури и чаши, кога за последно застрелваха американски президент?

Снощи Тръмп показа за пореден път че минава през трупове.

Както стана ясно, искал да ходи на голф в северна Европа, за да не присъства на церемонията по оповестяването на Байдън.

Подобни престъпници като Тръмп имат късмет че всеки има права и не е арестуван изневиделица.



Тема Re: Брях, Принцесата ще излезе права!нови [re: snowprincess]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.01.21 11:43



Ясно, ок.

Няма да питам за Байдън, няма да питам за байдън, нямадапитамзабайдън...



Според мен си закопала твърде надълбоко и вече не можем да бъдем компетентни нито аз, и нито ти, Сноу. Това за някакви закони отпреди 200 години (около 30 след основаването на САЩ)
Как бихме могли аз и ти да изведем валидни аргументи за такова нещо?!



Тема Re: Брях, Принцесата ще излезе права!нови [re: Deern]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.01.21 11:46




Евала!
Върза ми очите пак.

Всеки път успяваш, направо си без грешка!



Тема Re: Брях, Принцесата ще излезе права!нови [re: snowprincess]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано07.01.21 11:53



кой съобщи, че Байдън е мъртъв?


научи се да чакаш

Тема Глупостинови [re: snowprincess]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.01.21 11:54



В отговор на:

ще има военни трибунали
Тръмп ще е президент



Всички обстоятелства говорят за това, че вече се случва точно обратното - не в бъдеще, а в момента се случва обратното. Създава се вътрешен консенсус в САЩ, т.е. и от страна на републиканците, а за външния в света няма и нужда да говорим. Залагам 100 000 лв, че Тръмп няма да каже на Пентагона "по-добре танковете да дойдат". Нито има въстание, нито има метеж, нито има общонационални граждански безредици. Военен трибунал срещу Байдън? - абсурд, принцесо



Тема Re: Глупостинови [re: Crrafterr]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано07.01.21 12:17



Как ли се чувства човек, който залага на абсурд и печели залога?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Брях, Принцесата ще излезе права!нови [re: Green Light]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано07.01.21 12:18



Тоя Тръмп по съществото си е престъпник, но едвали съвкупните САЩ ще признаят на всеослушание че ги е управлявал 4 години един престъпник.

Както и да е, мисля че единмандат на който и да е друг няма да е достатъчен да измете стъклата от потрошеното.



Тема Re: Глупостинови [re: Crrafterr]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано07.01.21 12:18



от 2018 има подписана заповед за определени санкции при външна намеса в изборите на сащ



не залагай пари
Тръмп е действащ президент и главнокомандващ на армията
изчакай да видиш продължението на филма, който ни прожектират



Тема Re: Брях, Принцесата ще излезе права!нови [re: tartarianeyes]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано07.01.21 12:21



ще, тарти, аз виждам в бъдещето






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.