Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Глупостинови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.01.21 15:36



О, това и аз не го разбрах, но предполагам, че не съм попадал (чета доста избирателно). Опитах дори да намеря някакъв такъв постинг, но освен предсказание за гражданска война, друго не намерих за 20-те секунди отделено време... e ta пък изчезна и те тека, заглавието остана недоразбрано.

Редактирано от Crrafterr на 07.01.21 15:37.



Тема Re: Глупостинови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.01.21 15:37



От какво ли не е заплашено моето самочувствие, супер му е ветровито напоследък, обаче от Сноупринцес или теориите и въобще не мога да си представя как би могло да бъде заплашено.

Простичко е, Грийн. Някак е неловко да признае човек, че някой, комуто е имал пълно доверие и уважение, от един момент нататък започва да се проявява меко казано неадекватно, и то - трайно и сериозно... Много по-лесно е да си въобразиш, и да си повярваш, че тоз човек се шегува, отколкото да признаеш истината. Щото... нали знаеш "покажи ми идолите си, за да ти кажа какъв си". (Леко перифразирано)

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Глупостинови [re: Green Light]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.01.21 15:38



Е, ти я закопа Снежанка. Едно е човек да си е пуснал в дълга отпуска критичната мисъл и наивно да залита по фейкове, но съвсем друго умишлено да ги сипе, за да прави хората на глупаци. И това да го прави щастлив.

Толкова лошо мнение ли имаш за нея?



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka

Тема Re: Глупостинови [re: alisalisa]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано07.01.21 15:42



грийна я уважава мн от години...май и са се виждали...
НО покрай К19 - тя полудя и не звучи адекватно!!!



Тема Re: Глупостинови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.01.21 15:44



Не само, че не е просто, ами е толкова завъртяно, че чак изкривено. Аз имам много приятели, непрекъснато се случва да не съм съгласен с някой от тях.



Тема Re: Глупостинови [re: Crrafterr]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано07.01.21 15:57



Тук съм.


Имам много работа. Довечера ме чака тежка вечер - имам две именички, едната ми е дала живот, на другата аз
Пишете, чета ви ...

Смятам, че Принцесата трърдо вярва в конспиративните теории, които публикува. Опитах, не на 100%, да изгледам и изчета, да вникна в логиката на постовете и напоследък. В началото и на мен не ми се вярваше, че интелигентен човек може хептен да е лишен от критично мислене и да напасва всякакъв нетски талаш към очакванията си за развитие на света. Както и да е ... Всеки си шета на акъла, както казваше баща ми, да спомена днес и него.
Заглавието е леко иронично. Който е следил постовете на Сноу и дискусиите около тях, разбра.

Отговарям на теб и на Лъчезара

Хубав ден на всички!



Тема Re: Глупостинови [re: e ta]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано07.01.21 16:10







Щастието идва при веселите!

Тема Ахаанови [re: Шило]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано07.01.21 16:34



Сноу пише:



А Ета пише:
[url=http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=forty&Number=1954911679&page=&view=&sb=]Следвайки логиката на Снежанкините разсъждения и тези напоследък, пишеш в търсачката "6 януари Тръмп" и получаваш това:
Тръмп събира привържениците си на митинг във Вашингтон на 6 януари
Много просто [/url]

Ама дали Сноу е писала за Тръмп не е "много ясно", това е само предположението на Ета. И тя, пак така, изхождайки от собственото си предположениое изкарва Сноу ясновидка.
Според мен, обаче, Сноупринцес е акцентирала върху това, че нещо ще се разбере и всички които са лъгали ще съжаляват - нещо за ваксините, ковид, за тези неща.

Така че ясновидката е Ета, а Сноупринцес получава медал (и трънен венец) за чужди постижения.

Седнете!



Тема Re: Брях, Принцесата ще излезе права!нови [re: e ta]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано07.01.21 16:49



Според това

- Тръмп предава властта. Всичко май приключи.



Тема Re: Ахаанови [re: Green Light]  
Автор e ta (7.62)
Публикувано07.01.21 17:07



И какво се разбра на 6-ти януари, набързо да питам?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.