Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 24.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Сексът като теманови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.01.21 08:53



готина тема за секс няма как да стане никъде и по никакъв начин, щото самата постановка "тема за добрия секс, най-добрия във всички възрастови диапазони..." и всичко останало, дето си го изброила, е causa perduta по начало и по принцип.

Е що така? На когото му се откровеничи на тема секс - има много такива хора - нека си го прави, защо да е кауза пердута? Има много места из нетя, където това се прави активно и откровено. Що да не е и тук? Правят си тема и си дращят из нея, на когото не му е интересно - не влиза. Други само воайорстваме!



Колкото до димката, дет сме я били изгонили аз и ти - ми тя присъства най-активно, предимно чрез гласуване в анкетите ни с по петнайсет регистрации!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Момичетаааа!?нови [re: Baldrian]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано04.01.21 08:57



Защо съмо като тема!? .... Я бегом и по същество!



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Сексът като теманови [re: alisalisa]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.01.21 08:58



Абе, не ми се прави на сведуща по коментарите ми за димката, щот а съм написала нещо за нея, никой друг не реагира, а единствено ти подскачаш като ужилена,

поради коет възниква въпросът, аз или ти си се вманиачила и димкиния ник ти действа като кучето на Павлов!! Хубавичко си го помисли тва!



Ей го на, ся като те гледам как пак си се обобила с кисел боб, ако аз не спра, ти няма никак първа да спреш да остроумничиш, както си мислиш, на тема "димка, уникалната, милката", а на бас!

Нещо много на сериозно си се зела, откак и ти одъртя! Хеле пък откак реши, че 20 и кусур гласа ти дават основание да виеш и трещиш над главите на сички и да раздаваш справедливост у клуба. Вечно тя най-знай, най ги разбира нещата със секса на другите и с животите им, и с всичкото им. Фнимавай в картинката, знам ти номерата откак зе да одъртяваш, известна си ми

И що аз да кажа нещо за секса, ма умнице! Кажи ти, де, разкажи си кое толкоз те мъчи, че ха прочетеш хвалба за секс, си първа да клъвнеш изхвалилия се, даже и преди мен.

Да каже балдрианата, тя пуска теми за секс като анкети и само чака другите да кажат нещо, за себе си никога не пише. Ти си същата, за твоя секс нищо не сме чули, чуваме само оцетено-бобеното ти мнение за секса на другите. На киселочта си ли подгъзуваш, на кое

Редактирано от MilaO6 на 04.01.21 09:00.



Тема Re: Момичетаааа!?нови [re: BATHco]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.01.21 09:08



Защо само като тема!? .... Я бегом и по същество!

И после - бегом обратно в темата на рапорт и подробно описание!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Сексът като теманови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.01.21 09:08



Е, кой е казал, че не мое се пише за секс колкото си ще и каквот си ще!?

Казала съм само, че не може да се очаква да стане публичен разговор за секс по начина, по който Балдрианката очаква тук да стане! Ако е въпросът за пикантерии, подбутвания, подкачания или умни съвети, те разговорите за секс си става... ама тема и разговор, дори и да са откровени е едно, а истината съвсем друго!

Ти кво, очакваш нещо нечуто и невиждано тук да научиш за секса ли! Или някаква история за любов и секс, от коят да ти се доплаче... От корифеите, дет сами си разнасят славата, а



ПП

А другото димкино амплоа е да ходи по стари, забравени клубове от години и да качва стари теми отпреди десетилетия. Не смее да пуска пост, щот се е врекла, че вече не влиза в изпосталялия дир и да не я изловят, че лъже за пореден път.



Тема Re: Сексът като теманови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.01.21 09:10



Казала съм само, че не може да се очаква да стане публичен разговор за секс по начина, по който Балдрианката очаква тук да стане!

Ми и аз попитах защо да не може? Аз и ти може и да не го направим, ама може пък да има хора, които ЩЕ? Що да ги спираме още от сега и да ги запращаме в невъзможното?

Отделен е въпросът Балдриянката какво точно е очаквала - казва ли ти някой? Може пък точно пикантерии да е очаквала?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 04.01.21 09:25.



Тема Re: Сексът като теманови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.01.21 09:18



Може пък точно пикантерии да е очаквала?

...аха, привидно облечени в някаква прилична форма за уж мили и откровени писания за секс с любов, примерно, за тези, които се подлъжат да се разоткровеничат... абе номерата на куртиз..., бардон, балдрианката



ПП

Балдрианка, майтапя се, ся да не те жегне нещо под лъжичката - споко, няма лошо, ако вземеш ти или някой да ни изненада с просълзяващи или възбуждащи откровения



Тема Re: Момичетаааа!?нови [re: BATHco]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано04.01.21 09:24



От теб се очаква не да си прайш майтап, ами нещо сериозно(в смисъл разказ по преживяно, усетено, почувстваме във физически и всякакъв друг смисъл) да кажеш, разкажеш, покажеш, демонстрираш... не се прави, че не разбираш, де



Редактирано от MilaO6 на 04.01.21 09:24.



Тема Re: Сексът като теманови [re: Baldrian]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано04.01.21 10:12



По темата ти, предлагам първо да обобщим и приемем Правилото, че и в клубът всяка тема е важна колкото друга важна тема...и, че Важността я правим ние, а не темата.

Притча: Исус и учениците Му вървят по пътя.
Насред пътя виждат вонящ вълчи труп.
Учениците отвратени запушили носовете си и гнусливо побързали да заобиколят и отминат.
Исус се спрял, погледнал го и казал: "Вижте какви красиви бели зъби има този труп!"

За важността на темите и нас!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Сексът като теманови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано04.01.21 10:13



Намерила си и ти с тия двете лилавите да си говориш за секс






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.