Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 23.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Сексът като теманови [re: caryb]  
Автор Glastar (минаващ)
Публикувано08.01.21 11:35



Психолог да каже, що е вървежно да се изкараш ебач, а ний скромните асексуали, като Исаак Нютон, и аз, да не смеем да гъкнем.
Престижно е да ебеш, а не е престижно да одиш на работа.





Тема Re: Сексът като теманови [re: Glastar]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано08.01.21 11:36



Аве кви сексове, кви простотии... Я си плащайте, тока, водата и парното, и преточете зелито.

Тъй, ами!


Никва дисциплина в тоя клуб!

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Сексът като теманови [re: Glastar]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано08.01.21 11:41




не ми отключвай еротичните фантазии..щото секс докато претакаш зелето и въртиш канелката..си е баш..баш..: ))) запомнящ!



Тема Re: Сексът като теманови [re: caryb]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано08.01.21 11:50



Ау бе,

недей така, че се плаша и плачкам нощем след таквоз каране и размахване на пръсти! Къде съм видяла митове и легенди? Тоз въпрос не го разбирам! Изясни ми го, плийз, преди да отговоря, че те не се виждат, а просто си битуват из народонаселението, без да имат добра научна обосновка и да бъдат тествани в реалността... така... Мит 1: Жените рядко свършват всеки път. Някои и не свършват. Това не значи, че не харесват секса.всички женоря изпитват оргазъм: тя е отговорила блестящо, научно доказано е, че не е вярно( нищо общо с Кобилкина)2. Мит: постоянно високо либидо и силно желание за секс
Моето либидо на 30-35 беше по-силно от на 20 и 45.
научно доказано, нивата на хормоните намаляват физиологично след 36г. възраст, та оттам и всичко останало свързано със секса... И още други митове, но според мен тези примери стигат... Инак, не съм познавач на трудовете на Кобилкина и не мога да я критикувам, но я намирам за весело комична креатура сладка е, веднъж я мернах по Бг ТВ размахваше някакъв полуизгнил банан, който нежно наричаше" бананьче", сега съжалявам, че не се заслушах, да мога да я цитирам...
Извинявам се предварително, за доброто си настроение и желание за забавление, дано не нараня нечии чувства и по този начин, но аз намирам постулатите на Биричките за верни в 95% да ме прощава Кобилкина, ако не е съгласна с нея, но няма да я питаме...



Тема Re: Сексът като теманови [re: ShokoLada]  
Автор Glastar (минаващ)
Публикувано08.01.21 12:08



Вица за снежния човек нали знаиш?

Абе помислих че ще ме изнасилиш, защо ме накара да правя този снежен човек?



Редактирано от Glastar на 08.01.21 12:09.



Тема Re: Сексът като теманови [re: sladunka medunka]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано08.01.21 12:17



И аз намирам Кобилкина за комична. Не съм в състояние дълго да и слушам сексуалните фантазии.
Ако е размахвала банан, предполагам е демонстрирала фелацио.....не съм го гледала.
Може да е научно доказано, че след 36 г. либидото намалява, но аз не се чувтвам така
и изобщо не ме вълнува какво са казали учените.
Наложи ми се да уча нов език след 35г възраст. Веднага се намериха 'умници'(българи),
които разправяха, че след 35г човек не помнел. Е, аз си помня отлично.
За щастие правя това което сама съм решила и не ми влияе ничие мнение.
А бирите кърти мивки.





Тема Re: Сексът като теманови [re: Glastar]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано08.01.21 12:18



знам го, знам го...


ама то едното не пречи на другото...



Тема Re: Сексът като теманови [re: 2biri]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано08.01.21 12:37



Бирите, ти и нут сте клубарите които най много ме развеселяват.


Разбира се, по различни причини.
Понеже спомемаваш за секс в асансьор, да попитам от личен опит ли говориш?
Асансьорите са ми противни и не ми е хрумвало да правя секс там.
Освен това повечето са с камери, а не си падам воаьор.
Е, можеш да ме наречеш задръстена, все ми е тая.
Правя това, което ми харесва.



Тема Re: Сексът като теманови [re: ShokoLada]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.01.21 12:51



Ох..милата тя! Скандализирана от Бирите..
дебилясала си..чувственост има много..


На скандализирана ли ти приличам?



Орален, анален и задна прашка в асансьор - ти да видиш кой се бил възбудил.

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka

Тема Re: Сексът като теманови [re: 4ereshka2]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано08.01.21 13:43



А бирите кърти мивки това е поантата

и не са само празнословия, а и явно, че и чете момичето и знаев случая учените са само за тежест




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.