Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 24.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Сексът като теманови [re: MilaO6]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано08.01.21 08:44



Върнах се втори път и я прочетох. Няма твърдение, че разбира от секс, а Означава само, че си имаш мнение за секса и то си е само твое.

За да кажа и аз нещо по темата, като индивидуалност, а не като разбирачка. За "мокра п...а" приказвам (тя не го формулира така

). Когато съм ядосана - псувам. Възможно е да употребя и тази дума в състояние на силен афект (може да не съм се чула какво редя). Това, обаче задължително означава, че около мен няма мъж.

В смисъл, ако мога да плещя цинизми, значи интуитивно съм го сложила в раздел "приятелка". Мъжете и жените не са равни, според мен. Ако се усещам жена в нечие присъствие, не само не ми идва отвътре, а даже и да се насиля не ми се откъсва. Ако пък ме усеща да "млъкна с възхищение", е тогава става страшно. С такива мъже, сексът е...егати секса.

То не е техника, то е състояние. Жените стават зависими към мъже, които могат да ги доведат до "състояние".

Например, много е права Биричките за кахърния човек - тук вече не става, за съжаление. Чакай да напсувам сега времената, в които живеем.

Графове! да не изпростяваме, херцогините ни гледат. Glastar

Тема Re: Сексът като теманови [re: MilaO6]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.01.21 08:59



Напротив, означава, щото е изведено, като всеобщ, всемирен, всевалиден, универсален постулат, а не скромно мнение на двете бири.

Бе, я по-кротко с критикарските изцепки, че още си ми черна заради интригата, в която ме забърка - с претенцията за всеобщ, всемирен, всевалиден, универсален постулат.



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka

Тема Re: Сексът като теманови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.01.21 09:01



“Напротив, означава, щото е изведено, като всеобщ, всемирен, всевалиден, универсален постулат, а не скромно мнение на двете бири”

Може би единственият проблем на бирите е, че не се е сетила да си сложи подпис като моя, а именно:

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 08.01.21 09:16.



Тема Re: Сексът като теманови [re: 2biri]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано08.01.21 09:28



Жените рядко свършват всеки път.

Протестирам!


Свършват и по 10 пъти даже



Тема Re: Сексът като теманови [re: ad miral]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано08.01.21 10:37



мии че то така се определят стандартите.. от нестандартните..





Тема Re: Сексът като теманови [re: 2biri]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано08.01.21 10:45



Ако думите сперма, мензис, оргазъм, тек, свирка, пишка/пенис те плашат и предпочиташ да говориш за чувства, любов, взаимност... или остаряваш, или си смотана или имаш нужда от импотентен поет
Миии...те точно импотентните поети най-много лафят за секс..ама скритите лимонки са по-интересни...


и иначе където, когато и както..дойде..спалнята е най-скучното място..



Тема Re: Сексът като теманови [re: alisalisa]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано08.01.21 10:47



Ох..милата тя! Скандализирана от Бирите..
дебилясала си..чувственост има много..





Тема Re: Сексът като теманови [re: 2biri]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано08.01.21 10:57



Браво, Бирички!Поздравявам те за поста! Показва голям опит в изследваната област и добро умение за анализ и синтез на изводи... Браво, опиното момиче, знае много и няма да ви загуби времето в безплодно дискусии и манипулации!Ти разби току що няколко мита за секса и неговите метаморфози във времето

очаквай бурни реакции и според културата на този клуб люти клетви и проклиняне... Но няма страшно, ние твоите фенове, те разбираме и ти се кефим...



Тема Re: Сексът като теманови [re: sladunka medunka]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано08.01.21 11:05



И кои са тези митове, че нещо не схванах? Някой исказва мнение, друг е на противоположното, къде видя митове и легенди. Човек може да говори само от собствен опит, другото е раздувки и преструвки тип Кобилкина.



Тема Re: Сексът като теманови [re: ShokoLada]  
Автор Glastar (минаващ)
Публикувано08.01.21 11:25



Аве кви сексове, кви простотии... Я си плащайте, тока, водата и парното, и преточете зелито.



пишки им се привиждат.




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.