Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Клубар/ка на годината vote!нови [re: NUT]  
Автор 2biri ()
Публикувано31.12.20 18:44



Нут, ако Нутчо си купи къща на село и си вземе 2 кокошки, ти къде ще бъдеш?

Ай стига се прай на богата гражданка, че много олекваш. Та ти дори не излизаш, кво му гледаш на тоя град? Нито на опера и театър ходиш, нито нагласена се разхождаш по главната, нито някакви компании бохемски срещаш по кафета. Спокойно можеш да живееш и на село. Един интернет, една чистачка, Нутчо вечер си идва - телешко с грах и таратор и ще се чувстваш по същия начин.

Така че по-кротко с цървулите, че ти си най-църволанка, готованка.



Тема Re: Клубар/ка на годината vote!нови [re: admira1-115472]  
Автор 2biri ()
Публикувано31.12.20 18:47



Искам да благодаря на продуцента ми, на редактора ми...

Адмирале, как ти хрумна тая тъпотия? Нали вече имаше тема?? Дай за месеца после.

Напъни главата и дай по един късмет като домакин.



Тема Re: Клубар/ка на годината vote!нови [re: 2biri]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано31.12.20 18:47



Тя селянин го ползва в смисъл на селяндур струва ми се. Аз човек от село, направо съм си селянин, но хич не се почувствах засегнат.



Тема а антиклубар?нови [re: admira1-115472]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано31.12.20 18:48



Трябваше да направиш и класация от типа на "Златна малинка", да дадем воля и на отрицателните си емоции





Тема Re: Клубар/ка на годината vote!нови [re: 2biri]  
Автор NUT (старо куче)
Публикувано31.12.20 18:55



благодаря - за поредните мили думи!
тия от селските гарсониери - сте уникални със съветите си!
когато впечатлите мъж като Нутчо - който милее и се грижи за вас!
тогава ще си "мерим" червилата!!!





Тема Re: Клубар/ка на годината vote!нови [re: NUT]  
Автор 2biri ()
Публикувано31.12.20 19:33



Нут, измисли друго, с което да се хвалиш. Нутчо е друг човек, ние него сме го похвалили. Ти обаче без него си по-цървул от всички. Марианчето чисти, Нутчо носи, Нута кълне или умира в паник-пристъпи.

Носиш червило? За колко лева?





Тема Re: Клубар/ка на годината vote!нови [re: 2biri]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано31.12.20 20:34



Bместо късмет може да раздаде къс мек....





Тема Re: Клубар/ка на годината vote!нови [re: 2biri]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано31.12.20 21:00



То е казано : "Столица със сто лица". Софиянци има всякакви, но НУТата си е потомствената софиянка, личи ѝ.Познавам хора, които едва ли са стъпвали в Операта, ама бившата кръчма "Петрич" на "Пиротска" е била на дядо им преди 100 години.Бохемските компании - отделно.Споменавал съм, че имам няколко роднини, работили в техническата част на Киноцентъра от време оно.Макар не и в художествения екип там също е имало изключително живописни и интересни личности.



Тема Re: Клубар/ка на годината vote!нови [re: admira1-115472]  
Автор Sarayah (лунно-сребърна )
Публикувано31.12.20 22:23



При наличието на alisalisa всяка друга номинация олеква, омеква и се обезсмисля...

Няма такъв образ просто

, как да не й набучиш коронката.

Лиска, а сега ЗЕЛЕЕЕЕ и кажи, че се бориш за световен мир

Здраве, усмивки, късмет и всичко най на сичкуту клубаре и фемилитата им.

Е, много си тъп, Саше...

Тема Re: Клубар/ка на годината vote!нови [re: Sarayah]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.01.21 07:27



Като гледам резултатите от таз анкета - се убеждавам за сетен път колко е безмислено да се правят анкети в клубовете. Поради лесна манипулируемост!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.