Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:08 24.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано02.12.20 14:20



Неведоми са пътищата Божии. ... Безкрайни са метаморфозите ламбиеви!



Най-хубавото предстои!



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано02.12.20 14:22



Нито съботянин нито ДПС съм бил.
Стори ми се интересна тази опасна игра с ИЛЮЗИЯТА и страхът от нея и реших да и се опълча....и всичко около мен ми помагаше.
Беше страшно, семеен с две деца, залагах и тях на рулетката..силната ми отговорност стоеше срещу мен и ме лъжеше да спра..да се продавам. Стигнах до мм. до Белене, пак ми се размина;;много работех за да оцелеем, ама много, това също ми помогна...загубих много материално, но пък като отмина получих двойно повече като подарък, и материално и духовно и индивидуално и семейно и обществено!!!!

Искам да ви кажа, че сегашният страх от Ковид е същата илюзия, разликата е че тогава в соца за мен беше много по страшен този страх...сега ми е лесно, пазя другите които искат да ги пазя, но не знаят от какво и как, и за себе си съм спокоен, сам съм, ако не броя и вас.


Искам да ви кажа че е абсолютно същото, някаква илюзия която ни изцежда какви сме и колко струваме, и колко можем да понасяме....някакви си тестове за надежност на някакви уреди, или нещо подобно.

Тогава, през соца нямаше такива джокери като сега: От какво се пазиш бе, нима допускаш че си владетел на раждането и смъртта! От какво се страхуваш, от смъртта ли? А за пропилян живот в болки, падение и смърт не се ли страхуваш?

Съветът ми е: Докато сме тук и така, да използваме дадената ни възможност да се сдобием със смелост, чест и достойнство, каквото и да ни коства това, защото само това ще вземем с нас като си тръгнем от тази Земя...


...Ади бе..някакъв си, пръкнал се от вчера Ковид ще реши кой кога да умре, при условие че раждане и смърт са от самото ни начало с нас....се ваксинираме...ади де...още малко и ще станем безсмъртни...а чест и достойнство заеби..да бе да!

Същите тези които ни заробиха, сега ще ни ваксинират и проблемът ни е ДАЛИ или НЕ?
Ебаси!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано02.12.20 14:23



"Ти откачи ли бе?" Така изглежда. Но ти знаеш, че не е сигурно. ... може да се правя на луд.





Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано02.12.20 14:33



"... в този форум сме се събрали само хитреци, простите ги баннахме!" Може. Не знам. Но като чета темата, разбирам, че простите, които не са баннати, ваксината ще ги умори.

И така светът ще стане по-малко лош.

Абе ще настъпи справедливост. Природата си знае работата.

Пътник, не се ваксинирай! Аз първи ще пробвам. И ако е безопасно, ще ти кажа. Нужен си ни тук, трябва да те пазим.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: LAMBl]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано02.12.20 14:33



Нарича се обществена отговорност! Когато трябва да поемем рискове или жертви в името на общественото благо. В случая да пресечем пандемията. Защото ако още малко остане затворено обществото (бизнеса) ще настъпи и глад, мор от този глад, нови епидемии ... и нов мор от тях ...и така нататък.Разбирам те, но... някак имам нужда от научни доказателства. че имунизацията ще пресече пандемията... ама на, никой не ми ги дава... та ще изчакам с поемането на обществената отговорност този път... а за теб ще ми е много мъчно, да знаеш, защото си хубав, но твърде доверчив челяк...



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: ad miral]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано02.12.20 14:49



На мен това "ще изчакам" ми звучи като полубременна, полугола по шнола и т.н.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: Lira Emerald]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано02.12.20 14:54



Абсолютно!!! Така казвам и аз... като знам, че всяко едно лекарство след като се произведе и се изпита в лабораторни условия и върху животни, се изпитва върху здрави доброволци и след това върху пациенти, та чак след това се пуска в употреба.това трае около 10години, а сега Ламби иска след има-няма десетина месеца да се дадем доброволно да ни надупчат с чужд генетичен материал и прочия... Може, ама,няма да стане...

и мене ще трябва да ме влекат и упоят!!!! и като ме ваксинират след туй ще ги съдя! И ако ми забранят да минавам граници, пак ще ги съдя... та, така...



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: sladunka medunka]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано02.12.20 14:56



В кризисни ситуации не се чакат "научни доказателства", действа се! Поемат се рискове! ... щото докато чакаш, си ... умрял!



Редактирано от LAMBl на 02.12.20 14:56.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано02.12.20 14:56



И на мен така.
Да поизчакаме да видим какво ще стане с другите, пък ще го мислим.,,
Да и не ми звучат по- честно,

Иначе аз работя с хора. Вероятно ще е силно препоръчано за нас ваксинирането.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано02.12.20 15:07



А така!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.