Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: НЕ!нови [re: ad miral]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано02.12.20 12:41



Казах



Ако станат задължителни, трябва да дойдат и да ме извлекат и да ме натиснат поне 3-ма бабаити, да ми запушат устата или да ме упоят с хлороформ, щото много ще буйствам, докато неква сестра ме успокоява с меден гласец, колко е добре да ми сложи ваксината и колко ще съм защитена от нея!



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: tuzlija-179435]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано02.12.20 12:42



Лъжеш ти.
Аз познавам един, дето не го приеха и един, дето го изключиха.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: LAMBl]  
Автор DarkSide ()
Публикувано02.12.20 12:44



Та, кажи нещо за правото на избор на шушумигите? Право да убиват? ... в името на сбърканите си конспиративни теории? Сакън да не изпитат някой дребен страничен ефект или малко неразположение след ваксината ...

ако наистина нещеше да те убиват неваксинираните, работата е лесна, не излизаш от вас или ходиш навсякъде със скафандър и тогава никой не може да те убие

ти обаче искаш те да се ваксинират, за да можеш ти да си правиш кефа да хойкаш където ти е кеф без маска и с безразборни физически контакти наляво и надясно - ееее, къде дават така, друг да се жертва да пострада от неизвестните краткосрочни и дългосрочни ефекти на ваксината, за да можеш ти да си правиш кефа да живееш както на тебе ти е кеф ?

в сободна държава, ако не си съгласен с избора на другите, поемаш си отговорността сам да си пазиш живота от тях, а не ги юркаш да правят неща, които те не желаят, за да може на тебе да ти е кеф ... богат човек си, банкер, купуваш си имение и се изолираш в него, тестваш си прислугата три пъти дневно, купуваш херметически скафандри с кислородни бутилки за тях и за тебе и ходиш със скафандъра по улиците - за човек с твоите възможности това са само дребни притеснения и леки неудобства в името на запазването на живота ти, който е много по-ценен от дребните притеснения и неудобствата





Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.12.20 12:45



Аз познавам много, дето ги изключиха.
Раздухай за този, дето не са го приели.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: tuzlija-179435]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано02.12.20 12:50



Съученик ми беше, от съседен клас.
Клиент на ДПС.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: tuzlija-179435]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано02.12.20 12:55



А, сетих се и за още един, селски, и той долу-горе набор.
Цялото им семейство бяха съботяни.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.12.20 12:56



След това следил ли си му биографията?
След основно образование?
В КАЗАРМЕТО?



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: tuzlija-179435]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано02.12.20 13:02



В казармето не съм.
Може и да не е ходил даже - загубих контакти с него много отдавна.
Странни птици бяха тия, съботяните. И баба му, и дядо му, майка му, баща му... Саможиви, дръпнати...
Имаше май и сестра, или две, бяха доста по-малки от нас и не си спомням вече.
На него му се щурееше с нас, но много-много не го пускаха. Да не го развалим морално предполагам.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано02.12.20 13:04



"И пътят в затвора дори да върви-
не свеждай надолу очи!
Спомни си за Павел и Сила тогаз,
как Бог беше с тях всеки час."
(Адвентистки химн)
Да, имаше и такива - адвентисти-реформатори, отказващи не само да пипат оръжие, но и да носят униформа.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: tuzlija-179435]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано02.12.20 13:06



Ако питаш за оня, дето не го приеха в училище - и него не съм го следил.
По принцип страня от гамени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.