Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: LAMBl]  
Автор 2biri ()
Публикувано02.12.20 00:32



Бе ти не си в час?

Нали шушумигите бяха само колебаещите се?

65% го почвайте по сметки. Който няма наличост над 10 хил. по сметка - ако ще



Бъдете смели - спасете света!

Нали си наясно, че има починали деца от дългоизпитваните ваксини? От онези сигурните, тестваните? И ако имам бебе - ще го бодна с тая измислица? Нивгаж!!!



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: 2biri]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано02.12.20 00:39



"Нали си наясно, че има починали деца от дългоизпитваните ваксини?" Нали си наясно, че ако ги нямаше ваксините, починалите щяха да са милионкратно повече?

Бири, споко! Само не се притеснявай.

Ще се намерят достатъчно балами да се ваксинират, ще ВИ спасят. Не се притеснявай, вие винаги оцелявате!

Редактирано от LAMBl на 02.12.20 00:46.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: LAMBl]  
Автор 2biri ()
Публикувано02.12.20 01:06



Дългоизпитваните. Утвърдени. Тая ваксина е тантела на 6 бримки.

Ти като си наясно, че 1350 бруто е зле за средна, що пускаш статии, че всъщност добруваме и сме некадърни, ако не успяваме да надиплим няколко хилки с акъл? И там процентът е смешен и са шушумиги.

Сега си търси процентите. Нормалните хора ще се ваксинират по желание макс 15%. С психически натиск - до 45. Много голяма преса трябва до 65. Дреме й на майка ми, че няма да я пуснат в чужбина, или ще й отнемат правото да учи или работи. Ако й зависи пенсията - ще се ваксинира. С тва живее.

И твоите статии - същите. 65% добруват друг път. И 65% ще се ваксинират друг път. За избори, за някоя статистика - може. Инак няма такива. Аз имам един личен познат на 69г., който ще се ваксинира твърдо. Един.

За другите задължителни ваксини съм съгласна. Всички покрай мен са надлежно ваксинирани. Тая обаче без натиск няма да я бъде. Ваксини, направени за няколко месеца няма. Държавата няма доверието на гражданите си.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: 2biri]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано02.12.20 08:32



Ваксини направени за няколко месеца нямаТова всъщност е поантата на дискусията. При това, дори не е ясно дали и какъв имунитет се създава след боледуване от Ковид, тоест целта която си поставят авторите на ваксината не е ясна, но... дето се вика, те да опитат. Разбира се, всички лекарства се изпитват на живи доброволци. Както се казва, важното е те да са съгласни с това да бъдат ваксинирани.


Аз не съм съгласна и ще изчакам да ме принудят.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: LAMBl]  
Автор sladunka medunka (pyrva sypruga)
Публикувано02.12.20 08:39



Какъв плам, каква страст, за една ваксина

. Трябваше и линк с една суперпопулярна песен на Васко Кръпката бенд да приложиш(# храстът, казал на дървото .....). Не те разбирам що се палиш, но нямаш никакви сериозни аргументи.Като се успокоиш и излезеш от режим" Изгори, за да светиш, ако можеш, осветли ни, на кое медицинско доказателство базираш теорията си, че видите ли който не се ваксинира, веднага и под строй е шушумига.Моля те, на мен лично ще ми е много интересно!



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: ad miral]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано02.12.20 09:08



В началото на разпадането на соца, по съветски метод, ни направиха допитване, за да ни подготвят какво ни гласят.
Допитването беше, съгласни ли сме всеки от бригадата да върши всякаква работа..примерно електричарите да работят и като докери, ама докерите няма как да работят електричари и така...било нов метод измислен от някой си бригадир Барановски, които вече получавали 10000 заплати по новият метод!

Та при това допитване аз направих анкета и в нея 50те човека се кълняха, че никога няма да подпишат такова споразумение по договорите си за работа!

Бях млад и наивен и повярвах..до моментът в който шефовете ги привикваха да преподпишат един по един....само за час, доброволно подписаха всичките без изключение, забравили какво цял месец преди това са повтаряли..през трупът ми , само през трупът ми!


Останах сам, категорично отказал да подпиша, но и никой не ме насили, след време сам си влязох в стадото, прецакани отвсякъде...тук е моментът да напомня, че аз никога не съм бил член на БКП и ДКМС, някякси успявах, надявам се и сега да успея.

Анкета ти е гола вода, хората си оставаме същите както в примерът ми от живота!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: ad miral]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано02.12.20 09:25



Ще изчакам.





Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано02.12.20 11:17



И да, напиши че се шегуваш, тъй като на така дефинираните от теб "шушумиги" - примерно младежи на по 20 години или хора, работещи само с документи и компютри - не им е присъща никаква конспиративна теория. Някакви фантазии развиваш извън реалността.
Конспираторите са напълно извън категорията "ще изчакам". Ще изчакам не означава "Не" - това първо (аз как изчаквах, преди да започна да се ваксинирам дори срещу грип?, ти правиш ли го? Не? Шушумига, конспиратор...). Второ, 48% от българите вярват на конспиративни теории и дезинформации (

от юни 2020, pdf 59 страници) - което няма никаква логическа връзка с твърдението ти, че те са антиваксъри. Вярваш, че вирусът е изкуствено биологично оръжие - окей, нещо пречи ли ти да ползваш антиоръжието, също изкуствено разработено? Трето, леко неразположение след ваксината също няма връзка с конспирациите. Да не говорим, че се проявява изключително рядко, според тестовете.

Повечето изчакващи (като мен лично) не са вдъхновени от правото да убиват, а от безсмислието да бързат. Аналогично - трябва ли да нагъвам количества антибиотици, вит.D, C, цинк, аспирин... без нужда? Не. Просто не плащам за ненужни към момента, според мен, неща. Когато станат нужни - плащам. Навършвам 65, влизам в рисковата група - плащам. Трябва ли да притежавам 10 лични автомобила? - Не.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: sladunka medunka]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано02.12.20 11:41



За да определя някого като "шушумига", не са ми нужни аргументи или доказателства.

- Лични впечатления! Имам право да ги формирам нали?



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: LAMBl]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано02.12.20 11:45



Ами да - аз съм голям шушумиг... само бой ме оправя.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.