Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано01.12.20 23:08






научи се да чакаш

Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано01.12.20 23:13



Само толкова ли са излишните? Я смятай пак!





Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.12.20 23:19



Требе сепак да има бачкатори.





Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано01.12.20 23:21



Бе, за к'во са ти?



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.12.20 23:22



Тръгвам да правя скенера, обади се на Киро за пробите.





Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: LAMBl]  
Автор 2biri ()
Публикувано01.12.20 23:36



Ламби, ламби...

Ако личната ни икономика зависи от ваксината, ще се ваксинираме в някакъв момент. Ако не - можем да си я караме с валутен борд дъъъъълги години. Тоест без.

Но ти можеш веднага да се ваксинираш, твой избор.

Затова и "ще изчакам" го има като опция. Много хора зависят от началици и чужбина. Много хора се страхуват. Много хора дори не са мислили по тоя въпрос, щото имат друга работа.

Аз твърдо не бих. Не биха родителите ми, колегите ми, приятелите ми (без да претендирам за пълна истинност естествено). Обаче за сина ми не съм сигурна. Преди беше не, но ако е важно за учене и пътуване - не знам. Ще си говорим пак. Ако дъртофелите не искат, ще запукат младите някак.

Кво е шушумига, като нещо е по желание? Нали питат по желание дали ще се боцнем?

Айде малко пък да уважавате мнението на хората?

Според мен всичкото шушумига ще се ваксинира и ще стои хоум офис, защитено от жената и децата си, щото е боцнат. Така харесва ли ти?

Как пък да не си сложа ваксина, щото някой я произвел, а друг я купил. Що не си купиш вибратор - полезно било, оргазмично, произвели са го, продават го. Ама не го щеш?

Ако ти зависи бъдещето на децата, твоето, на старците ти - ще изчакаш. После ще си го включаш...



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: 2biri]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано01.12.20 23:40



съгласен, ама Ламби, таковата... се бъзика


Инак е нормално хората извън рискови групи (под 65, или нековид-медицински персонал, неработещи с хора - неполицаи, неброкери и т.н.) да не бързат. Говорим "средно", иначе си е индивидуална нагласа.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: 2biri]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано01.12.20 23:47



"Кво е шушумига, като нещо е по желание?" Така де, по желанията се разбират шушумигите.





Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: LAMBl]  
Автор 2biri ()
Публикувано02.12.20 00:09



И като се боцнеш, не си шушумига?

Айде тая тема не е икономическа. Всичкото инертно, некадърно, мързеливо и бедно имаме право да имаме друго мнение за здравето си. С тоя икономически подем, кво ти пука за шушумигите? Ще останат истински отдадените и способните...

Можеш да имаш нова тема - борд+ваксина = истина.

Да умират тия шушумиги. И некадърните. Ти такава среда за развитие виждаш. Малко ако се напънат, на едните ще им потекат милиони, а на другите - вечен живот.

А те, шушумиги...

И ще се оставиш в ръцете на проста лаборантка да ти осигури безсмъртие за 3 месеца





Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано02.12.20 00:11



И не, не се бъзикам!
Не е индивидуална нагласа! За да има ефект от ваксината, трябва да се получи групов имунитет. За него е необходимо поне 65 % от населението да е ваксинирано. Тогава ще пресече разпространението на вируса, когато изгуби среда в която да се развива (гостоприемници) ще умре. "Изчакването" на шушумигите ще продължава да дава храна на вируса и да убива хора!

Та, кажи нещо за правото на избор на шушумигите? Право да убиват? ... в името на сбърканите си конспиративни теории? Сакън да не изпитат някой дребен страничен ефект или малко неразположение след ваксината, на цената на хиляди мъртви и дългогодишна икономическа криза, глад, мизерия, по целия свят, нови болести и епидемии и още жертви от тях?

Що бе?


Няма лошо, да се снишим и да поизчакаме... пък нещастниците да мрът! К'во ни пука!?

Аз съм за! Нямам проблем да пукна още сега, веднага! Ама гледам, че болшинството твърде се е притеснило за осраните си дупенца и от това още повече се посира... Виждаш, не ще да се ваксинират... да бе, верну! Може да боли от инжекцията... кофти да те бодат с игли... Абе да мрат другите, що ще ме бодат?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.