Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 01.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано03.12.20 13:17



изслушай професор Чорбанов при Ризова



казва, че са тествани само на здрави хора и не си показват протоколите, за да не могат учените да си зададат въпросите



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: MupaM]  
Автор 741 ()
Публикувано03.12.20 13:21



Ами то е норално човек да се замисля за страничните ефекти, ама след като е минало няколко десетки хиляди доброволци до момента преди одобрението, и ще минат стотици хиляди или милиони преди аз да имам първа възможност да се ваксинирам, та дотогаз ще е минало още време, няма да го мисля твърде и ако имам път за друго към личната лекарка, ще свърша и таз работа. Пък за дългосрочните ефекти - 3/4 от средната продължителност на живота съм я изживял, дърт съм да мисля дългосрочно и дългосрочната прогноза с корона или без ми е крайно неблагоприятна :)

Вчера четох, че имало и българска ваксина на някакъв етап и една от авторките разправяше, че имунитетът щял да е дългосрочен. Надявам се да е така, за тази и за останалите, щото ако трябва непрекъснато реимунизация на една или две години, както разправят други, няма да го бъде. Мърляч съм в това отношение и ако остане на мен, сигурно ще ги пропускам.



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано03.12.20 13:26



На никой с математическо и логическо мислене не му се налага да декларира, че го има. Той просто го ползва по начин, който не поражда съмнения по въпроса..



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: DarkSide]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано03.12.20 13:29



"преди десетина години здравната министърка в Белгия беше сключила як договор с ваксинаджийска фирма да пробута ваксината им против рак на шийката на матката, съответно държавата я плащаше (с парите на данъкоплатците), само трябваше да се намерят желаещи да си я сложат тази ваксина"

Всичко помня от премеждутачната информация в която се намира Истината, която не е казана, но е точно там.

Ако успееш да намериш информация какво точно се случи с тази ваксина приложена в африканските страни, ще блесне това което сега се опитваш да ни кажеш.
У нашият нет, при такива опити, за информация, си появяват десетина, 100 изглеждащи безлични причини, да не се достигне до пълна информация, било регистрации, било разпити за социални проучвания, докато те изхвърли от системата на интернет.

Иначе ето го и Ковид от преди 10 години-белодробно заболяване с подутини на главата???????




"ей го и видеото, говорителката изобщо не се усети какво е казала, щото това словосъчетание ни го повтаряха като папагали по сто пъти на ден: "

Абсолютно същото като сега, но силно заглушено от наложеният ни страх.

С една дума-оглупяхме, зомбита. Без възможности да мислим, само каквото ни кажат.
Жалко, но аз вярвам, че това ще свърши изведнъж, и ще стане ново по- добро за нас.
Вината не е в нас човеците, на друго място е, и всичко скоро ще излезе наяве...убедено вярвам и това ще се случи.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: sladunka medunka]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано03.12.20 13:32



Не, Сладунке, реакцията ни с Поручика е точно правилната! В криза така се реагира! За действия в кризисни ситуации питай хора обучени за това. В казармата се получава такава подготовка! Пожарникарите също са обучени за това! Това не е ирония към Б. Борисов. Той няма такива качества, прекалено е нерешителен.



Не е страх, както Уникалната се опитва да ни подхлъзне, а е практичност, разум и поемане на риск за последсвията. Нима не осъзнаваме, че ваксината може да е недоклатена, за краткото време на създаването й? Не, ясно е, но трябва да се действа! Отлагането означава повече проблеми!



Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.12.20 13:35



На никой с математическо и логическо мислене не му се налага да декларира, че го има. Той просто го ползва по начин, който не поражда съмнения по въпроса..


Е то пък прекрасната аудитория, пред която, ти да видиш, ДЕКЛАРИРАМ... Дошла дума - казала съм го. А дали някой преценява това за вярно и ли не - не ме е грижа.

Ти като "декларираш" мнението си за ваксините - някой заяжда ли се с теб?



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.12.20 13:39



Не, Сладунке, реакцията ни с Поручика е точно правилната! В криза така се реагира!

Ма къщяло да не е правилната - ТОЧНО ТВОЯТА реакция! Тя и реакцията ти по всички други въпроси е все най-правилната!



Криза - според теб. Според половината свят, начело с мангъровци и принцесите, дето не са трима-четирима, а хиляди, които крякат по целия свят по площадите и ги бият, и ги арестуват, и те пак крякат - НЕ Е КРИЗА. Така че - леко с обобщенията за "ТОЧНО ПРАВИЛНО".

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано03.12.20 13:40



"Ако нещата се задържат така както са в момента примерно две години (за 10 въобще да не говорим), резултатът ще е масов мор (от глад и болести) и вероятно - последваща глобална война."

Впечатлен съм от ясновидските способности на Учен като теб!

"Ако нещата се задържат така както са в момента примерно две години (за 10 въобще да не говорим), резултатът ще е масов мор (от глад и болести) и вероятно - последваща глобална война."

Да бе, тук само си говорим!

Ами ако нещата не се държат така, какво ще стане?
Какво казват учените за нещата?

Много е забавно да говоря с учен за неща!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: MupaM]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.12.20 13:43



Не, като латерна си ти. Буквализъм, буквализъм, всичко, което не съм го разбрала, е буквализъм... специално за Мира...

А ти какво очакваш? Аз да напиша "копче", ти да въртиш тва копче сто пъти във всякакви теми и постове, и аз да си мълча, за да не ме наречеш "латерна"?? НЕма да стане - ще ти го връщам за всяко твое споменаване на копчето.

Сега очаквам да ме пратиш да броя дали 100 пъти си повторила за копчето. И да ме питаш кво е това копче и какво общо има с логическото ми мислене.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Ще се ваксинирате ли? (анкета)нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано03.12.20 13:45



Ако нещата се задържат така както са в момента примерно две години (за 10 въобще да не говорим), резултатът ще е масов мор (от глад и болести) и вероятно - последваща глобална война. За последното вече някои военни предупреждават.

И ваксината с нещо несигурно и недоказано е единственият начин да се преборим с тези мрачни прогнози?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.