Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:03 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Снимките били фалшиви?нови  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано29.11.20 12:39









Тема Re: Снимките били фалшиви?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано29.11.20 12:56



оправданието е...

този човек съвсем откача...става опасен.

но е безсилен пред Мата Хари


скоро четох някаква книга за нея. с документалистика вътре. много мъжки се държала на разстрела. изпратила въздушна целувка на войниците. само един стрелял по нея. другите дали встрани.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Снимките били фалшиви?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.11.20 12:57



Смей се, така ти е удобно. Дори няма да седна да ти обяснявам защо казаното от него поне 50% (за да ти е по-драго от половинката) може да бъде и истина.

Всеки си избира на какво да вярва.

Борисов има твърде много ДРУГИ пороци, но те се виждат само от по-интелигентните хора. Беше необходим ТАКЪВ бълвоч като тия снимки, за да се насъскат и по-елементарните умове.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Снимките били фалшиви?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано29.11.20 12:57



В отговор на:

"Сега не искам дори да виждам жени. Вижте, успешен политик съм, но личният ми живот е провал. Работя 20 часа на ден, цялото ми време е прекарано в работа, докато враговете ми опитват да ми спретнат скандали..."


Шсе разплача.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Снимките били фалшиви?нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.11.20 12:58



Ти набързо сътвори тема "строй се - преброй се.

Изкушавам се да ти кажа точно кой как ще участва в нея.

Щях да започна с тази, която и без друго вече е първа!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Снимките били фалшиви?нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.11.20 12:59



И вторият, и вторият!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Снимките били фалшиви?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано29.11.20 13:03



Униии

Бойко е тъпо парче! Усмихни сееее



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Снимките били фалшиви?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано29.11.20 13:05



А брокерите дращят ли дращят от тъмни зори в неделя





Тема Re: Снимките били фалшиви?нови [re: Baldrian]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.11.20 13:49



Бойко е тъпо парче! Усмихни сееее

Съгласявам се без бой. Точно заради това така глупашки се е оставил да му спретнат тия фалшименто снимки.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Жълта пресанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано29.11.20 13:53



Да ти кажа нещо за така наречената "жълта" преса, понеже виждам, че не си попадал на такъв термин. Нерядко се използва и терминът-синоним "таблоид" ("популярна преса"), макар че има нюанси и синонимът не е пълен.
Това са издания, например afera.bg, или thesun.co.uk, mirror.co.uk, хиляди други, които използват откъслечни ВЕРНИ факти, за да представят НЕВЯРНА фактическа обстановка.

Малко е сложно... разбирам.
Да пробваме:
- oberleutnantRzevski: факт
- има гадже, грижи се за дете: факти
- "Ржевски, като военен от сухопътни войски, е известен със своите любовници и множество деца от тях, които още не е признал и отказва да плаща издръжка": ??



или:
- Crrafterr е сниман с поредното си BMW
- afera.bg разполага с кадастрална скица на имота му, в която гаражът е на мястото на тавана;
- Crrafterr има криминална регистрация, бе задържан за 24 часа, но съдът излезе с оправдателна присъда;
- "Crrafterr в нарушение на всички разпоредби паркира колата си на тавана с помощта на хеликоптер, рискувайки здравето на събралите се деца. Полицията го арестува, но корумпираният съд го оправда" - ???

Чудя се кой нормален човек държи половин милион евро до главата си денонощно. Тук говорим за психиатрия




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.