Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:34 27.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Жълта пресанови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.11.20 16:18




Борисо като "мълчи" - негова си грешка.


Да, както казах - той прави много грешки.

А медиите защо ги правят също, грешките?? Питам пак? Платените му медии?

Единствено Петьо Бъсков в едно участие, като го попитаха, се подхилна и каза, че човек трябва да е пълен идиот, за да повярва на тия снимки (или нещо подобно). И толкоз.

Мълчат всички като пукали... гадни хора сме и това си е.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Снимките били фалшиви?нови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.11.20 16:24



Впрочем, това че не започна тогава да се обяснява като ученичка, аз му го отчитам като плюс.


Глей ся. Ако говорим за сульо-пульо - да, всекиму би било под достойнството да се "обяснява" при такава простотия. Но това е ПРЕМИЕР. Шеф на партия. Носи отговорности - и за управлението на цяла държава, и за партията си. Въпрос на защита на авторитет пред хора, които са лесно манипулируеми. Блъскат му компромат - той се изправя ВЕДНЪЖ и казва на всички - това е ПОСТАНОВКА, не е истина. И точка.

В момента по Канал 3 Антоанета Христова говори по този въпрос.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Снимките били фалшиви?нови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано29.11.20 16:29



Ако той правеше каквото ти смяташ за правилно, щеше да е брокер, а не премиер.



Тема Re: Снимките били фалшиви?нови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.11.20 16:36



А ако аз бях премиер - може би щях да се справя по-добре с тази ситуация.

Мълчанието му го издигна само в очите на няколко души, очевидно ти си единият от тях. Но това не печели избори.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 29.11.20 16:41.



Тема Re: Снимките били фалшиви?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано29.11.20 17:04



напълно независимо от снимките...
тъп, властен и страхлив...разбира се и алчен.
и все по-луд.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Жълта пресанови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано29.11.20 17:24



ох, сега влизам в темата, но снимката направо ме убива, не съм я виждала до сега.
остави пистолета. Тук в центъра е здравословният начин на живот-ябълка и морков, нещо като тоягата и моркова.... липсва само стрък спанак

Аз не знам вече какво да кажа за това същество ББ. Надявам се да попадне на добро лечение, скоро.
Много години го жалех, щото налЕ сам като куче... Пък без секс, лошо. Нали усещам и в клуба хората без секс



Сега обаче става ясно, че си е имал секс доволно. Което вече е лошооо, не не от недоебаност, другаде е причината



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано29.11.20 17:27



Ако не бил министър председател и не се занимавал с политика - не знаел какво друго да работи.

Мдаа, има хора, които стават на по-късен Наполеон, други се раждат с ясното съзнание, че са великани и титани. ти представяш ли си човек, който нищо друго не може да прави


Ужасно е!



Тема Re: Жълта пресанови [re: Crrafterr]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано29.11.20 17:49



" Другаде му е грешката - че не заведе дела. Срещу снимки не може да заведе дела, но срещу последващи коментари, интерпретации и изказвания - може(ше). "

А за снимки на документи, на които висят милиони, пак ли не може да се водят дела?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано29.11.20 18:01



Има още нещо за сълза: Ако не бил министър председател и не се занимавал с политика - не знаел какво друго да работи. Затова според него трябва да го държим там, където е.

Това е крадено от Чандлър:



В долния десен ъгъл на предното стъкло имаше бяло картонче, на което пишеше с печатни букви:

ГЛАСОПОДАВАТЕЛИ, ВНИМАНИЕ! ПРЕИЗБЕРЕТЕ ДЖИМ ПАТЪН ЗА ПОЛИЦЕЙСКИ НАЧАЛНИК! ТОЙ Е ТВЪРДЕ СТАР ТЕПЪРВА ДА СЕ УЧИ ДА РАБОТИ


_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Жълта пресанови [re: Crrafterr]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано29.11.20 18:02



Първоизточникът е този, който е снимал.
Защо ги пуснал първо афера и т.н. - ми защото те ще го публикуват със сигурност, което не може да се каже за останалата преса, дето е повече или по-малко под контрол.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.