Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:02 23.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема аз бях фен на Мадонанови [re: NUT]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.11.20 20:56



а моите приятелки - на Саманта. И аз им викам "Мадона е по-голяма звезда, и след 20 години ще бъде още по-голяма" .. това края на 80-те.. и се хванахме даже на бас, сега ме подсети, че имам да си пия една кола

..

щото, Мадона 2000-та беше мега - звезда, а кой си спомняше за Саманта, Сабрина, СС Кеч или другите хубавици от първите клипове на МТВ?!



Тема Re: секс икона от нашето детство:)нови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.11.20 20:59



е ти представяш ли си колко хора ще говорят с охота на какво мастурбират?!



според мен няма да са много..



Тема Re: секс икона от нашето детство:)нови [re: parvaty]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано20.11.20 21:23



ти представяш ли си колко хора ще говорят с охота на какво мастурбират?!
Аз на такова:





_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: секс икона от нашето детство:)нови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.11.20 21:25



казваш, има хляб в подобна тема...

не съм предполагала, че ще получа снимки на яхти.. ама, то.. знаеш ли кой какво го влече??





Тема апропонови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.11.20 21:29



ставайки дума за желания...

мислиш ли, че има възраст, в която трябва да си кажеш "ами, аз дотук направих това и това, оттук нататък мога да си позволя това и това, отказвам се от мечти Х, Y, Z, щото очевидно никога няма да ги постигна"?

И дали в това не лежат всичките човешки трагедии? Че човек просто не си дава сметка кой е и къде се намира?? ..

което пряко кореспондира с всичко, което преживяваме напоследък.. ваксини, чипиране, 5-Г.. и цялата простотия, която за съжаление ходи по хората..



Тема Re: апропонови [re: parvaty]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано20.11.20 21:36



мислиш ли, че има възраст, в която трябва да си кажеш "ами, аз дотук направих това и това, оттук нататък мога да си позволя това и това, отказвам се от мечти Х, Y, Z, щото очевидно никога няма да ги постигна"?
Ако въпросът ти е философски поставен – аз съм аут, има достатъчно дебели книги по въпроса, писани от по-умни от мене.



Ако питаш прагматично: да, има такава възраст, но тя не е на определени години. Кога идва времето да спреш с нещо или да се откажеш, сама ще усетиш.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: апропонови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.11.20 21:38



о, напротив, приятелю, до години е..

например, искаш да си купиш яхта, понеже ти това постна, ама тя струва 200 К евро.. а ти печелиш годишно 150 ..

знаеш, казват - до 40 ако нямаш професия, до 50 пари, и до 60 здраве, нататък няма и да имаш..

т.е... със сигурност зависи от възрастта. Освен ако не си Бил Гейтс.. тогава сам ще усетиш, може би, коя мечта трябва да оставиш..





Тема Re: апропонови [re: parvaty]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано20.11.20 21:54



казват - до 40 ако нямаш професия, до 50 пари, и до 60 здраве, нататък няма и да имаш..

Това, мила моя са репери, прочетени в незнамсикво домакинско списание, които единствено стресират.


Има хора, които правят дисертация на 25 годишна възраст, има и такива, които я правят на 55.
Лени Рифенщал на 70 й се е приискало да се научи на гмуркане и е изкарала продължителен курс със всичките му такъми – акваланг, плавници, компенсации и т.н. и после е водолазничила.
Има ли желание – действаш, няма ли – олабваш.
Забрави думичката "трябва"!

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: апропонови [re: ad miral]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано20.11.20 22:00



нямах това предвид, мили мой..

тук например, както много добре знаеш, е нормално хора на 50 да се преквалифицират и да почват Животът си "отначало".. аз имах в академията няколко жени, над 50, които учеха тепърва за счетоводителки.. не знам кой нормален човек на 50 решава, че иска да стане счетоводител, но.. всеки с неговите си желания.. аз никога не бих станала счетоводител, ако трябваше да избирам сама..

та, аз съм наясно, че Животът не зависи от годините.. възможностите да си купиш яхта, обаче, са финансови, а те са изцяло свързани с възможностите да изкарваш пари, които с годините се лимитират.. освен ако не си Бил Гейтс, да се повторя..

т.е. не говорим за едно и също нещо, струва ми се.. ти говориш за мечти като цяло, аз обаче ги остойностявам.. прощавай, ама аз съм счетоводител през целият си съзнателен Живот.. и някак.. правя го по инерция..



п.п. аз например се записах на скално катерене в нашето гемайнде отново.. преднишинят път бях на 17 и майка ми не подписа съгласие да посещавам този курс.. сега обаче тя вече няма думата.. така, че.. това - да.. но все пак.. едно въже струдва 500 евро, да не говорим за цената на еспадрилите /обувките за катерене/.. направо да се обесиш на него...



Тема Re: апропонови [re: parvaty]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано20.11.20 22:12



сега обаче тя вече няма думата.. така, че.. това - да.. но все пак.. едно въже струдва 500 евро, да не говорим за цената на еспадрилите /обувките за катерене/.. направо да се обесиш на него...

Говорим за пари, значи, не за емоции.


Ок, и така бива.
В такъв случай зависи колко ти се иска. Само това. Или както казват по вашия край: Was es dir wert ist.

Когато детенцето беше малко и в София спираха ток и парно и цените скачаха вече съвсем не по социалистически, заплатата ми на нАучен сътрудник не стигаше и да се усмихна. Тръгнах да правя водопроводи. След първата солидна парса оставих 2/3 в къщи а с 1/3 заявих, че ще ги дам за курс по класно ветроходство и 10брт книжка. Това ми беше желание №1. Не че срещнах разбиране, не че около мене не се харчеха за други неща, но никакви репери не ме интересуваха.

Та, дали ще дадеш 500€ за едно въже, зависи колко голям ти е меракът да се катериш по него.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.