Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:31 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Милото на Мила и овациите  
Автор 2biri ()
Публикувано13.11.20 23:59



Мисля да си почина от клуба за по-дълго.

След като Мила ми пожела

И на тях, тези като принцесата, бирите, пътника и прочее горещо им пожелавам да не умрат, но непременно да го изкарат най-малко средно тежко. Повтарям, да не умрат, но да се гърчат и да се мъчат и по корем да лазят, дет се вика

И това се хареса, целуна, прегърна от повечето...

Бъдете здрави и чао! Дано никой никога не се гърчи по корем и не лази!

Грозно, противно, отвратително.

И всички са цунки и дай пет. Чудесно го е написала. Дори никой не забеляза колко е противно.

Чао!



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано14.11.20 00:11



прегръщам те



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано14.11.20 00:21



А не. Моля те. Видя се. Противната гнусна клетва



Тема ох нидей, колко сме чуствителнинови [re: 2biri]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано14.11.20 00:38



представям си ако беше негърка, или педал



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 05:17



Въх! Аз като ви молех многократно да не превръщате темата ми за Мила в празни приказки на дернек, ей тъй, за малко, само от едната човещина и съпричастие към болните хора, хич не ви беше грозно и отвратително да си чешете крастите, без да се съобразите, даже напук.

Дет се вика, късно е, либе, за китка.
Повечето не им били съчувствали. Ами има защо.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор Zirzi ()
Публикувано14.11.20 05:26



И аз изчезвам, заради такива като Мила, тъпата Уникална и оная дето била заета и още една две се махам.

Чао.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано14.11.20 08:04



Бегай да си вариш супите и компотите





Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Zirzi]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано14.11.20 08:09



Съжалявам, тук има и свестни хора, които коректно не се включиха в мизерното, за което им благодаря и ще ми липсват.
Бъдете здрави.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано14.11.20 08:34



Симпатии за твоята позиция визави този мистериозен вирус от крилата китайска
мишка, който зарази светкавично целият свят и загадъчно заличи всички други
болести.

Колкото до онези пожелания... от клетви, проклятия и урочасване още никой не е
пострадал. Иначе всички щяхме да останем без крака, ръце, глави, черва, полови
органи и други подобни досега.





Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.11.20 08:53



И какво се разподскачахте толкоз? Боли ви истинското отношение към вас ли? Написано в прав текст?

Ето, и аз ще кажа. НЕ СЪМ прекарала вируса (още), благодаря на Бога за това. Но и без да съм го прекарала и да съм се мъчила като Мила - ОТДАВНА пожелавам от сърце на цялата мангъровска клика ПО СВЕТА И У НАС да го преболедува, да се поизмъчи, и да дойде да рапортува - тва невинно грипче ли е, на което не трябва да обръщаме внимание?

Ще изслушаме и тях/вас, може и да получите овации и вие.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 14.11.20 09:24.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Zirzi]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.11.20 09:03



И аз изчезвам, заради такива като Мила, тъпата Уникална и оная дето била заета и още една две се махам.

Чао.


След вестта за излекуването на Мила - това е втората прекрасна вест в последните 1-2 дни.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано14.11.20 09:06



бегай бърже.

Последен коментар, чаках те за да го направя.

Чао тъпунгерке.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Zirzi]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.11.20 09:09



Този сайт ли ползваш най-често?



Не вярвам и от сайт за запознанства някоя да ти се върже.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано14.11.20 09:02



Като чета, клетвата "Уй да не видиш ква си"! е подействала при доста жени.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 09:33



Брей!
ти откога стана защитничка на Бирите, до вчера я гонеше просташки от темите си?
сега - първа наредена да й бършеш сополите. Ржевски ли пак те сръфа?

Албено... трай да тъ обичам, че да не ми цивриш пак "оле божке, що гаджето не ми говори, какво толкова написах в дира".



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Zirzi]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 09:39



И аз изчезвам, заради такива като Мила, тъпата Уникална и оная дето била заета и още една две се махам.

Чао.


де тоз късмет! ама ти си путю, откакто си прописал в дира, все обещаваш и все висиш да си ближеш повърнатото.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано14.11.20 09:40



Ржевски е на друго мнение. Сигурно и той вари супи


Като се разболеете ше ви трепем и толкоз



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано14.11.20 09:41



Мисля да си почина от клуба за по-дълго.

Ти точно така и си правиш. Почиваш си за дълго от клуба, после пристигаш с реактивната моторетка, маркираш отгоре-отгоре по диагонал и разбрала-недоразбрала почва джаста-праста да насипва баластрата с канчето, както отдавна съм ти го казвала! Все тя най-компетентната, все тя най-тежко боледувалата, спецката по задух, алергии, тежки грипове и пневмонии, ама ей на - героиня, не се оплаква, не хленчи, става, поизтърсва се и пак напред с рогата.

А другите кво!? Паники, лигли, меки Марии, хленчат, оплакват се, сякаш те единствено болни на тоз свят! А ти нея питай какво е туй детето ти да вдигне 40 гр, какво е да се задушаваш от алергии, да се тръшкаш от тежки грипове и пневмонии, тя да ти каже на тебе кой е болен и кой се прави на такъв!

Що не се върнеш в заключената тема на Уника? Специално съм прочела отново всички постове, които сме си разменили. И то преди втората седмица, след теста и след няколкото кризи, които изкарах. Бе ти му обясняваш един, че втори, че трети път, няма излишна паника, няма тръшкане непременно да съм ковидна, просто не ми е добре, необичайни са ми симптомите, търся адекватна помощ и не я получавам.

А, не, в нейните разбирания трябва да си седиш вкъщи, да не мрънкаш, да си припадаш, да се задушаваш - ей я нея, пушела като комин, какви задушаваници само имала, ама на, жива, здрава и нищо и няма. Всички трябва да са като нея.

По отношение на принцесата (за мизирабълщината на пътника и другите 2-3-ма няма и дума да отварям, противна работа)! Аз нито веднъж не съм спорила с нея и не съм доказвала има ли, няма ли вирус, безобиден ли е, има ли нужда от мерки и прочее! Единственото, за което и повтарям е, че всички линкове, които пуска са от непроверени източници и от сайтове в списъка с фалшивите новини, жълти сензации и шантави конспирации. Абе как един път не пусна читав линк това нещо!? Как веднъж не се вслуша - не също като бирите, не чете, не взема от дума, но спори, компетентничи, дава акъли и продължава с лопатата да сипе линковете с фалшификации.

Е, смятай колко трябва да си ми дошла до гуша точно в момента, когато не бях в състояние да ти затворя устата по друг начин и да стигна до подобно "пожелание". И какво се докачаш, а? Нали е безобидно грипче, нали няма нищо кой знае какво, нали се преструваме и от лигавщини се правим на по-болни, отколкото сме. При това всичките ти дрънканици не са от личен опит, ами от това, което четеш за ковидните. Списък с болни и симптомите им ще ми дава. Е, как да не ти пожелае човек да го изпиташ на собствен гръб, че после като продължиш да се блъскаш по гърдите, как е едно нищо в сравнение с твоите пневмонии, алергии, задушаваници и прочее, барем да има защо, барем да имаш личен опит. Просто ти пожелах да изкараш мойто "грипче", така, както го изкарах аз, по същия начин и 2 пъти подчертах да не умреш!

И не морализаторствай срещу другите! Хората не ме поздравяват и овациите им не са, заради грозното, отвратително и противно "пожелание", а заради това, че един клубар, колкото и да не е мил, е прескочил трапа, те са стискали палци и са се молили за мен. Със сигурност никой от тях, никога не би посмял да те "накаже" с подобно "пожелание", нито пък одобрява какво съм казала. Но като потърпевша от 2-те бири които смяташ, че те оневиняват, съм преценила, че мога да си позволя тази "мизирабълщина", след като съм била упорито и методично предизвиквана.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: vozac]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 09:41



Като чета, клетвата "Уй да не видиш ква си"! е подействала при доста жени.

туй тук се представя за мъж, ве.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Zirzi]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано14.11.20 09:43



Брееей! Че ти си бил голям хитрец, бре, колкото и тъп да те правят! Решил си да си дигнеш дърмите преди Киро да те изрита като мръсно, злобно псе, а! Да не си капо, се едно той си е тръгнал нашия с достойнство от мръсния клуб, а не са го изритали, както си заслужава.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 09:44



Рипни още малко заради 2бири, искам да се насладя на момента.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.11.20 09:57



Със сигурност никой от тях, никога не би посмял да те "накаже" с подобно "пожелание", нито пък одобрява какво съм казала.

Аааа, не, бъркаш се (както би казал Рачков). Аз си им го пожелавам още откак съм им зачела мъдростите.

Ама той и Мангъров е същата муня. РитА, ритА срещу маските, пък накрая сложи и той!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: MilaO6]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано14.11.20 09:55



абе не, бе МилаО6, за кво им пожелаваш да фанат ковид и да видат кво е дихателна недостатъчност. знам кво е. само си събираш врагове. напиши им - да ви еба у гъза и толкова.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: vozac]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано14.11.20 10:28



Женските теми действително са много емоционални.
То не е презрение, то не е отвращение, то не е гняв и адска злоба.





Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано14.11.20 10:49



не е необходимо да си тръгваш, според мен. не можем да се поставим на нечие място, каквито и емпати да сме.
особено при болести, които всеки кара различно.

аз съм реагирала тъй, макар и по друг повод. бях извън България, нашите тръгнали за гърция ( ама само за два дни, само за два). аз не зная. пък те забили някъде, дето нямало покритие преди години. през тези два дни само дето не пукнах. естествено, започнаха пристъпи, задушавах се, не мога на никого нищо да кажа, нямаше в момента на кого да се обадя там.

на третия ден се прибрали, звъннаха, доволни и предоволни, че и снимки ми пратиха.
стана ми още по-зле и тогава им пожелах само един единствен път да изпитат същото.
иначе няма да разберат.

та тъй...


научи се да чакаш

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.11.20 11:02



Не го бях прочела това.

И... изненадана съм, че си изненадана. Аз не съм изненадана. Щях да съм изненадана, ако ти изненадващо напишеше нещо подобно.

Абе... що ти трябва... Какво ли трябва да гори в душата на човек, за да каже нещо такова. Неее, не оправдавам, а ги съжалявам. Голям душевен мрак е това.

Пък ти, ако искаш, почини си от клуба. Но аз харесвам да те чета.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано14.11.20 11:14



Не вярвам този да се разкара за дълго. Прекалено хубаво звучи, за да е истина.
Бирите, народът го е казал точно:
"На чужд гръб и 100 тояги са малко"
За пушенето, мисля че е простотия човек зорлем да си руши здравето, че и пари да дава.
Ти го знаеш.



Тема Оф топикнови [re: tartarianeyes]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано14.11.20 11:23



Тартиии,
Видя ли новият албум
"пътя към ада"
На ас/дс)))
Гиди старите кримки)))

Била съм коронавъзраст)))!!


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 4ereshka2]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.11.20 11:25



народът го е казал точно:
"На чужд гръб и 100 тояги са малко"


Народът е казал също "Ситият на гладния не вярва". Може да се трансформира в "Здравият на болния не вярва".

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано14.11.20 11:27



Само да кажа, бири,
Че сладкодумната мила обича
да си кълне като нарочи някой
Бях чела страшни неща
Май народа й е свикнал..

Била съм коронавъзраст)))!!


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано14.11.20 11:22



Това ми го взе от клавиатурата.





Тема p.p.нови [re: 4ereshka2]  
Автор 4ereshka2 (стар клубар)
Публикувано14.11.20 11:35



Бирите, не е нужно да си заминаваш и без това сме малко хора.
Само пиша, че не приемам позицията ти.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор aiumi ()
Публикувано14.11.20 11:41



Не разбирам защо въобще обръщаш внимание, че и възмутена (че и от целия клуб),
нали опасността от ковид е силно преувеличена и излишно раздута, хората сезонно си боледуват от някакви всякакви други вируси, няма нищо обезпокоително, а ги пишат ковид19 за да шашкат населението и да го ваксинират после. Не казвай, че и ти си се поддала на манипулациите (както и Снежа и Пътника).
Вие досега ми бяхте пътеводната звезда през лабиринта от илюзии, фалшиви новини и манипулации. Объркана съм.



Тема Re: Оф топикнови [re: spunk]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано14.11.20 11:47





ама... не е същото...


научи се да чакаш

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: spunk]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано14.11.20 11:54



И ти като ружата кръгла и пълна лицемерка!! Лижат, мажат, подхилкват се, подмазват се и после само някой да им даде повод, да им разчисти терена да могат и те като другите да си избълват отровата, че да им просветне



Я дай да видим, къде точно съм била кълняла!? Да не ме бъркаш с Нут!? Или Уф. Тя зачезна от тоя клуб след едни селско-цигански клетви, които рязко контрастираха с писателските й претенции и природа. Тези неща, обаче, се забравят, понеже Уфът и врабова бяха приятелки, пък ти беше приятелка с врабова:-)) А това, тук към бирите, принцесата, пътника и сие не е кълнене, а най-съответно пожелание да им се случи това, което ме сполетя мен, а тя не знам колко пъти каза, че било пресилено, че това са си най-обикновени грипове и прочее.

Както и да е. Теб аз също отдавна съм те преценила, що за стока си. Страшни неща съм чувала и виждала и от теб - от миличката спунки, дето уж и на мравката път щяла да стори. Да бе, как пък не! За подлостите и низостите на ружа и дума няма да отварям. Този клуб ме научи какво може да се крие зад хрисимите на пръв поглед, душици. За мен и за бирите поне едно е сигурно: Хрисими никога не сме били и няма да бъдем, нито пък ще подлярстваме като теб и ружа зад гърба на хората, докато се хилим иронично. Така че, в случая с бирите, а и често, сме в различни "отбори". Но всъщност, доста си приличаме по липсата на подло лицемерие.

Редактирано от MilaO6 на 14.11.20 14:01.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано14.11.20 12:29



абе клетви...
видяли са те и чули кълнене и клетви...
клетвата е нещо много сериозно.

преди години на един, дето ми съсипа здравето, само му посочих с пръст небето горе.

после взеха да му се случват разни неща, и ми беше болно, защото дори близки около мен вярваха, че съм го проклела.

аз просто му припомних, че има висша справедливост.

абе... живи и здрави да сме всички.
това е най- важно.


научи се да чакаш

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Zirzi]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано14.11.20 12:59



Да, изчезваш.



Тема Наясно съм,нови [re: 2biri]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано14.11.20 13:19



че в клуба се спори за всичко.
Затова публикувам снимка на тези 4 домата:





Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано14.11.20 13:50



Благодаря, тарти!

Както знаеш, много пъти сме били на диаметрално противоположни мнения и с теб и сме си казвали какво ли не. Аз със сигурност съм била по-отровна от тебе в изказа, но пък ти със сигурност си си го заслужавала. :-)

Също и бирите. Тя ме хвърля ту в едната, ту в другата крайност. Ту много пъти одобрявам позицията й, ту съм крайно възмутена от едрия флинстоунски формат, с който реже и то без да е разбрала за какво става дума, без да се опита да вникне, просто джаста-праста. Е, когато не става дума за здравето и живота на човек, иди-дойди, минало-заминало. Обаче да дрънка врели-некипели на ангро, вече ми идва в повече. Изведнъж и се стори много противно, грозно, отвратително, а в същото време нито веднъж не се постави на мястото на болния. В случая дори не физическото страдание беше толкова тежко, колкото самата ситуация, безпомощността на човека около теб, липсата на близки наоколо в такъв момент, а скоро имахме и друг случай вкъщи, който завърши фатално... А като знам колко хора са сами, как няма ни кой да им пазарува, ни лекар да повика, ако тръгне човек да губи съзнание и може въобще да не се събуди повече, просто изтръпвам... Е, не, няма как да няма поне един "идиот" да ги шибне, че да им светне малко, накъде са тръгнали.



Тема Re: Наясно съм,нови [re: Crrafterr]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 14:21



хаха, така.
четиримата евангелисти са следните трима: Йоан и Лука.



nec spe, nec metu (много древна мъдрост)

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано14.11.20 14:23



За теб щях да рипам повече, ама сега върху теб не видях да се упражняват магьосничества



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: MilaO6]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 14:29



...съм преценила, че мога да си позволя тази "мизирабълщина", след като съм била упорито и методично предизвиквана.

с какво си била предизвиквана?
никой не ти е пожелавал нито да умреш, нито да се гърчиш и да лазиш по корем.
ВСИЧКИ са ти пожелавали, дори без да го казват, да оздравееш по-бързо (аз - също).

НИКОЙ от тези, на които пожелаваш да им се случи, каквото и на теб, не е виновен за това, че си пострадала (допълнително) от здравепогубващата ни система.

подобно нещо, да страдаш и от системата, се е случвало вероятно на всички.
всеки си има лична история.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано14.11.20 14:37



Лафът е че няма ништо сигурно на този свят, но ето че има и сигурни нешта. Сигурно е, че ште ми липсваш. Жива и здрава и ти, на добър час, дано верно да хваштат искрените пожелания! Успешна, спокойна, штастлива и да усмихваш всички около теб с космическото си просто чувство за хумор! Истинско удоволствие беше да те чета.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.11.20 14:40



Ти па егати изказването направи... чак тръпки ме побиха...



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: PYTnik]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано14.11.20 14:41



Ама и ти ли се махаш?! То това вече не е тоя клуб просто, трябва да го прекръстят, егати!
Стига, бе!



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано14.11.20 14:43



Не мога да се ориентирам напоследък какво ми казваш, бе Уни.
От какво тръпки?

Редактирано от Green Light на 14.11.20 15:00.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 15:09



рипането за мен не е събитие, виж, за бирите е новината на века.


кви магьосничества, бе! ти отиде за едно лято на село и прописа като суеверна бабичка.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.11.20 15:12



Ми то едно прощално, прощално, тъжно, гаче ли на Антарктида отива (най-малко) и нивгаш няма да я видиш веч.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 15:17



всички сме се гърчили по корем и сме лазили по една или друга причина.
ако не можем да стъпим на емоционалните си изблици (заради гърченето и влаченето), кофти.

познавам хора, които преживяха много тежък after shock след прекарана вирусна инфекция в последните месеци.
получиха видения свише (не се шегувам), твърдяха, че са избрани от Господ за определена мисия и т.н.
много лекари, които познавам, ми дават същата информация - че хора, прекарали вирусна инфекция в последните месеци, имат неврологични и/или психични симптоми.
говорим за (уж) изкарана инфекция.

та, не си отивай, моля, просто защото...

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема п.п.нови [re: dionys]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 15:20



оновната "загадка" за мен е, как хора, които не са изкарали вирусна инфекция в последните месеци,
се държат и реагират, сякаш все едно са изкарали.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано14.11.20 15:21



Не помня в кой сериал единият герой все се подиграваше на другия, че изтъква очевидни нешта. Тъжно, да, и проштално, освен това е в интернет в дир.бг, писмено, на български, с липсвашто шт...



Тема Re: п.п.нови [re: dionys]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано14.11.20 15:15



вирусна инфекция не, но със сигурност има доста, които знаят, за съжаление, какво значе да се задушаваш и да не можеш да дишаш нормално...
да не дава бог никому.


научи се да чакаш

Тема Re: п.п.нови [re: tartarianeyes]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 15:25



а аз знам какво значи да загубиш дете заради вирус (не ковид, разбира се, 2012 година беше).
да съм проклел някого?

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: п.п.нови [re: dionys]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 15:41



а аз знам какво значи да загубиш дете заради вирус (не ковид, разбира се, 2012 година беше).
да съм проклел някого?


А ако беше споделил тук в момента на загубата и в отговор прочетеш "голям праз, деца умират ежегодно, я виж статистиката на детската смъртност" и ти ръгнат една таблица със статистика, дали нямаше да кълнеш?

Вместо да си гледа болното здраве, Мила положи усилия да описва симптоми и здравноорганизационни бъркотии, защото вирусът е нов, не е шега работа, както разни разнообразни дращят тук от месеци. И никой от нас не е застрахован, нито пък има представа какви изненадки го чакат, когато го лепне.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 15:50



ами беше споделено тогава, не от мен, но от друг потребител. познай какво получих.
факт е, че не отговорих със същото.

това, което написа Мила последно, обезмисля всичко, което е писала преди.
ти също е хубаво да погледнеш какво пишеш напоследък. ако искаш, де.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор esti ()
Публикувано14.11.20 15:46



Разбирам как се чувстваш, но тази тема не е за сбогуване, нали?



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано14.11.20 15:47



Къде го видя туй лято на село? Само няколко дни.
Относно магиите:
Секи магьосник знае, че сини очи магии не ги ловят.
И бирите го знае


Ама тук некви прости магьосници дошли с аматьорски магии



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано14.11.20 16:00



Ако ще говорим честно, на всеки му е идвало до керемидите. Чудно ми е обаче, защо не се възмути, когато снежният човек разви една прекрасна теория за смъртността, това в тема за човек, дето обяснява неколкократно, че не може да диша, спи седнал, пълзи и прави някакви упражнения...за глътка въздух? 2600 мнения от рода "много важно, есента си мрат хора", ми да, супер позитивно, дружески, мило...... Колко човека помолиха да се спре писането по този начин, само в онази тема, не изобщо, а просто да си отвори тема за НОРМАЛНО измиращи. Никой от вас ли не му дойде на акъл, просто да спрете да пишете там? Убеждавахте, че по-нормално от нейното състояние няма, толкова е нормално да се задушаваш от лигавене? Как точно очаквахте да ви реагира? Да не е прекрасно, но е реакция. Не ви ли дойъде наум, че можете да докажете теориите за конспирации, извънземни и бог още знае какво, просто в друга тема. Дори мненията на единственият доктор и специалист тук заглъхнаха. Какво е това бездушие? Тогава беше времето да се расърдиш и да се фръцнеш, но чувствителността има прагове явно, чувствителна си за себе си, но за околните не си........пак стигаме до стоте тояги и чуждото дупе.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: tia9]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 16:14



омешваш нещата.

това, което мила06 е написала, си остава за нея.
аз не съм прочел в тази тема някой да й е желал - лично - да е зле и да изкара инфекцията си тежко.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: п.п.нови [re: dionys]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 16:23



Хич нищо не обезсмисля, защото полезната информация, която даваше пряко сили през последната седмица си стои. Лично за мен е много по-ценна и навременна от всякакво пръсточесане и морализаторстване.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 16:25



Албено, понякога пускаш готини остроумки, понякога не.
Днешните са - не.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано14.11.20 16:22



ама все пак. била е болна, писала е как е, за да знаят и другите
до тук добре
ама защо после - този и онзи и третия - да се разболеят, не да умрат,ама тежко да се разболеят, да видят кво е
ти намираш ли някакъв смисъл в това
аз не, освен като е била болна и е чела писанията на изброените горе, лично се е засегнала и преминала границата на приличието



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 16:33



аз не съм прочел в тази тема някой да й е желал - лично - да е зле и да изкара инфекцията си тежко.
че кой пожелава нещо, което вече е факт!

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 16:29



"полезната информация", за която говориш, е много лична. от една страна.
от друга - не е много по-различа от информацията, която получаваме (всички) и по други канали.

аз съм чувал (а и ти също, вероятно) за различни симптоми.

някои са леки (като при голямата ми близначка, за която не е ясно какво точно е изкарала (инак, нали всичко е само ковид и нищо друго). при други е по-тежко, включително с психически и неврологични прояви след "изкарване".

искам да кажа, че, се радвам за мила06, че е по-добре вече, но не се радвам на нещата, които написа.

не мисля, че някой в нормално психическо състояние би написал подобно нещо.
и не съм склонен да го "оправдавам", само защото е страдал.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: alisalisa]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 16:41



никой не знае, че нещо е "факт" докато не го изпита на гърба си.

затова дадох примера с 2012, когато загубих дете. никой от вас не разбра.
което е ок, защото не е било "факт" за вас.

също така, никого не проклех да му се случи, въпреки че бях много ядосан на цялата вселена, лекарите и всички вас.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: п.п.нови [re: vozac]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 16:49



освен като е била болна и е чела писанията на изброените горе, лично се е засегнала и преминала границата на приличието

т.е. - смяташ, че всеки, който се е почувствал ЛИЧНО засегнат, може да каже (и направи) всичко?

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.11.20 16:56



От последния ти абзац за сетен път ми става ясн, че наглед разсъдливи и интелигентни хора, и с претенции хем, понякога ИЗОБЩО нищо не разбират от реалностите.

Алиса ти зададе един въпрос - жокер: дали ако беше споделил за детето си в момента на най-голямата си мъка, и някой беше казал “голям праз” - нямаше да реагираш бурно по своему? А ти дуднеш, та дуднеш : “На никого не съм пожелал”... Не си, защото не си имал причина.

Какво ли се опитвам и аз... кауза пердута.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: п.п.нови [re: dionys]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано14.11.20 16:56



смятам, че с писанието си МилаО6 малко прекали
изключително меко и политически коректно казано



Тема Re: п.п.нови [re: vozac]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 17:07



аз докато се молех на разни хора да не ми пълнят темата за Мила с излишъци, пък те най-нагло ми се лензеха, и по-лоши работи им мислех.
границата на приличието е премината от навлеците, които умишлено дразнят болен човек, не от болния човек. никой не е длъжен да се държи прилично, докато бере душа и му е кипнало от нагли досадници.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: vozac]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.11.20 17:15



смятам, че с писанието си МилаО6 малко прекали
изключително меко и политически коректно казано


Смятам, че е нелепо точно мъжете, 70% от които в реалния си живот поне по един път на ден псуват на майка - да правят подобен род забележки. Казаното от Мила (да се разболееш колкото мен) не е и наполовина толкова грозно и гнусно, колкото една "редова" псувня (да ти е...а майката).

Нищо лично, не те познавам и не знам дали си от тези проценти.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 14.11.20 17:27.



Тема Re: п.п.нови [re: dionys]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 17:22



това й е полезното на информацията - че е лична, от първо лице и в реално време, не "пък на шура ми шуранайката..."

не мисля, че някой в нормално психическо състояние би написал подобно нещо.
и не съм склонен да го "оправдавам", само защото е страдал.


щом си толкова много информиран, отдавна трябваше да съобразиш, че при този вирус няма нормално психическо състояние, когато се кара тежко и продължително.
Характерна особеност.

пък дали оправдаваш или не - на кого му дреме!
ти се натътрузи в моята тема за Мила, колкото да да си подрънкаш, подбъзикнеш и да се порепчиш на лекарката, не от интерес и грижа за Мила, в тази пък си в ролята на коментиращ кибик, дето не пропуска интригата, тъй че... плямпай си.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 17:24



затова дадох примера с 2012, когато загубих дете. никой от вас не разбра.
което е ок, защото не е било "факт" за вас.

е отпосле нали разбрахме - светец-стоик си, дете изгубил, ма никого не наругал.
аплодисменти и ореоли от мен.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: vozac]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 17:29



смятам, че с писанието си МилаО6 малко прекали
изключително меко и политически коректно казано

айде, да не ставам груба и да ми припишат магьосничества, ама разболей се зле някой път, пиши по това време в клуба, прекали малко, докато ти е физически гадно, пък ний ще бъдем много политически коректни, няма да ти вързваме кусур, щото сме едни уважаеми политкоректни хора. тъй бива ли?

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано14.11.20 17:24



Лично или безлично е все тая, лично й обясниха, че не е толкова болна. Има значение колко точно опъваш нервите на някой, това си е от значение. Има едни баби, аз им викам погребални агенти, кихнеш и почнат да ти разказват кой от вуйчовците им едно време се тръшнал и умрял на нивата от кихане, ама то си било нормално да се мре, няма проблем. Дионис, няма смисъл да го разводняваме, имах да кажа нещо на Бирите (човек дето харесвам) и го казах, просто го мисля. Темата (по желание на Алиса) беше за Мила, да можем тези дето се разтревожихме, да я разберем как е, па макар и от едно здрасти. Не 10 човека да я заливаме с бележки, а тя да отговаря на 10 места едно и също, едвали и е било по силите. Толкова ли е трудно човек да си задържи "МНЕНИЕТО", само за една тема говорим, иначе ни удавиха в една и съща информация, така е от месеци. Толкова ли беше трудно да млъкнат, а не да обясняват на сериозно болен човек, че е лигльо или нищо му няма, ама и да си умре е нормално. Мнението и задните части, нали знаеш........не на всяко място, не на всеки се показва. Няма как да им е пожелала Мила да изкарат тежко, всичко изброено в поста го преживя и тя, а й обясниха че нищо не е това...........Та как от нищо стана НЕЩО не разбрах. А и колкото да сме "бели", "добри", да пърхаме с ангелски крила.............всеки минал през този ужас си го мисли (дори и без да го е казал), че дървените философи трябва да го "опитат", та да разберат нищо ли е.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано14.11.20 17:36



ако тогава ти бяха реагирали така..........дори не мога да го напиша, толкова е ужасно.........не би ли ни заврял на всички възможни тъмни места, без билет за връщане?

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано14.11.20 17:28



като се разболея, ще напиша



Тема Re: п.п.нови [re: UnicaDonna]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано14.11.20 17:40



приятно ми е да се запознаем, на 6 езика мога да псувам на майка, или еквивалента

на някой езици пожелаването на насилствени сексуални действия от мъж към майката на отсрещния, не е най-голямата обида



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 17:44



ами така беше, споделих.
ти къде беше тогава? 2012-та.
какво получих според теб?

кауза пердута, естествено.
на някого да съм пожелал да му се случи същото?

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано14.11.20 17:57



много съжалявам...
има хора, които стискат зъби и не споделят.

аз имам друг поглед върху " случаят мила06".
не само че я мислехме, но я молехме да пише, ако и когато може.
нали разбираш, че в този случай информацията от първа ръка е много важна, колкото и грубо да звучи.
аз вече бях достатъчно просветена как това е почти ено нищо, кой какво писал по повод измислена епидемия, и т. н..

искаше ми се да чуя как се чувства един познат човек, на когото нищожното грипче му е дошло до главата, какво се случва.

мислех си и за сина й, какво ли му е на душицата.
няклой се разболял, е, ще му мине.
ем да, ама има различни аспекти, човек без да ще се замисля.

намирам за особено безвкусно да пишеш на болен човек, неща, които не бива.
просто не бива.

саксън също бе много на място със съветите си.
ем... пак се разприказвах много.

здраве за всички.


научи се да чакаш

Тема Re: п.п.нови [re: vozac]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 18:07



пък аз обещавам и в гъжа на сатаната да ме пратиш, изобщо да не ти се вързвам на афектите.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 18:12



щом си толкова много информиран, отдавна трябваше да съобразиш, че при този вирус няма нормално психическо състояние, когато се кара тежко и продължително

ами направи си пср тест. може да се окаже положителен.
и няма да е изненда, ако това е от няколко години насам.



nec spe, nec metu (много древна мъдрост)

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 18:18



ами така беше, споделих.
ти къде беше тогава? 2012-та.
какво получих според теб?

кауза пердута, естествено.
на някого да съм пожелал да му се случи същото?


Позволи ми да ти кажа нещо, което ми извиква неприятно усещане, докато чета как задълбаваш около онова събитие. Това е твоя лична трагедия, да пази Бог да сполети някого, но в момента твърде неуместно я размахваш като назидателна сопа, за да се самоизтъкнеш. Първо, че нещата са несравними - тежката загуба на дете или близък не е нещо, което Мила е пожелала. Тя пожела единствено на няколко досадника да изпаднат в нейното здравословно положение, нищо повече. Без близки, хеле пък дечица, хеле пък смърт.

Би могъл да изкажеш възмущение, както и други хора в тази тема.
Но защо ровиш в миналото и злоупотребяваш така с паметта на горкото детенце,
само и само да дадеш себе си за пример за подражание? Не е ли твърде скъп и личен този спомен, та да го развяваш по мегданите за глупости - колкото да натриеш нечий нос. "Вижте я Мила какви ги дроби, не като МЕНЕ, когато..."
То ми е неудобно и срамно да продължа.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: dionys]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 18:36



щом си толкова много информиран, отдавна трябваше да съобразиш, че при този вирус няма нормално психическо състояние, когато се кара тежко и продължително

ами направи си пср тест. може да се окаже положителен.
и няма да е изненда, ако това е от няколко години насам.


ха ха ха
имаш много милозливо обкръжение, ако досега са крили от тебе, че изобщо не си остроумен.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано14.11.20 19:02



нито съм афектиран
нито съм или ще те пращам някъде



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано14.11.20 19:19



Няма да те разберат.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано14.11.20 20:13



егати!
е че ти и още един двама сте свежестта на този клуб, ако те няма кого ще чета и ще се усмихвам?!
Разбирам, реакцията ти, сега прочетох Мила и се чудя как човек, който му е било зле пожелава и на другите да им е..Тук сме останали шепа хора, шепичка!..а бяхме много..един по един си отидоха..заради такива изказвания ..
а още повече, че клетвите се връщат, ако не към нея, към близките и..
Всички четяхме темата на Алисия и нтересувахме се как е..и то тя, а не търсехме инфо за вируса..и за капак, да се гърчим и влачим по корем..
баси!
и това дърти хора..хора които се имат за нещо..

пп аз не съм писала в темата на Алисия, но когато имах възможност да вляза в нета, първо в оная бях..за да видя как са Безсънна и Мила..

ще ми липсваш, а може и да те последвам..



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано14.11.20 20:21



Уникална..дори и мен, вечният оптимист..ме отврати, честна съм. Навирила си глава, опитваш се да тъпчеш, безцеремонна си..и какво се мъчиш да покажеш?!
ОТДАВНА пожелавам от сърце на цялата мангъровска клика ПО СВЕТА И У НАС да го преболедува, да се поизмъчи, и да дойде да рапортува - тва невинно грипче ли е, на което не трябва да обръщаме внимание?
т.е. в омразата си към някого, за тебе е нормално, хората, с които си всеки ден, да им пожелаеш да се разболеят?
ами ако някой умре..защото то от всичко се мре..доволна ли ще си?!
Пфуу..отврат. Досега някак се опитвах да не ти забелязвам простотиите, ама това вече преля чашата..
айде съберете се с Мила и още един двама..та да са ви по-силни клетвите...

А аз пък ще ви пожелая..Бъдете здрави!

пп не ми отговаряй..няма да те прочета..от този ден ти просто не съществуваш за мен..



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: MilaO6]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано14.11.20 20:24



Е, смятай колко трябва да си ми дошла до гуша точно в момента, когато не бях в състояние да ти затворя устата по друг начин и да стигна до подобно "пожелание"
На кого да затвориш устата? На принцесата която пуска материали..и изказва мнение..или тя ти беше виновна, че на теб ти е зле..
баси..усойници сте...давите се в собствената си отрова..
радвам се, че си добре...но не очаквай разбиране и оправдание за другото..гнусно е!



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: ShokoLada]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.11.20 20:16



Доооообре.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: ShokoLada]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано14.11.20 20:50



Какви клетви, шоколадке, ааа...стига вече с тия истории.
Оставам с впечатление, че хал хабер си нямате какво е клетва...

Аман бе.

Всяка коза за свой крак, сит на гладен вяра не хваща, тия пословици не са се появили току тъй.

Е, тва и към болните няма милост, баси.

Тъпите комунета като как ти ниновая много знаеха, ма като им дойде до главата, първи хукнаха да ги лекуват...

На всеки може да се случи бе, на всеки.
Малко човещина и милост не е излишна.


научи се да чакаш

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: tartarianeyes]  
Автор ShokoLada (искам лято!)
Публикувано14.11.20 21:03



Това на мен ли го пишеш?
Всяко злостно пожелание си е клетва..
И на тях, тези като принцесата, бирите, пътника и прочее горещо им пожелавам да не умрат, но непременно да го изкарат най-малко средно тежко. Повтарям, да не умрат, но да се гърчат и да се мъчат и по корем да лазят, дет се вика
това на какво ти прилича..
и това при условие, че целият клуб се интересуваше от нея..от нея, Тарти, не от вируса..принцесата оспорваше не болестта на Мила, а пускаше материали за вируса..
съжалявам, но за това милост нямам..нито към нея..нито към Уникалната която пожелава болест от сърце..
карай..всеки с акъла си..ама е гадно..щото наистина сме останали шепа народ..а виждаш как един по един си отиват хора..това да пожелаеш болест..мии..гадост е!
всеки с акъла си...но не мога да не реагирам!



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: ShokoLada]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано14.11.20 21:23



Добре.


научи се да чакаш

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: tartarianeyes]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано15.11.20 02:06



Какви клетви, шоколадке, ааа...стига вече с тия истории.
Оставам с впечатление, че хал хабер си нямате какво е клетва..
.


ами не знам дали е клетва според твоите разбирания, но Уникалната пожела (в ефир :-)) Мангъров да го пипне ковид и да УМРЕ.
да ти давам ли линк или сама ще го намериш, ако не си го прочела?

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.11.20 07:06



ами не знам дали е клетва според твоите разбирания, Уникалната пожела (в ефир :-)) Мангъров да го пипне ковид и да УМРЕ.
да ти давам ли линк или сама ще го намериш, ако не си го прочела?


Леле колко тържествуващо-разобличаващо звучиш! Точно като Георги Димитров на Лайпцигския процес!



Няма да е зле да потърсиш линка с "клетвата". За да докажеш още веднъж (на себе си, ама не вярвам), че нищо не разбираш от това, което четеш и съвсем по “мъжки” извърташ истината.

Чакам.

Щото аз го намерих за 20 секунди. Като по-стар клубар на теб трябва да ти е още по-лесно. Искам сам да изминеш пътя към излагацията си.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 15.11.20 07:18.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.11.20 08:23



дай ми линк, моля.


научи се да чакаш

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: tartarianeyes]  
Автор 741 ()
Публикувано15.11.20 11:06



Не става с линк. Постът е редактиран половин час след като е пуснат. В рамките на тоя половин час тя има три други поста, но в един момент е решила, че тоя нещо не е наред и го е редактирала.

Ако някой се е абонирал за темата и има в мейла първоначалната версия, може да я даде. Иначе остава неговата дума срещу нейната.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.11.20 11:39



Не става с линк. Постът е редактиран половин час след като е пуснат. В рамките на тоя половин час тя има три други поста, но в един момент е решила, че тоя нещо не е наред и го е редактирала.

Ако някой се е абонирал за темата и има в мейла първоначалната версия, може да я даде. Иначе остава неговата дума срещу нейната.


Я пак, я пак????????????? Поредният лъжец и манипулатор... мъжка клюкарка... сефте.



А ЕТО на какво е отговорил въпросният Дионис, и което му се е сторило клетва. Странна веселяшка реакция на една клетва, ама нейсе. Редакция там няма също.



Честно ти казвам - АКО този човек се зарази и си отиде ОТ КОВИД - няма да съжалявам.

ок. вероятно, ако ти се заразиш от ковид и си отидеш от него, Мангъров едва ли ще съжалява за теб.
той поне не те познава.


Засрами се.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 15.11.20 11:40.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор aiumi ()
Публикувано15.11.20 11:37



В отговор на:

Ако някой се е абонирал за темата и има в мейла първоначалната версия, може да я даде. Иначе остава неговата дума срещу нейната.




А няма ли да е най-добре, да сезираме градската прокуратура, да се направи истинско разследване от професионални следователи, случаят да се разгледа в съда, и накрая злодеите да бъдат порицани, осъдени и тикнати в затвора?

Какво ви става бе, хора, някой се ядосал и нещо казал, и айде.

Тия дни гледах пак филма "12 разгневени мъже", там по време на обсъждането имаше един аргумент, че видите ли, понеже през деня по-рано имало скандал и съседи чули момчето да крещи на баща си "ще те убия", и значи то е убиеца. После героят на Хенри Фонда подразни и вбеси заседателя, който застъпваше тази теза, и той му се разкреща "ще те убия" и после млъкна.

Има ли човек, който да не е бил гневен, фрустриран, яростен, и да не си е мислил ужасни неща? Някои го премълчават (но после години наред дебнат сгода да си отмъстят), други го казват в прав текст, трети умеят да унизят и стъпчат само с отношение, поведение, но без нито една дума, за която да можеш да се "хванеш". И какво от всичко това?



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано15.11.20 11:46



Проблемът е, че си многословна и забравяш къде какво си писала вчера.





Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.11.20 11:44



А, имаш МНОГО ЗДРАВЕ. Дионис изобщо не е имал предвид това от вчера, а именно постовете, които цитирах аз.

Трябва да си съвсем изкукал, за да смяташ, че СТИЛЪТ на вчерашния пост има нещо общо с клетви.

Ето, и аз ще кажа. НЕ СЪМ прекарала вируса (още), благодаря на Бога за това. Но и без да съм го прекарала и да съм се мъчила като Мила - ОТДАВНА пожелавам от сърце на цялата мангъровска клика ПО СВЕТА И У НАС да го преболедува, да се поизмъчи, и да дойде да рапортува - тва невинно грипче ли е, на което не трябва да обръщаме внимание?

Сигурно съм писала "дано пукне мангъров" и после съм се редактирала.

Смешник. Амбициран смешник.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано15.11.20 11:59



Ами ти пък погледни още веднъж за какво става дума!

Уникалната е коригирала поста в 9.24 сутринта вчера. Дионисът се появява за първи път вчера цели 5 часа по- късно в 14.21. Той няма как да е видял първият вариант на поста на Уникалната. А дори и да предположим, че го е видял, но е реагирал след много повече от 5 часа, значи не му е било толкоз важно веднага да се обади, което е абсурдно.

Ся, известни са ежбите ви с Уника, ама като имаш претенция за обективност, бъди поне последователен и не търси и ти като лаладжията дионис под вола теле в случая.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: aiumi]  
Автор 741 ()
Публикувано15.11.20 12:04



Така е, на всеки се случва да изтърве нещо необмислено, или пък да си го изтърве съвсем обмислено. Обаче не всеки добавя след това не съм от тях, как'Сийке, не съм от тях :)



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.11.20 14:20



741, това са глупости, и ще ти кажа защо:
много добре го помня тоя постинг на уникалната, защото като го прочетох, се хилих, представяйки си как мангъра и всички изброени се строяват в клуба и рапортуват.

точно поради това помолих дионис за линк, щото зная, че не е писала подобни неща.




научи се да чакаш

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: tartarianeyes]  
Автор 741 ()
Публикувано15.11.20 15:10



Възможно е, не съм прочел какво е редактирала, а и не е от особено значение. Факт е, че в рамките на часове му е пожелала да се разболее и после е заявила, че няма да съжалява, ако умре, което разкрива достатъчно от душевния мир на лирическата героиня. А как точно е подредила запетайките в изреченията, е подробност.

Сигурно е важно за които вярват в тез неща. Аз обаче тук съм сеирджия и на мен темата с клетвите ми е интересна основно откъм забавната как'Сийкина страна.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: tartarianeyes]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.11.20 15:15



малий, deja vu - някъде и аз помислих, че сноупринсес не е писала, че вирус няма - линк не се появи, ама що приказки се издумаха


Така че внимателно борави с "това са глупости" и "не е писала подобни неща". Има агитки всякакви, фенове и пр.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.11.20 15:20



Е хубаво де Мила си изпуснала нервите - на всеки се случва понякога. Ако клетвите хващат дикиш - политиците ни щяха да са мъртви вече.





Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.11.20 15:27



Факт е, че в рамките на часове му е пожелала да се разболее и после е заявила, че няма да съжалява, ако умре

Премери си температурката. Може КОВИД да си пипнал.

"В рамките на часове" в какво измерение - със заден ход ли??? Пожелавам му да се разболее НА 14 НОЕМВРИ, а заявявам, че няма да съжалявам ако умре НА 12 НОЕМВРИ...

Казах вече - бетер жени сте, някои от вас. По дребнавост, злопаметност и заядничество.

С такива мъже - не е чудно, че държавата е на тоя хал.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 15.11.20 15:31.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано15.11.20 15:26



Кажи, че при вчерашната клетва вече те е било грижа за Мангъров дали ще умре, и тутакси ще си посипя главата с пепел :)



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.11.20 15:43



Кажи, че при вчерашната клетва вече те е било грижа за Мангъров дали ще умре, и тутакси ще си посипя главата с пепел :)

След като се провали 2 пъти в обвиненията си и се дискредитира напълно, сега трябва още нещо да ти казвам ли?

Знаеш ли колко ми дреме дали ще си посипваш главата и с какво?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Crrafterr]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.11.20 16:10



Изобщо нямаше да го помня, ако не беше визуализацията, хилих се много.

Визуализациите много ми помагат и за сериозни неща, не само при разговори за клетви



пп и според мен сноу не е писала, че няма вирус.
ама покрай линкове за тва -онва, графики, клипчета, светецът мангъров и бил гейтс, нищо чудно някой да е останал с такова убеждение.


научи се да чакаш

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано15.11.20 16:21



Хич даже не съм се интересувала и сега не я ща да я знам принцесата дали е казвала или не дали има или няма вирус, сериозно заболявание или не е ковид, трябва ли или не да се носят маски. Самият факт, че никога не си проверява източниците, десетки пъти съм я уличавала лично, че плющи линкове изключително на сайтове от списъка с фалшиви новини, жълти клюки, сензации и конспирации, много други също непрекъснато и го казват, вкл. и такива, които я харесват и тя не спря и не се сапикяса. Това е достатъчно напълно да се дискридитира.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор NUT (пристрастен)
Публикувано15.11.20 16:30



как ве?!
колкото и да е зле - не прествя да ме обижда!
А аз съм една от малкото - които милеят за нейното здраве!!!

ще си драскам самосигнално - без да се интересувам от никой клубен ник!!!





Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: NUT]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано15.11.20 16:38



И къде точно, ма Нуто те обидих?! Там, дето казах, че спункът ме е объркала с теб ли по въпроса за клетви и кълнене? Не беше ли вярно, че кълна и проклина като почина съпруга ми, заради което те баннаха цели няколко месеца. Това обида ли е или истина, я помисли пак. Милеела тя за здравето ми, че и била от малкото, дръжки.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.11.20 17:11



пп и според мен сноу не е писала, че няма вирус.
ама покрай линкове за тва -онва, графики, клипчета, светецът мангъров и бил гейтс, нищо чудно някой да е останал с такова убеждение.

Изобщо не става дума за това, Тарти. Става дума за схематично писане, на което дребнавите заядници, които няма за какво друго да се закачат, тропат с крака и настояват, че не си казал нещо съвсем точно. Може ли изобщо някой да си помисли, че принцесата е декларирала липса на вирус, ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ НЕ!!! Не и който поне малко мисли като чете. Хиперболизирано е изказано мнение, че тя ОМАЛОВАЖАВА съществуването и силата му, но това ИЗОБЩО не означава това, за което се тръби и каканиже от един МЪЖ най-дребнаво вече половин месец. Сто пъти в сто различни теми.

(Ся очаквам да бъдат преброени дните, и да се каканиже, че не е половин месец, а примерно 14 дни и 4 часа...

И че не е писано сто пъти, а 15, примерно. Пази се и ти, щото всъщност НИКОЙ не е казвал, че Мангъров е "светец"!! Как посмя!)

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 15.11.20 17:22.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано15.11.20 17:14



това което предизвика с простотията си, с комплексите си за малоценност е абсолютно заслужено да изкара това заболяване. Може да ме разнесеш по всички земни кълбета, но една голяма част от заразените са "негова заслуга" - "Маските не предпазват", "маските са вредни", "аз ходя при възрастните си родители без маска, няма нужда от това", "да вървим към групов имунитет", "това е обикновен грип и го лекувам с чай и аспирин", "лекарите не трябва да се пазят"...........и още куп дивотии от специалиста по кандида. Ами не, няма да ми е мъчно, ако вземе, че го изкара. Много хора му повярваха, не заради големия му "научен капацитет", а само за това, че говори различно от правителството (на което не вярват). А, и заради лъжата, че е епидемиолог, епидемия от гъбички досега не е обявявана нийде по земните кълбета. Докато лекарите боледуваха, докато част от тях умряха, той се изживяваше, като телевизионна звазда, имаше наглостта да омаловажи труда и героизма им (да за ГЕРОИЗЪМ говорим, за тези лекари над 70, които влязаха в отделенията, като доброволци) Пак ме питай, много моля, ще съжалявам ли..Ами НЕ.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: tia9]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.11.20 17:31



Я се засрами и се замисли малко за душевния си мир!





АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано15.11.20 17:32



Нямам аз мир, еле па душевен........щото душа нямам, както се разбра.....ама на джуджето Хаяско ми е трудно да не му пожелаеш нещо

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор aiumi ()
Публикувано15.11.20 17:40



В отговор на:

Обаче не всеки добавя след това не съм от тях, как'Сийке, не съм от тях :)




Сега, съответно на духът на дискусията, би трябвало да ти поискам линк, с който да покажеш кой къде е добавял въпросната фраза (или подобна в този смисъл).



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: tia9]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано15.11.20 17:34



Само малка поправка - не групов, а стаден имунитет.
Стаден



Двамата му сина са болни. Дано да са добре, млади мъже ... Но, интересно къде и как се лекуват.

Смъртно опасно е да си прост.

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: eta d]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.11.20 17:47



Двамата му сина са болни. Дано да са добре, млади мъже ... Но, интересно къде и как се лекуват.


Е как къде? Вкъщи с чайчета и аспирин.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: aiumi]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано15.11.20 17:53







Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.11.20 18:18



какво да се пазя...
ако някой ми се изрепчи, ще му река "нимой мъ ала, оть мъй скокуть " и ще привършим :)


научи се да чакаш

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: eta d]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано15.11.20 19:02



Да бее, ама стадото се изпонатръшка.........никак не можа да се имунизира

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: aiumi]  
Автор 741 ()
Публикувано15.11.20 18:56



Сега, съответно на духът на дискусията, би трябвало да ти поискам линк, с който да покажеш кой къде е добавял въпросната фраза (или подобна в този смисъл).

В духа на дискусията, как'Сийка е метафора, а ти щом искаш линк, значи си дребнава и търсиш спорове. Питай и ще ти се обясни, ама не веднага, че експертката в момента е заета да мести фигурите от двете страни на дъската и съвсем малко й трябва да спечели точка срещу себе си :)



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.11.20 19:38



В духа на дискусията, как'Сийка е метафора, а ти щом искаш линк, значи си дребнава и търсиш спорове.

Малко по малко ще влезете в релси.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: п.п.нови [re: dionys]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.11.20 12:19



Офтопик.
Не уточняваш, че детето ти още не е било родено. Аз поне с такова впечатление съм останала. За теб вероятно е едно и също, но за повечето хора не е.
Несравнимо е.
Не го казвам, за да се заяждам, и не твърдя, че късен аборт или ранно мъртвораждане е леко преживяване. Не е леко изобщо, но не е равно на "загубих дете", поне не за повечето хора. Затова ми звучи гадно да се приравнява с родено и достигнало възраст от една, две, пет, петнайсет (като на една моя приятелка, не заради вирус, заради нещастен случай) и т.н. години.



Ако не е вярно, извинявам се. Инфото ми е само оттук и от публикациите за борбата ви мъртвородените преди определен срок деца (допълвам - като вашето в 24-та гестационна семица) да бъдат погребвани като деца, а не като отпадък от аборт.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 16.11.20 12:24.



Тема Re: п.п.нови [re: MupaM]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.11.20 14:32





Наистина ли става дума за неродено дете?

Присъединявам се - несравнимо е.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: п.п.нови [re: MupaM]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано16.11.20 14:43



И ако беше родено и гледано ... 15-20-25 години?

От това, което писа Дионис, аз разбрах следното : човек, който е болен или загубил дете... дали болен от рак или от порязване на пръста, дали загубил дете, на нула възраст или на 20... няма значение. Човек озлобява защото е заложено в него. Може да се провокира от всичко и от нищо.

Твоята приятелка озлобя ли срещу света? Предполагам, че не е. Напротив. Хората, които истински са ощетени от живота, прекарали болка и страдание, някак стават по "меки", раними, но не и озверени, макар и обезверени.



Тема Re: п.п.нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.11.20 14:46



Хората, които истински са ощетени от живота, прекарали болка и страдание, някак стават по "меки", раними, но не и озверени, макар и обезверени.

Няколко души тук сте имунизирани срещу истината... и срещу адекватни реакции.

СТО ПЪТИ се каза в онази тема, че човек озверява НЕ от собствената си мъка и болка, а от ПРОСТАШКИ И ОБИДНИ реакции спрямо нея.

Вий си навивате на пръста все едно и също.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: п.п.нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано16.11.20 14:53



"Човек озлобява защото е заложено в него. Може да се провокира от всичко и от нищо."
Разбира се, че може от всичко или от нищо. Защо изобщо ми го казваш?
Направих само офтопик забележка. Че казаното (на мен лично ми) звучи много по-лошо, отколкото е. И не ми звучи коректно, на мен лично, да се поставят заедно. Не ми звучи коректно преди всичко към хората, загубили родено и поотраснало дете. От това последното няма по-лошо, няма по-тъжно, по-специално ако детето е дете или млад човек; за неродено дете - аз лично не бих го сложила в същата група. Така ми звучи. Изрично подчертах, че е офтопик. Нищо не съм казала по същината. Нито кой има право да се озлобява и дали някой има такова право, нито дали Мила06 е била права да пише онова, което написа, нито нищо.
Разбира се, че е до човек преди всичко, макар че не бих съдила човек, озлобен срещу живота (или срещу бога, ако е вярващ) заради големи, истински нещастия, а не просто ей така, щото е злобен.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 16.11.20 14:57.



Тема Re: п.п.нови [re: MupaM]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано17.11.20 23:18



в онази тема беше описано. сега няма да се връщам назад да търся.

но, понеже попита, накратко - вирус беше минал през плацентата и беше скапал сърцето на Мерием. (плод, както му викат по научному)
решихме да я извадим преждевременно, но, преди това да й прелеем кръв - това по протокол, който още не го знаеха у нас, и за който тогава (2012) не "знаеха" дори водещи спецове, освен двама-трима лекари, които днес вече са много водещи лекари акушер-гинеколози :-)

преливането не се получи и Мерием (плод, както му викат по научному) зазля и умря вътреутробно. след което беше "предизвикана" (с медикаменти) и се роди мъртва с естествено раждане.

затова паметният й надпис (и въобще мисълта ми за нея) е като машина на времето: родена един ден, след като е умряла.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Crrafterr]  
Автор Liya ()
Публикувано18.11.20 01:31



някъде и аз помислих, че сноупринсес не е писала, че вирус няма - линк не се появи,
А някъде да видя опровержение от самата сноупринсес, че е пускала и подобни линкове?
Не, аз нямам никакво намерение да ти търся линкове.
Помисли мъъъничко защо тя самата не опроверга това.
Или аз да ти кажа своята версия? А тя е - защото самата тя поства линкове от некви групи и не е сигурна какво и как е представено в тях като нейна позиция при нас - смехорийки! и то тъпи.



Тема Re: п.п.нови [re: dionys]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.11.20 09:18



но, понеже попита, накратко - вирус беше минал през плацентата и беше скапал сърцето на Мерием. (плод, както му викат по научному)
решихме да я извадим преждевременно, но, преди това да й прелеем кръв - това по протокол, който още не го знаеха у нас, и за който тогава (2012) не "знаеха" дори водещи спецове, освен двама-трима лекари, които днес вече са много водещи лекари акушер-гинеколози :-)

преливането не се получи и Мерием (плод, както му викат по научному) зазля и умря вътреутробно. след което беше "предизвикана" (с медикаменти) и се роди мъртва с естествено раждане.

затова паметният й надпис (и въобще мисълта ми за нея) е като машина на времето: родена един ден, след като е умряла.


Значи бременната майка е допуснала да се зарази с вирус, който е убил плода/детето й още вътреутробно. Плодът/детето е починал поради напредналата зараза в организма на майката. И технически изобщо не е имало живо раждане на дете, а - колкото и зловещо да звучи - спешно изваждане на мъртъв, разлагащ се плод от бременна женска, за да се спаси нейният живот.

Изобщо не си за жалене ти - осеменител някакъв. Нито си го износвал това дете, нито си се разболявал, нито е умирало в утробата ти, нито животът ти е висял на косъм. Ако майка му беше писала тук, копче нямаше да й кажа, в случай, че спомене колко мъжки се е държала и никого не обидила, преживявайки загубата.

Но ти, дрисльо, не си рискувал абсолютно нищо от момента на наебаването и осеменяването, не си бил отговорен, нито си залагал живот, здраве, тяло, не си се мъчил като грешен дявол и за една секундичка да опазиш с тялото и цялата си същност живота на детето в утробата, не си пребивавал между живота и смъртта, докато това дете е умирало и след това.

Няма ни една причина да бъдеш състрадаван, съжаляван и прехвалван за това, че жената, бременна от тебе, е преживяла такива страдания и е изгубила плода СИ. А е била и на косъм да се раздели с живота си. ТИ НЕ СИ БИЛ НА ПАНГАРА!

Затова, 8 години по-късно, хич не си накичвай тиквени медали колко мъжката си го бил поел.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано18.11.20 10:09



тази, липари, ако някой ти каже или намекне, че имаш проблеми, или те отбягват и можеш да си намериш добронамерен и професионален психолог, занеси му тази и подобни писаници, лека нужда от помощ имаш

МилаО6 донякъде мога да разбера, липсата на кислород довежда до странни прояви, но ти нали си здрава физически?

от няколко дни има състезание по писане на тъпизми, липса на елементарен такт и възпитание?



Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.11.20 10:31



Ти си абсолютно и тотално увредена.



Само в главата на жена, която познава само мъже, на които не им пука за жената до тях, за децата, дори неродени, може да се роди такава чудовищна мисъл.



Само не казвай, че ни тестваш.



Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор aiumi ()
Публикувано18.11.20 10:34



Липи, големи глупости си написала.
Това, че вероятно съпругата му е преживяла нещата по-дълбоко, по никакъв начин не омаловажава неговата мъка и не я прави по-малко достойна за уважение!

Проблемът тогава беше в съвсееем друга плоскост, доколкото имам спомени, просто темата се беше обърнала в обикновен хейт българи отвън срещу местни, и срещу български лекари и българска простотия ( подразбираше се че повечето сме от боклуците и т.н.) После, мисля, Бозата писа, че той е загубил детето си, но то вече хващането за гушите беше факт. Тъй че...нищо не беше баш така. Спомням си, че аз лично, тогава му се извиних. ( Не че има кой знае какво значение).



Тема Re: п.п.нови [re: vozac]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.11.20 10:38



Идея си нямаш как си общуват жени на таквиз михлюзи като вас насаме.
Бъди благодарен, че някоя без такт и възпитание публикува една хилядна от поверителните ни разговори, тъй щото и вий да ги прочетете.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: dionys]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано18.11.20 10:35



Последното изречение е най-краткият разказ за неизбежното. Тъжен, притихващ и смирен.

Бог да благослови вечната душа на Мерием!
С уважение към нея и вас.

Графове! да не изпростяваме, херцогините ни гледат. Glastar

Редактирано от Vtasahme q на 18.11.20 10:37.



Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано18.11.20 10:43



жените с които аз общувам няма и да си помислят написаното по-горе от теб и от последните седмици

айде със здраве



Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано18.11.20 11:00



Аре, глупости и ти. Решила си явно да станеш номер едно по написани дивотии тези дни, че нещо конкуренцията се засили и наваксваш.
Раждането на мъртво дете очевидно не е леко преживяване. И за жената, често и за мъжа до нея, и така е нормално. Психически това. Физически обикновено минава бързо и отминава, за жената говоря. Обикновено. По-малко нормално е на мъжа да не му е грижа и да не го преживее с тъга.
Друг въпрос е, че аз продължавам да смятам, че това изобщо, изобщо не е сред най-лошите неща, които могат да ти се случат в живота, за разлика от умирането, не дай боже никому, на родено и поотраснало дете. Затова и възразих срещу поставянето им заедно. Това, че смятам така, както и това, че обикновено съм силно несъгласна с писанията и становищата на Дионис, не ме прави да се кефя на написаното пък от теб.

После може да направим една класация кой е изцепил най-много - ти, Мила с "клетвите" в кавички, сноупринцесата с припадането, или друг. Шансовете ти за първо място са добри.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 18.11.20 11:04.



Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано18.11.20 11:01



Здравей, как си приятелко,
как, добре ли я караш,
още ли вятъра гониш
към някой бряг



Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано18.11.20 11:05



Наистина ли мислиш всичко това?!


Боже!
Лисо, трудно се живее с такива емоции и мисли, сигурно. Аз не бих могла ...
Що не си починеш малко и ти?



Тема Re: п.п.нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.11.20 11:05



Само че на Дионис реакциите против Мила и нейната "клетва" не бяха заради жена му, а заради неговата мъжественост, та чак светийство отпреди ОСЕМ ГОДИНИ.
Как ТОЙ, ДИОНИС, тогава разказал /Боза Космата услужливо разказала/, че изгубил дете /то било спонтанен аборт на погинал плод/ и колкото и да му било тежко - щото Боза Космата му публикувала трагедията и от нямайкъде се обяснявал, никак не си бил позволил лоша дума срещу подигравчиите. Преди 8 години и подигравчии с неговата лична, натрапена на клубното внимание от друг трагедия имало. Тогава жена му пометнала, той страдал, Бозата увековечила страданията му в клуба, той, като са го избутали под светлината на прожекторите, няма накъде, поразказал едно-друго. Аз четох много внимателно тогава - истината, че плодът бил мъртъв от денонощие поради вирусна зараза на майката беше спестена. Наблягаше се основно на лекарска некомпетентност при опит за спасяване на ЖИВОРОДЕНО дете. Щото общата тема беше за живородени след 20-та гестационна седмица и как да ги впишат, ако умрат - дали като деца или като медицински отпадък. Също и негодувания как можело да не успяват да ги спасят.

Дионис си взе минутките слава откъм съболезнования за скърбящ родител тогава.
Ма не му било стигнало - 8 години по-късно търси сметка на ония гадняри, които не му поднесли почитанията си. И богоугодливо натрива носа на Мила в страдание, че си изпуснала нервите да се озъби на гаднярите - за разлика от него, дето бил устискал. Щото не можело то така, другите да си изпускат нервите, когато страдат - я вижте мен, многострадалният Дионис, когато жена ми пометна, как се държах мъжки! Пък тая сега какво си позволява, виновна е, пръв ще я заплюя, няма оправдание за такова поведение. Щото аз, като ми умря детето, се държах като МЪЖ! Къде бяхте вий, сегашни защитници на Мила, когато мен ме нападаха, защо тогава не ме защитихте? На мен цяло дете ми умря и не гъкнах, 2012 ми умря детето и не гъкнах, никого не наобидих и не проклех. Тая тук сега какво си позволява, а? Аз тогава как бях светец и не си позволих същото, а?

Ти си същата отрепка.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: vozac]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано18.11.20 11:08



Хахаха, и ти си помислил за състезанието по простотии, сега виждам.


Направо имам чувството, че Алиса е решила, че изостава в класирането, и сега удря един спринт, за да си върне първото място.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Liya]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано18.11.20 11:02



никой няма да намери и един пост, в който да казвам, че няма вирус
самият факт, че ходих да си правя теста за антитела говори, че съм вярвала, че вече съм го изкарала



Тема Re: п.п.нови [re: MupaM]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано18.11.20 11:03



виж поста по-горе, над твоя
за всяко нещо си има причина



Тема Re: п.п.нови [re: MupaM]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано18.11.20 11:27



Раждането на мъртво дете очевидно изобщо не е леко преживяване. И за жената, често и за мъжа до нея, и така е нормално.

разбира се, че не е. За жената. понякога и за мъжа до нея.
затова, не бива да се вади като аргумент за щяло и нещяло с години по-късно.
жената може да го извади в момент на слабост при самозащита за да натрие носа на друга жена.
но мъж да го изтипосва години след събитието, за да назидава страдаща жена как трябвало да се държи във форума, без самият той да е бил предизвикан -

разбирайте ме както искате. Веднъж вече го казах на Дионис, когато си развя трагедията назидателно и осъдително срещу Мила, сега ще го потретя:

за мен е връх на душевната нечистоплътност да се хвалиш с години как си понесъл скръбта по умряло дете, единствено с цел да осъдиш човек, който в момент на болест и слабост не се е контролирал. да се самоизтъкнеш чрез личната си трагедия от загуба на близък, за мен е директна гавра с паметта на близкия.

Аз не мога да съчувствам повече на такъв човек. Нито да любезнича с него. За мен той не страда от чувства и с нищо няма да му навредя, когато изтъкна очеизвадни факти за събитието, което сам просна на мегдана за обсъждане.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано18.11.20 11:35



Недей......Не е парадиране, болка е. Човек не я преживява, само се научава да живее с нея, понякога може да се върнеш в "болката" от невероятни ситуации. Не може да я измери човек пустата болка...кой по-силна и кой по-слаба болка има. Като лавина се завъртя и повлече хората, тръгна и...направо ни отнесе.......&#128530;

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано18.11.20 12:04



Не, според мен е съвсем нормално понякога да кажеш: "ало, ей, аз на твое място навремето не направих така". "Самоизтъкване" е само доколкото всяко "аз пък правя така, а не като теб" е самоизтъкване. Вярно е, че на Дионис едва ли някой "подигравчия" тогава му е казал нещо като това за припадъците на Сноупринцесата или като "нищо ти няма", та и повод може би е нямал да реагира като Мила, но всеки различно разбира аналогиите на случаите.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 18.11.20 12:13.



Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано18.11.20 13:54



Лекувай се.



Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано18.11.20 15:23



Ако тейко ти е бил отсъстващ от пангара осеменител - кофти, но не са ти виновни другите.
И се намерил кой да ми гризе опинците за гнусен език.


За мен окончателното си контрол фрийк- женски вариант на дедо ПYтник.



Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор thehuntermuster23127O (пристрастен)
Публикувано18.11.20 15:53



Това е отвратително. Отблъскващо, грубо и много, много глупаво.

Срамно дори за четящите.

Не знам през какво си минала, за да ти минават такива мисли през ума, но може би имаш нужда от разговор със специалист.



Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано18.11.20 17:11





* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор .Jess. ()
Публикувано19.11.20 00:10



Знам, че ти е трудно да замълчиш понякога.
В случая обаче беше абсолютно належащо.

П.П. Какво ви става тези дни бе, хора, вместо да показваме доброто от нас, правим точно обратното.





Тема Re: п.п.нови [re: .Jess.]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано19.11.20 06:17



Знам, че ти е трудно да замълчиш понякога.
В случая обаче беше абсолютно належащо.


Хващам се за теб, защото мнението ти е последното от поредицата подобни.

Аз пък мисля, че случващото се е доста поучително. Някой е претърпял нещо неприятно и го споделя, а друг идва и започва да го блъска в главата, убеждавайки го, че това, което е претърпял, не е нищо особено... Дежа вю ми се оформи.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор 2biri ()
Публикувано26.11.20 00:09



Пас по темата. Кой квото видял и разбрал. Ще се влачим и лазим. Споко! Нямаше нужда, дет се вика



Слабохарактерно - ще пиша, щото в такива моменти е важно. Макар и да дразня някои.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано26.11.20 02:07



Опазил Бог всички. Но доста не се довлачиха. Тето (Стефан Костов, Пловдив), Марадона, професор Чирков.......





Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.11.20 06:25



Слабохарактерно - ще пиша, щото в такива моменти е важно.

Не ми казвай, че "моментът" е коронован!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано26.11.20 07:36



Сладурка!



Щастието идва при веселите!

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор 741 ()
Публикувано26.11.20 12:50



Здрасти, добре се завърнала. И да не ти пука.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано26.11.20 13:10





_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано26.11.20 13:11



Дразни ме, това ми харесва





Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор aiumi ()
Публикувано26.11.20 14:09



Добре завърнала се! Дано не си се заразила, че нещо иносказателно ми звучи постингът ти.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: aiumi]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано26.11.20 16:38



Ама вие пък - червен килим и хляб и сол още малко...Букетите къде са? Да не би да повярвахте, че бирите напуска?

Трафик... Тръгвам си - 100 поста "Не, не си отиваааай!!!" След десетина дни се връщам - пак сто поста - "Уелкъъъъм"!!!



Мноо се разлигавихте с тоя ковид!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор aiumi ()
Публикувано26.11.20 19:43



Еми ковид времена са, нищо вече не е същото, дори и цупенето и сръдните.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.