Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: п.п.нови [re: dionys]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 17:22



това й е полезното на информацията - че е лична, от първо лице и в реално време, не "пък на шура ми шуранайката..."

не мисля, че някой в нормално психическо състояние би написал подобно нещо.
и не съм склонен да го "оправдавам", само защото е страдал.


щом си толкова много информиран, отдавна трябваше да съобразиш, че при този вирус няма нормално психическо състояние, когато се кара тежко и продължително.
Характерна особеност.

пък дали оправдаваш или не - на кого му дреме!
ти се натътрузи в моята тема за Мила, колкото да да си подрънкаш, подбъзикнеш и да се порепчиш на лекарката, не от интерес и грижа за Мила, в тази пък си в ролята на коментиращ кибик, дето не пропуска интригата, тъй че... плямпай си.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 17:24



затова дадох примера с 2012, когато загубих дете. никой от вас не разбра.
което е ок, защото не е било "факт" за вас.

е отпосле нали разбрахме - светец-стоик си, дете изгубил, ма никого не наругал.
аплодисменти и ореоли от мен.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: vozac]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 17:29



смятам, че с писанието си МилаО6 малко прекали
изключително меко и политически коректно казано

айде, да не ставам груба и да ми припишат магьосничества, ама разболей се зле някой път, пиши по това време в клуба, прекали малко, докато ти е физически гадно, пък ний ще бъдем много политически коректни, няма да ти вързваме кусур, щото сме едни уважаеми политкоректни хора. тъй бива ли?

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано14.11.20 17:24



Лично или безлично е все тая, лично й обясниха, че не е толкова болна. Има значение колко точно опъваш нервите на някой, това си е от значение. Има едни баби, аз им викам погребални агенти, кихнеш и почнат да ти разказват кой от вуйчовците им едно време се тръшнал и умрял на нивата от кихане, ама то си било нормално да се мре, няма проблем. Дионис, няма смисъл да го разводняваме, имах да кажа нещо на Бирите (човек дето харесвам) и го казах, просто го мисля. Темата (по желание на Алиса) беше за Мила, да можем тези дето се разтревожихме, да я разберем как е, па макар и от едно здрасти. Не 10 човека да я заливаме с бележки, а тя да отговаря на 10 места едно и също, едвали и е било по силите. Толкова ли е трудно човек да си задържи "МНЕНИЕТО", само за една тема говорим, иначе ни удавиха в една и съща информация, така е от месеци. Толкова ли беше трудно да млъкнат, а не да обясняват на сериозно болен човек, че е лигльо или нищо му няма, ама и да си умре е нормално. Мнението и задните части, нали знаеш........не на всяко място, не на всеки се показва. Няма как да им е пожелала Мила да изкарат тежко, всичко изброено в поста го преживя и тя, а й обясниха че нищо не е това...........Та как от нищо стана НЕЩО не разбрах. А и колкото да сме "бели", "добри", да пърхаме с ангелски крила.............всеки минал през този ужас си го мисли (дори и без да го е казал), че дървените философи трябва да го "опитат", та да разберат нищо ли е.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано14.11.20 17:36



ако тогава ти бяха реагирали така..........дори не мога да го напиша, толкова е ужасно.........не би ли ни заврял на всички възможни тъмни места, без билет за връщане?

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано14.11.20 17:28



като се разболея, ще напиша



Тема Re: п.п.нови [re: UnicaDonna]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано14.11.20 17:40



приятно ми е да се запознаем, на 6 езика мога да псувам на майка, или еквивалента

на някой езици пожелаването на насилствени сексуални действия от мъж към майката на отсрещния, не е най-голямата обида



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 17:44



ами така беше, споделих.
ти къде беше тогава? 2012-та.
какво получих според теб?

кауза пердута, естествено.
на някого да съм пожелал да му се случи същото?

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано14.11.20 17:57



много съжалявам...
има хора, които стискат зъби и не споделят.

аз имам друг поглед върху " случаят мила06".
не само че я мислехме, но я молехме да пише, ако и когато може.
нали разбираш, че в този случай информацията от първа ръка е много важна, колкото и грубо да звучи.
аз вече бях достатъчно просветена как това е почти ено нищо, кой какво писал по повод измислена епидемия, и т. н..

искаше ми се да чуя как се чувства един познат човек, на когото нищожното грипче му е дошло до главата, какво се случва.

мислех си и за сина й, какво ли му е на душицата.
няклой се разболял, е, ще му мине.
ем да, ама има различни аспекти, човек без да ще се замисля.

намирам за особено безвкусно да пишеш на болен човек, неща, които не бива.
просто не бива.

саксън също бе много на място със съветите си.
ем... пак се разприказвах много.

здраве за всички.


научи се да чакаш

Тема Re: п.п.нови [re: vozac]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 18:07



пък аз обещавам и в гъжа на сатаната да ме пратиш, изобщо да не ти се вързвам на афектите.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.