Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 16:25



Албено, понякога пускаш готини остроумки, понякога не.
Днешните са - не.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано14.11.20 16:22



ама все пак. била е болна, писала е как е, за да знаят и другите
до тук добре
ама защо после - този и онзи и третия - да се разболеят, не да умрат,ама тежко да се разболеят, да видят кво е
ти намираш ли някакъв смисъл в това
аз не, освен като е била болна и е чела писанията на изброените горе, лично се е засегнала и преминала границата на приличието



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 16:33



аз не съм прочел в тази тема някой да й е желал - лично - да е зле и да изкара инфекцията си тежко.
че кой пожелава нещо, което вече е факт!

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: alisalisa]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 16:29



"полезната информация", за която говориш, е много лична. от една страна.
от друга - не е много по-различа от информацията, която получаваме (всички) и по други канали.

аз съм чувал (а и ти също, вероятно) за различни симптоми.

някои са леки (като при голямата ми близначка, за която не е ясно какво точно е изкарала (инак, нали всичко е само ковид и нищо друго). при други е по-тежко, включително с психически и неврологични прояви след "изкарване".

искам да кажа, че, се радвам за мила06, че е по-добре вече, но не се радвам на нещата, които написа.

не мисля, че някой в нормално психическо състояние би написал подобно нещо.
и не съм склонен да го "оправдавам", само защото е страдал.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: alisalisa]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 16:41



никой не знае, че нещо е "факт" докато не го изпита на гърба си.

затова дадох примера с 2012, когато загубих дете. никой от вас не разбра.
което е ок, защото не е било "факт" за вас.

също така, никого не проклех да му се случи, въпреки че бях много ядосан на цялата вселена, лекарите и всички вас.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: п.п.нови [re: vozac]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано14.11.20 16:49



освен като е била болна и е чела писанията на изброените горе, лично се е засегнала и преминала границата на приличието

т.е. - смяташ, че всеки, който се е почувствал ЛИЧНО засегнат, може да каже (и направи) всичко?

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: dionys]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.11.20 16:56



От последния ти абзац за сетен път ми става ясн, че наглед разсъдливи и интелигентни хора, и с претенции хем, понякога ИЗОБЩО нищо не разбират от реалностите.

Алиса ти зададе един въпрос - жокер: дали ако беше споделил за детето си в момента на най-голямата си мъка, и някой беше казал “голям праз” - нямаше да реагираш бурно по своему? А ти дуднеш, та дуднеш : “На никого не съм пожелал”... Не си, защото не си имал причина.

Какво ли се опитвам и аз... кауза пердута.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: п.п.нови [re: dionys]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано14.11.20 16:56



смятам, че с писанието си МилаО6 малко прекали
изключително меко и политически коректно казано



Тема Re: п.п.нови [re: vozac]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 17:07



аз докато се молех на разни хора да не ми пълнят темата за Мила с излишъци, пък те най-нагло ми се лензеха, и по-лоши работи им мислех.
границата на приличието е премината от навлеците, които умишлено дразнят болен човек, не от болния човек. никой не е длъжен да се държи прилично, докато бере душа и му е кипнало от нагли досадници.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: п.п.нови [re: vozac]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.11.20 17:15



смятам, че с писанието си МилаО6 малко прекали
изключително меко и политически коректно казано


Смятам, че е нелепо точно мъжете, 70% от които в реалния си живот поне по един път на ден псуват на майка - да правят подобен род забележки. Казаното от Мила (да се разболееш колкото мен) не е и наполовина толкова грозно и гнусно, колкото една "редова" псувня (да ти е...а майката).

Нищо лично, не те познавам и не знам дали си от тези проценти.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 14.11.20 17:27.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.