Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Zirzi]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.11.20 09:03



И аз изчезвам, заради такива като Мила, тъпата Уникална и оная дето била заета и още една две се махам.

Чао.


След вестта за излекуването на Мила - това е втората прекрасна вест в последните 1-2 дни.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано14.11.20 09:06



бегай бърже.

Последен коментар, чаках те за да го направя.

Чао тъпунгерке.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Zirzi]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано14.11.20 09:09



Този сайт ли ползваш най-често?



Не вярвам и от сайт за запознанства някоя да ти се върже.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано14.11.20 09:02



Като чета, клетвата "Уй да не видиш ква си"! е подействала при доста жени.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Albena l]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 09:33



Брей!
ти откога стана защитничка на Бирите, до вчера я гонеше просташки от темите си?
сега - първа наредена да й бършеш сополите. Ржевски ли пак те сръфа?

Албено... трай да тъ обичам, че да не ми цивриш пак "оле божке, що гаджето не ми говори, какво толкова написах в дира".



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Zirzi]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 09:39



И аз изчезвам, заради такива като Мила, тъпата Уникална и оная дето била заета и още една две се махам.

Чао.


де тоз късмет! ама ти си путю, откакто си прописал в дира, все обещаваш и все висиш да си ближеш повърнатото.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: alisalisa]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано14.11.20 09:40



Ржевски е на друго мнение. Сигурно и той вари супи


Като се разболеете ше ви трепем и толкоз



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано14.11.20 09:41



Мисля да си почина от клуба за по-дълго.

Ти точно така и си правиш. Почиваш си за дълго от клуба, после пристигаш с реактивната моторетка, маркираш отгоре-отгоре по диагонал и разбрала-недоразбрала почва джаста-праста да насипва баластрата с канчето, както отдавна съм ти го казвала! Все тя най-компетентната, все тя най-тежко боледувалата, спецката по задух, алергии, тежки грипове и пневмонии, ама ей на - героиня, не се оплаква, не хленчи, става, поизтърсва се и пак напред с рогата.

А другите кво!? Паники, лигли, меки Марии, хленчат, оплакват се, сякаш те единствено болни на тоз свят! А ти нея питай какво е туй детето ти да вдигне 40 гр, какво е да се задушаваш от алергии, да се тръшкаш от тежки грипове и пневмонии, тя да ти каже на тебе кой е болен и кой се прави на такъв!

Що не се върнеш в заключената тема на Уника? Специално съм прочела отново всички постове, които сме си разменили. И то преди втората седмица, след теста и след няколкото кризи, които изкарах. Бе ти му обясняваш един, че втори, че трети път, няма излишна паника, няма тръшкане непременно да съм ковидна, просто не ми е добре, необичайни са ми симптомите, търся адекватна помощ и не я получавам.

А, не, в нейните разбирания трябва да си седиш вкъщи, да не мрънкаш, да си припадаш, да се задушаваш - ей я нея, пушела като комин, какви задушаваници само имала, ама на, жива, здрава и нищо и няма. Всички трябва да са като нея.

По отношение на принцесата (за мизирабълщината на пътника и другите 2-3-ма няма и дума да отварям, противна работа)! Аз нито веднъж не съм спорила с нея и не съм доказвала има ли, няма ли вирус, безобиден ли е, има ли нужда от мерки и прочее! Единственото, за което и повтарям е, че всички линкове, които пуска са от непроверени източници и от сайтове в списъка с фалшивите новини, жълти сензации и шантави конспирации. Абе как един път не пусна читав линк това нещо!? Как веднъж не се вслуша - не също като бирите, не чете, не взема от дума, но спори, компетентничи, дава акъли и продължава с лопатата да сипе линковете с фалшификации.

Е, смятай колко трябва да си ми дошла до гуша точно в момента, когато не бях в състояние да ти затворя устата по друг начин и да стигна до подобно "пожелание". И какво се докачаш, а? Нали е безобидно грипче, нали няма нищо кой знае какво, нали се преструваме и от лигавщини се правим на по-болни, отколкото сме. При това всичките ти дрънканици не са от личен опит, ами от това, което четеш за ковидните. Списък с болни и симптомите им ще ми дава. Е, как да не ти пожелае човек да го изпиташ на собствен гръб, че после като продължиш да се блъскаш по гърдите, как е едно нищо в сравнение с твоите пневмонии, алергии, задушаваници и прочее, барем да има защо, барем да имаш личен опит. Просто ти пожелах да изкараш мойто "грипче", така, както го изкарах аз, по същия начин и 2 пъти подчертах да не умреш!

И не морализаторствай срещу другите! Хората не ме поздравяват и овациите им не са, заради грозното, отвратително и противно "пожелание", а заради това, че един клубар, колкото и да не е мил, е прескочил трапа, те са стискали палци и са се молили за мен. Със сигурност никой от тях, никога не би посмял да те "накаже" с подобно "пожелание", нито пък одобрява какво съм казала. Но като потърпевша от 2-те бири които смяташ, че те оневиняват, съм преценила, че мога да си позволя тази "мизирабълщина", след като съм била упорито и методично предизвиквана.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: vozac]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано14.11.20 09:41



Като чета, клетвата "Уй да не видиш ква си"! е подействала при доста жени.

туй тук се представя за мъж, ве.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Zirzi]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано14.11.20 09:43



Брееей! Че ти си бил голям хитрец, бре, колкото и тъп да те правят! Решил си да си дигнеш дърмите преди Киро да те изрита като мръсно, злобно псе, а! Да не си капо, се едно той си е тръгнал нашия с достойнство от мръсния клуб, а не са го изритали, както си заслужава.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.