Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано15.11.20 11:59



Ами ти пък погледни още веднъж за какво става дума!

Уникалната е коригирала поста в 9.24 сутринта вчера. Дионисът се появява за първи път вчера цели 5 часа по- късно в 14.21. Той няма как да е видял първият вариант на поста на Уникалната. А дори и да предположим, че го е видял, но е реагирал след много повече от 5 часа, значи не му е било толкоз важно веднага да се обади, което е абсурдно.

Ся, известни са ежбите ви с Уника, ама като имаш претенция за обективност, бъди поне последователен и не търси и ти като лаладжията дионис под вола теле в случая.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: aiumi]  
Автор 741 ()
Публикувано15.11.20 12:04



Така е, на всеки се случва да изтърве нещо необмислено, или пък да си го изтърве съвсем обмислено. Обаче не всеки добавя след това не съм от тях, как'Сийке, не съм от тях :)



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.11.20 14:20



741, това са глупости, и ще ти кажа защо:
много добре го помня тоя постинг на уникалната, защото като го прочетох, се хилих, представяйки си как мангъра и всички изброени се строяват в клуба и рапортуват.

точно поради това помолих дионис за линк, щото зная, че не е писала подобни неща.




научи се да чакаш

Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: tartarianeyes]  
Автор 741 ()
Публикувано15.11.20 15:10



Възможно е, не съм прочел какво е редактирала, а и не е от особено значение. Факт е, че в рамките на часове му е пожелала да се разболее и после е заявила, че няма да съжалява, ако умре, което разкрива достатъчно от душевния мир на лирическата героиня. А как точно е подредила запетайките в изреченията, е подробност.

Сигурно е важно за които вярват в тез неща. Аз обаче тук съм сеирджия и на мен темата с клетвите ми е интересна основно откъм забавната как'Сийкина страна.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: tartarianeyes]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано15.11.20 15:15



малий, deja vu - някъде и аз помислих, че сноупринсес не е писала, че вирус няма - линк не се появи, ама що приказки се издумаха


Така че внимателно борави с "това са глупости" и "не е писала подобни неща". Има агитки всякакви, фенове и пр.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 2biri]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.11.20 15:20



Е хубаво де Мила си изпуснала нервите - на всеки се случва понякога. Ако клетвите хващат дикиш - политиците ни щяха да са мъртви вече.





Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.11.20 15:27



Факт е, че в рамките на часове му е пожелала да се разболее и после е заявила, че няма да съжалява, ако умре

Премери си температурката. Може КОВИД да си пипнал.

"В рамките на часове" в какво измерение - със заден ход ли??? Пожелавам му да се разболее НА 14 НОЕМВРИ, а заявявам, че няма да съжалявам ако умре НА 12 НОЕМВРИ...

Казах вече - бетер жени сте, някои от вас. По дребнавост, злопаметност и заядничество.

С такива мъже - не е чудно, че държавата е на тоя хал.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 15.11.20 15:31.



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: UnicaDonna]  
Автор 741 ()
Публикувано15.11.20 15:26



Кажи, че при вчерашната клетва вече те е било грижа за Мангъров дали ще умре, и тутакси ще си посипя главата с пепел :)



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.11.20 15:43



Кажи, че при вчерашната клетва вече те е било грижа за Мангъров дали ще умре, и тутакси ще си посипя главата с пепел :)

След като се провали 2 пъти в обвиненията си и се дискредитира напълно, сега трябва още нещо да ти казвам ли?

Знаеш ли колко ми дреме дали ще си посипваш главата и с какво?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Милото на Мила и овациитенови [re: Crrafterr]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано15.11.20 16:10



Изобщо нямаше да го помня, ако не беше визуализацията, хилих се много.

Визуализациите много ми помагат и за сериозни неща, не само при разговори за клетви



пп и според мен сноу не е писала, че няма вирус.
ама покрай линкове за тва -онва, графики, клипчета, светецът мангъров и бил гейтс, нищо чудно някой да е останал с такова убеждение.


научи се да чакаш


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.