Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 19.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: пландемия 2020нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор DarkSide ()
Публикувано24.11.20 12:41



на много места се пазят проби от пациенти с пневмонии отпреди различен брой години, не съм чул някой да се е сетил да ги тества, а това би трябвало да е едно от първите неща, за които би си помислил всеки истински изследовател - дай да проверим дали вирусът наистина е нов, преди да се юрнем да затваряме хората и да ги накараме всичките да носят маски - според мен няма начин някой да не ги е тествал старите проби, или поне да се е опитал да го направи - интересно защо нищо не се чува по въпроса



Тема Re: пландемия 2020нови [re: thehuntermuster23127]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано24.11.20 12:45



ако някой друг ти го сдъвче и изплюе, на тебе ти остава само да го изконсумираш и да му повярваш

Той нямаше теб предвид, доколкото аз разбирам.



Тема Re: пландемия 2020нови [re: thehuntermuster23127]  
Автор DarkSide ()
Публикувано24.11.20 12:46



наистина съжалявам че ти е прозвучало назидателно, възможно е тебе да са те учили в училище да мислиш със собствената си глава и да са те хвалели, когато си давал решение, различно от това, което учителят е казал, че е правилното - мен обаче даскалите ме осмиваха и подиграваха пред всички за всяка оригинална мисъл и инициатива и за всяко позоваване на нещо, което не е било включено в одобрения от министерството материал за преподаване - вероятно затова така съм ти прозвучал, извинявай още веднъж



Тема Re: пландемия 2020нови [re: DarkSide]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано24.11.20 12:54



Според мен този път грешката е в твоя телевизор.


Мотивацията му да отправи молбата не е, както предполагаш, да получи нещо наготово, а да си изясни позицията на събеседника.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: пландемия 2020нови [re: ad miral]  
Автор DarkSide ()
Публикувано24.11.20 13:12



Според мен този път грешката е в твоя телевизор.

Е, щом е само този път, банкет да вдигам направо!



имам предвид, че комуникацията е над 90% невербална, основната информация се предава не с думите, а с интонация, мимики, език на тялото - само от едни думи не може да се разбере какво точно е намерението на написалия ги - дали е сериозен или се шегува или е саркастичен, дали иска да научи нещо независимо от кого или иска да полемизира точно с конкретен юзер - особено пък когато изобщо не познаваш написалия думите и не знаеш нищо за нивото му на образование и възгледите му т.н. и т.н. - тогава вероятността да изпаднеш в положение да не уцелиш смисъла на думите на отсрещния е точно 100%

Редактирано от DarkSide на 24.11.20 13:21.



Тема Re: пландемия 2020нови [re: thehuntermuster23127]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.11.20 14:01



статия няма да пиша, но на всеки един конкретен въпрос, който ми зададеш, ще ти отговоря какво мисля

идеята ми не е била да вярвате в моята интерпретация на нещата, а да се усъмните в това, което ви говорят по медиите и да започнете да търсите каква е грешката в картинката, която ни показват

да погледнете графика със сравнение смъртността между две години 2019 и 2020
да чуете какво един и същи човек е говорил за едни и същи неща по различен начин
да се замислите защо в бройката на заразените, която съобщават по телевизията, са включени и тези от март
да потърсите информация какво представлява теста
да проверите тази година има ли грип или няма
да потърсите колко са болниците, лекарите, леглата и средстната, които са отпуснати
да направите сравнение в начина на представяне на информацията, какво ви казват, как ви го казват, колко пъти ви го казват и да започнете да се чудите защо ви го казват

аз не съм нито журналист, нито лекар, нито ви продавам нещо
само съм шум в телевизора
и влизам понякога в някоя седянка, където преповтарят новините
не ставам да говорител или водач
в момента предпочитам ролята на клубния идиот
после пак ще стана невидима

питай



Тема Re: пландемия 2020нови [re: snowprincess]  
Автор thehuntermuster23127O (пристрастен)
Публикувано24.11.20 14:38



Не подхождай с агресия. Не търся повод да ти се подиграя.

Достатъчно ясно попитах в предния пост, но ще опитам да бъда по-конкретен, пък кой знае, може да се развие.

Какво се случва според теб? Има вирус, няма вирус, някой го е създал и "пуснал", не се разпространява така, разпространява се така, че и по-лошо, никой не умира, умират още повече, но крият, още хиляди предположения... Изобщо всичко, което ти мислиш за валидно, след като си изчела и изгледала толкова много неща не може да нямаш готов отговор, само го развий в достатъчна дълбочина.

Къде се случва? Кой са епицентровете, както на злите сили, така и на потърпевшите.

Кога е замислено, с какво моментът е най-подходящ да бъде приведен в действие този план? Има ли времева рамка за развитие, в какъв хоризонт ще се развие?

Кой стои зад тази конспирация? Ако разбира се отговорът на въпроса "какво" предполага конспирация. Но в детайли, ако може, доколкото информацията, с която разполагаш позволява.

Защо е нужно това? Какъв е крайният ефект и на кого е необходим, какви са целите на една подобна конспирация.

Как се случва всичко това? Държави, организации, технологии, служби, тайни общества, илюминати и рептили. Какъв е механизмът, по който нещо толкова мащабно се прилага от всяка нация на планетата.


Виждаш, че аз дори не знам какво да те питам, но пък съм съвсем сериозен - моля, кажи каква е твоята теза, развий я в детайли, изясни я. Изрази твоето мнение, без линкове и указания как да четем между редовете. Директно и смело.

Редактирано от thehuntermuster23127O на 24.11.20 14:43.



Тема Re: пландемия 2020нови [re: snowprincess]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано24.11.20 14:38



в момента предпочитам ролята на клубния идиот
Вече сме толкова малко хора, че се налага да се въртим в тази роля.
В случая НЕ ти си различна, а останалите са еднакви. Тук, в клуба.
С нюанси де.





Тема Re: пландемия 2020нови [re: thehuntermuster23127]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.11.20 22:05



да не забравяме, че сме в тема за конспирации

всичко е някакъв тотален медицински абсурд
вярвам, че има вируси и бактерии, но епидемия няма

хората боледуват, оздравяват, някои умират
но до миналия месец смърността беше рекордно по-ниска от предходните 5 години
през ноември започна да се качва рязко,
но според мен, като извадя от тази година миналогодишната смъртност, като извадя и обявените от ковид 19, остават 25% увеличение, което е от отложени лечения, от това, че вече сме в сезона на инфекциите и намален имунитет, а също от инфаркти и инсулти причинени от страх, заради новините
а от страх може да се умира, но няма да запишат такава диагноза в смъртния акт
в темата на Дарки, на 7ми октомври предрекох, че през ноември ще се напълнят болниците и ще има втори локдаун

от 20 години насам, чрез новини и филми ни насаждат страх от болести и идеята, че биг фарма ще измислят лекарства, които ще ни спасят
ти досега страхувал ли си се от свински или птичи грип, А, Б или парагрип, спин, ебола, зика, денга, антракс, туберкулоза, чума или холера
вероятно ще кажеш, че не си, защото си чувал по новините, че се случва, но е някъде другаде
на друго място умират от това
но вече в теб има създаден "паник бутон", който може да бъде задействан по всяко време, когато този, който е измислил сценария, реши

сега хората в цял свят гледат телевизия и четат виртуалните вестници, които са на един и същи господар
те чуват, че навсякъде има коронавирус и се умира от него
математици казват кога ще се разболеем, и те вярват
компютърен специалист ни говори за ваксина, с която ще се предпазим, те пак вярват
правителствата променят закони - да носим маски, да не излизаме, да не работим и пазим дистанция, докато внесат ваксината и доброзорно ни ваксинират масово, а дори и тогава няма да паднат мерките, защото не е това целта

това всичко е мислено от много време кога и как да стане, разиграно виртуално миналата година през октомври в NY точка по точка, и платено от демонократите на китайците да инициират епидемия
идеята е, че колкото повече хората се уплашат, толкова повече ще се откажат от свободите си, за да ги пази някой, и после да се наредят на опашка за спасителната ваксина, а рухването на икономиките ще се дължи на вирус

на

министрите са се подписали на документ, че ще получават 5 години помощи от световната банка (ако някой ти дава заем, то не е защото му е жал и иска ти да си добре) ако предприемат определени действия и мерки в страните си, докато съсипят бизнеса, доходи ще получават само тези, които могат да продължат виртуално, останалите...
докато се установи нов икономически строй, с нови "ценности и морал", без кеш, с роби, които са загубили всичко, което имат
нова нормалност

но Тръмп им обърка сметките
не мисли вируса, само гледай да оцелееш финансово
следващата година ще е интересна





Тема Re: пландемия 2020нови [re: snowprincess]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.11.20 23:29



Australische Fluggesellschaft Qantas will GeimpfteErste Airline kündigt Corona-Impfpflicht für Flugreisende an

Австралийската авиокомпания Квантас въвежда задължителна ваксинация за полетите си.
на немски






Редактирано от snowprincess на 25.11.20 00:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.