Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 30.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Как да си обяснимнови  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано12.11.20 18:41



Мнението на авторитетните учени, че при Ковид не се придобиват трайни антитела след болестта и същите тези учени твърдят, че само ваксина може да ни предпази от Ковид?

Ваксина не е ли на принцип създаване на антитела?
И ако те са нетрайни, какъв е смисълът.
Каква е истината?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Как да си обяснимнови [re: PYTnik]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано12.11.20 18:42



Е, защо ние да обясняваме глупостите на другите?
Нека те сами да си ги обяснят.

WALL·E


Тема Re: Как да си обяснимнови [re: PYTnik]  
Автор DarkSide ()
Публикувано12.11.20 19:00



каква е истината аз не знам, но здравият смисъл говори, че смисълът е едни трилиони да се преместят от един джоб в друг - вчера казаха по телевизията, че евросъюзът вече бил поръчал 300 000 000 дози от все още тестваната ваксина, която вече се произвежда, въпреки че още не се знае дали ще мине всички тестове - естествено, не се знае само на теория, щото е ясно че срещу съответното възнаграждение, всички сертификати ще бъдат надлежно подписани и подпечатани - системичната корупция на здравните власти и медицинските "научни" работници отдавна не е тайна за никого

това изобщо без да споменаваме, че досега има установени седем различни мутации на любимият ни сарсков2 и също така е установено, че имунитет към едната мутация не помага срещу другите му мутации, сиреч за всяка нова мутация ще трябва нова ваксина

без изобщо също така да споменаваме последните открития в имунологията, според която подобно на различните кръвни групи, съществували няколко (май бяха 4 главни) типа имунна система при хората и всеки тип имал различна реакция и затова една обща и еднаква за всички ваксина ще има ефект (ако изобщо има някакъв ефект, което е доста невероятно, щото за коронавируси досега ваксина не е била изнамерена) само при около 25% от хората, а при някаква част от тях вероятно ще има точно обратния ефект

а дали във ваксината ще има и някакви допълнителни неща, това ще се разбере значително по-късно, ако изобщо се разбере някога ...



Тема Re: Как да си обяснимнови [re: Naglets]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано12.11.20 18:53



Загледах се в телевизора и точно това говориха дълго време, за краткото съществуване на антителата и, че само ваксина може постигне общ имунитет.
Питам, защото не мога да разбера този парадокс, нещо сбъркан ли съм, наред ли съм, явно ли е, сънувам ли, или така ми се струва?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Как да си обяснимнови [re: PYTnik]  
Автор aiumi ()
Публикувано12.11.20 19:08



Предполагам, идеята е, ваксината да се подновява през някакъв период, подобно на противогрипната.

Което, както казва Дарик, ще улесни преместването на едни трилиони от едно място на друго. Даже като поток го виждам да стане. Като пълноводна река.



Тема Re: Как да си обяснимнови [re: DarkSide]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано12.11.20 19:11



Възможно ли е, да са ни нападнали извънземни и първо да са атакували управлението ни като общество, за да ни унищожат?
Как другияч да си обясня тоталното оглупяване на високите нива на обществото ни?

Не ми се вярва никой да не ни помогне.
Само не се досещам за поне една причина заради която да ни помогнат?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Как да си обяснимнови [re: PYTnik]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано12.11.20 19:06



Общо взето няма смисъл от ваксина, има смисъл от лекарство.

Ама като са тръгнали да правят ваксина, все е нещо. Човек ще трябва да се имунизира на 3 месеца (ако иска да е напълно предпазен), което сигурно ще е вредно.




Тема Re: Как да си обяснимнови [re: PYTnik]  
Автор DarkSide ()
Публикувано12.11.20 19:20



Възможно ли е, да са ни нападнали извънземни и първо да са атакували управлението ни като общество, за да ни унищожат?
Как другияч да си обясня тоталното оглупяване на високите нива на обществото ни?

Не ми се вярва никой да не ни помогне.
Само не се досещам за поне една причина заради която да ни помогнат?


ми възможно е, аз ако съм един извънземен и искам да завладея некоя планета, първом ще изкупя всички телевизии и всички журналисти, след това ще купя техното СЗО и всичките им здравни власти, ще измисля един страшен неизвестен вирус и една нова страшна болест, ще накарам всичките телевизии постоянно ежедневно, ежечасно и ежеминутно да набиват в главите на хората колко ужасна е тази болест и колко хора умират от нея, ще им показвам кадри от реанимациите и с камиони за трупове, де що има здравомислещи хора, ще ги нарека конспиратори и ще ги осмея публично и това ще е достатъчно ... хората сами ще ме молят да взимам все по-строги мерки за все по-пълното им заробване

Редактирано от DarkSide на 12.11.20 19:21.



Тема Re: Как да си обяснимнови [re: aiumi]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано12.11.20 19:20



Поток от пари?
Човечеството е пред гибел?
Колко от нас биха оцеляли ако се ваксинираме всеки месец?
Няма и логика дори ..освен ако извънземните не са самият вирус?

Не не, не е възможно да е заради пари?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Как да си обяснимнови [re: Luchezara]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано12.11.20 19:23



Лекарство против какво?
Съмненията ми са, че Ковид не в причина, а е средства

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.