Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: 741]  
Автор gelsomino ()
Публикувано13.11.20 15:03



човекът си пише в даден клуб заради няколко други човеци в него и не се интересува от "началството".
моем да пишем, но моем и да не пишем, както казваше един от наше село :)



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: 741]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.11.20 15:04



Човек се зарече да не пише в даден клуб заради началството, после претегли плюсове и минуси, пък вземе се върне обратно при същото началство.



Не съм запозната дали джелсомино се е заричал по този начин, но ако е истина - попадението ти е готино!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: MupaM]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано13.11.20 15:14



моля обясни, като се качиш в жипката с него, какво получаваш? някакво предимство?
самото пътуване в купето на жипката с човек, бил болен от ковид, само по себе си е тъпо

управлението дори и на семейство не се прави в купето на кола, да оставим на държава



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: vozac]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано13.11.20 15:15



"...какво получаваш? някакво предимство?"
Превоз до местоназначението на командировката?
Разговор с него, ако ми се налага да проведа разговор с него?

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: gelsomino]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.11.20 15:17



моем да пишем, но моем и да не пишем, както казваше един от наше село :)


Ми то за тия двамата е същото - избрали са да пишат в случая. В джипката.

Да те попитам... щот не съм клюкарка и много бързо забравям разни детайли...



Ти май си от чужбинците? Дет са избягали от българската простотия, за да живеят в западна демокрация?

Ако е така - де са ти демократичните ценности? Боко е излъчен от ДЕМОКРАТИЧНО ИЗБРАН ПАРЛАМЕНТ. До следващите избори има всички права, които имаше примерно Станишев и каквито ще има следващият премиер. И всякакво каканизане навъпреки е неуважение към демокрацията като такава.

А може би живееш в Китай?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: 741]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано13.11.20 15:12



Имаме поне пет клиентски коли със свастики. Или в кабината или в отсека на двигателя.



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: vozac]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.11.20 15:22



Абе стига, сега. Това е министър-председателя на България, не е шефа на пазара в Красно село(не че не е важен сигурно човека). Казва - утре си с мен в джипа и това е. Предполага се, че има план, той като всеки началник знае и планира нешта, които другите не знаят, но за разлика от другите началници управлява цяла държава - по-тъпо от това да му се возиш в джипа би било единствено да правиш обструкции на заповедите му или нарежданията. И затва Балтов, Ангелов, кой ше да е, даже ти, например - отиват в джипа, точка.



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.11.20 15:25



е то по мои спомени бая народ в клуба е доволен от управлението..

Не, парвати. Само Уникалната.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема от страницата на Самуил Петкановнови [re: gelsomino]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано13.11.20 15:28





сори, не можах да се сдържа..



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: UnicaDonna]  
Автор gelsomino ()
Публикувано13.11.20 15:29



когато едно правителство започне да се държи не според очакванията на избирателите си и да стане вредно за държавата, то трябва да бъде премахнато навреме, а не да се чака години да върши зулуми.
и понеже всички в момента сме на медицинска вълна, болестта трябва да се лекува навреме. когато настъпят усложненията, вече може да е късно.

дали съм "избягал" или не си е лично мой въпрос.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.