Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: gelsomino]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано12.11.20 20:53



Човекът е болен. Не е смешно. Вече





Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: .Jess.]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.11.20 06:06



И няма ли един свестен PR около ББ, че от тия изявления, возейки се на "джипката", ме втриса.

Че той ако имаше свестен пиар - не само още един мандат - ДО ЖИВОТ щеше да ни управлява.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: gelsomino]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано13.11.20 07:57



сега... биби няма фен в мое лице, но ето малко инфо: този израз просто е " чопнат" от нацитата както свастиката и етц.
1872 е книгата на дифенбах " трудът те прави свободен".
гьоте използва израза във " фауст", при ваймарската република е нещо като рекламен слоган срещу безработицата.

информацията я има навсякъде.

пиарите на биби не са толкоз прости. отново се говори за него, отново името му не слиза от медиите, а и има какво да се противопостави на " нацисткия израз".


научи се да чакаш

Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано13.11.20 08:03



Едва ли болен човек ще умее да трупа по този начин в нощното си шкафче кюлчета злато и евро за милиони без да го осъдят.




Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: Luchezara]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.11.20 08:39



Едва ли болен човек ще умее да трупа по този начин в нощното си шкафче кюлчета злато и евро за милиони без да го осъдят.


Не вярвах, че и в този клуб има хора, които вярват на тези небивалици толкова убедено.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: tartarianeyes]  
Автор 741 ()
Публикувано13.11.20 09:16



този израз просто е " чопнат" от нацитата както свастиката и етц.

Точно. Остава да направим психопортрет на харесващите Вагнер или на индийците, дето и в днешно време слагат свастики къде ли не.
Темата е заяждане на дребно, заради изтървана фраза без умисъл.



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: tartarianeyes]  
Автор gelsomino ()
Публикувано13.11.20 09:25



само дето негативната конотация на такива изрази е залегнала трайно в съзнанието на хората. също и за свастиката. нарисувай свастика на стената и след това иди обяснявай, че всъщност си имала предвид "божественост и духовност".

виж, ако например използваш suum cuiqu на цицерон* (или по-късно на тацит, юстиниан и т.н.), това едва ли ще породи негативни чувства. стига да не е преведено на немски (

) на това зловещо място.

колкото до т.нар. пиари на борисов, той няма такива. или поне такива, които да слуша. или ако ги слуша, значи те са по-тъпи и от него (което не е невъзможно). във всеки случай тъпотиите, които ръси, са най-вече резултат от присъщата му примитивна спонтанност.

---
* става дума за марк тулий, а не за цв. цЕцЕрон :)



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: gelsomino]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано13.11.20 09:37



във всеки случай тъпотиите, които ръси, са най-вече резултат от присъщата му примитивна спонтанност.

По-скоро бих казала - спонтанен примитивизъм.

Щото човек може да е примитивно спонтанен, но спонтанно да му идват умни мисли.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: 741]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано13.11.20 09:39



За мен е смешка, а не заяждане на дребно. Виц. Подигравка на неграмотността, нещо такова. Фразата е известна, никой няма да каже трудът е свобода, заради собствената си логика или понеже е в такава ситуация. Трудът е свобода е крилата фраза и е смешно, когато кацне на неграмотна глава, която на всичкото отгоре си въобразява че си вдига рейтинга изричайки я.



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор gelsomino ()
Публикувано13.11.20 09:50



никак не е смешно. а най-несмешното е, че продължава да има хора, които тъпо и упорито му се възхищават.

себеподобни да искаш.
и създаде борисов гласоподаватели по свой образ и подобие.
и те Го следваха навсякъде по магистралите и Му се възхищаваха.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.