Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: MupaM]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано13.11.20 16:04



Имаш ли обяснение на твоята агресия към мен?

Странно ме дебнеш да напиша нещо на някого и да ми се лепнеш.. както виждаш, аз нито ти пиша, нито те чета.

И по-важното - нито ме интересува твоето мнение.





Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: parvaty]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано13.11.20 16:07



Имам. Не си много умна, а пък самочувствието ти е излишно високо, както и пренебрежението ти към твърде простия според теб среден българин и държавата му, която не е дорасла до твоето ниво. Аз съм зла и такива ме дразнят.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 13.11.20 16:09.



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: MupaM]  
Автор gelsomino ()
Публикувано13.11.20 16:15



извинявай, че се намесвам, ама репликата ти ми даде повод.

знаеш ли на кого дължим времето, което наричаме българско възраждане?
на шепа образовани хора. буквално една шепа. останалата рая си е кютала доволно, щото какво толкова - има си там земя, добитък, османската администрация й осигурява правната рамка (която се е спазвала), пази я от разбойници.
само че тази шепа интелигентни хора, някои ходили и учили в европа, други просто чели и прогледнали, виждали, че светът е отишъл напред и нагоре и продължава да върви напред и нагоре. и тези хора не искали да тънат в невежество и духовна нищета, неистово искали да станем и ние като света. и тръгнали да измъкват и себе си и раята от архаичната османска държава. кой с перото, кой с черешовото топче. а раята само вдигнала рамене и се скрила по къщите да си пази добитъка. че и да тича към конака да предава.

лудите, лудите, те да са живи. раята е щастлива, защото дори не знае колко страда.



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: gelsomino]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано13.11.20 16:16



Е ми да, явно опитите ти да ми отвориш очите колко страдам засега са напразни.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: MupaM]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано13.11.20 16:51



Тя злобата ти личи отдалече, не се бой!

Аз такива ги пишех и преди да се махна, ама тебе пяната вече не то се събира и ма брадата да храчиш от злоба по мен.

Що касае колко съм умна - по мор мнение то нямаш капацитета за такава оценка.

Живей си със злобата.. просто спри да ходиш по мен. Намери си друго хоби.



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: gelsomino]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано13.11.20 16:52



Няма смисъл .. няма да те разбере...

Това закусва със змии и после плюе гущери... мани го.



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: parvaty]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано13.11.20 16:59



Вервай ми, не си умна.

Като ти гледам и речника, си едно беззлобиво създание, светло и прекрасно...

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема управлениетонови [re: parvaty]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано13.11.20 17:39



В отговор на:

бая народ в клуба е доволен от управлението



Ако обаче си спомним "гласуванията" в клуба за президент и при парламентарни избори, май и за избори на кмет в София, средният клубар не е свързан с ГЕРБ (нито с БСП) на никой от изборите.
Доволството, доколкото го има, не е от управлението, а от постиганото въпреки управлението; икономическият растеж, ръстът на средните доходи, свобода на пътуване, на обучение, еснафските показатели (леки коли, битови уреди, обзавеждане и пр.) и т.н. са си факти, тук се гледат числа и ако вървят нагоре си доволен, ако вървят надолу не те кефят, нищо лично - от Ламби напр. Хеле пък Ламби, върл костовист... че той, ако стане дума, ще намери повече кусури на управлението от всеки друг тук.

Факт е, че народецът живее по-добре от десетилетие на десетилетие; но това е обективно, който и да го управлява - ако ще да говорим за Северна Корея. И там, предполагам, днес е по-добре, отколкото преди 10, 20 или 40 години По-добре е да се гледат разликите с първенците в света или на континента: ако намаляват, справяме се; ако нарастват, оставка!

Редактирано от Crrafterr на 13.11.20 18:00.



Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: Green Light]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.11.20 18:02



когато кацне на неграмотна глава, която на всичкото отгоре си въобразява че си вдига рейтинга изричайки я.

Човечецът няма как да знае тази фраза с какво е свързана. Чул, повтаря. Вероятно смята, че друг не е чувал тази фраза. Колко си по прост, толко като чуеш нещо смяташ, че си вече велик.
Пък пролетта нали на един от брифингите с глас на мъченик изрече : Ако спечеля, печеля за цял народ - ако загубя, губя само аз., но.... не каза цитирам, не каза както е казал Левски. Каза си го кротко, назидателно, с мъка излезе от душата му....(леко перифразирайки)...
Ох божеееееееееееееееее





Тема Re: тоя пак го изтърваха от психодиспансера :(нови [re: gelsomino]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.11.20 18:05



а най-несмешното е, че продължава да има хора, които тъпо и упорито му се възхищават.

Този феномен не го разбирам, не го разбирам, не го разбирам.
Но... това са типове хора, има ги. Аз лично не познавам вече хора, които все още му симпатизират. Имах 3-4 познати, те също вече се чудят как са се били заблудили. Но... предполагат, че всъщност той е изпростял, а не че те са се подлъгали



Кимам аз, да запазим достойнството на познаните си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.