Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: 741]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано12.11.20 11:05



+1
на село е същото, насядалите на пейката половин дузина ехидно ме питат всеки път като дойда, "абе верно ли толкова много била страшна трая болест хахаха!"

Но спасение няма. Вчера на Вардар до един блок минах покрай един вампир, лежащ на кълка и подпрян на бастун, майхайки с ръка срещу трима опитващи се да го доближат за да му помогнат минувачи. Уникална картинка, а още около 10ина стояха на по-безопасно разстояние от вампира. някъде към 13 беше. Е тоя как ще го накараш да спазва някакви правила (8-10, АХА!) и второ - как ще ме накараш мен (или Мила) да лежа в една болница/стая с него? Сори, майна, както казват... майните :) Истината е, че такъв е материалът.



Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: 741]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано12.11.20 13:12



Абе, ако ще пазиш някого над 12-15-годишна възраст от него самия в обикновена житейска ситуация, уйде конят у ряката.
Аз примерно се опитвам да опазя малкия от него самия - да не падне от балкона или да не се метне под някоя кола, като пресичаме, ама то е щото той е доста под тая възраст.
Пълнолетните, че и достигналите пубертета, в подобни сравнително рутинни и елементарни случаи имат мотив и умение да се пазят сами, предполага се.

Иначе в това за опазването на здравната система има някакъв смисъл, вече признах.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 12.11.20 13:17.



Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: MupaM]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано12.11.20 13:18



Един точно конкретен повече–от–12 годишен, да ти кажа, не знам дали да го пазя или сам лично да го затрия... Като ми се разшляпа чисто бос, по къси панталони и по фланелка... веднъж го замервах с кестени(че ми беше жал за ябълките)
В стаята му, за сметка на това, климатика е омекнал вече от жега, капе пластмасата, стича се по стената...
Да се пукне човек!



Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: MupaM]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.11.20 13:23



Аз не говоря за точния час, а за твърдението, че този път заповедта ще забранява старите да пазаруват в друго време.


Аз ги смесих. Не стига, че часът е нелеп, ами става и задължителен.

На брифинга нещо са каканизали по въпроса, но нямах време да ги слушам.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: Green Light]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано12.11.20 13:23



Спираш му климатика - режеш захранването - и сам ще се облече. ;)

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”


Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано12.11.20 13:24



Шок!
Бонба!
Мангъров е "за"

!

Очаквам прогресивните сили, дето до днес го имаха за пророк, ся да обявят, че минал на тъмната страна и дружно да го анатемосат.
Продаде се за едното шефско място и туй то!




Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.11.20 13:31



Ся очакваме коментар и от принцесата и дарки.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.11.20 13:38



ПП - ма то да вземе да се окаже, че Мангъров не само бил ЗА маските, ами бил и ЗА Борисов! Е ся вече му е спукана работата!



Аз съм много доволен от това, което видях на заседанието на МС. От всички събрани там, най-трезво разсъждаваше премиерът Борисов, дори по-разумно от професорите.



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано12.11.20 13:35



Мангъров и Мутафчийски започнах категорично да ги различавам чак сега през ноември. Като имена става въпрос. Като физиономии гласове и позиция ги знам от март, не съм чак такава ливада.
Когато се мъчех, нспример в разговор, да си спомня кой беше шеф на щаба и говореше по телевизията казвах на ум "генерал..." и което от двете имена уйдиса като продължение това казвах - Мутафчийски, естествено. Генерал Манъров въобще не се връзва. Даже, не знам защо обидно ми звучи, просто вътрешно усещане, ако кажеш някому генерал Мангъров и чакай проблеми. Генерал Мутафчийски, също звучи обидно между нас казано, "я, не се стискай като генерал мутафчийски, бе, плати си кафето, да не съм ти касичка!" Обаче вече генерал мангъров си е расистко, много е кофти, не съм ли прав?
Докато, например "доктор" придава благозвучие на всичко. Ето доктор Гринлайт говори с доктор Ржевски за доктор Мангъров. Веднага става ясно, че са хора от сой.

Но не се различават кой кой е.



Тема Re: Тема за КОВИД-дрънканицинови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано12.11.20 13:39



Като споменаваш Мутафчийски... не ви ли се стори, че някак го прикриха, оставиха го на заден план... Някой знае ли някоя клюка, или ще се окажа права, че Боко го е прицелил за президент и го пази на втора линия, за да не се компрометира с нещо...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.