Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: има и друго, дето ще разклати столчетонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано11.11.20 13:44



Стига сте се карали, за всичко има

.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: има и друго, дето ще разклати столчетонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано11.11.20 13:47



Гусин Ржевски, не знам дали се сещате, ама очевидно изглежда, че знам доста по-добре от Вас какво е положението там и какво е било.
Ама щом казваш, че сме виновни "ние, демократите", които и да сме ние и по каквато и причина да ме слагаш към тях (обаче като пиша, че си комуне, съм тъпа) - хубу.

Кажи сега какво трябваше да направим ние, демократите, за да не бъде цар Самуил македонски цар в македонските учебници. Не бягай по тъча. Да не признаем държавата? Да заявим, че признаваме нацията и езика, каквото и да значи това? Или...?
И Самуил става в учебника български цар, и изчезват статиите от типа на цитираната наскоро от Захариева "Българската хиена" с автор един клет човечец Клетников и още хиляди, хиляди други за последните 75 години, и изчезват плочите за убити през 1916 г. "македонски интелектуалци" от "бугарската гнасна рака" (местни с просръбски прояви, убити през ПСВ от хора, предполагаемо близки до ВМРО; не твърдя, че е трябвало да бъдат убити), и въобще нещата стават, както ги мислите вие, дето много ги разбирате нещата от външната политика, вътрешното управление, живота, вселената и всичко останало.
А?

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 11.11.20 13:52.



Тема Re: има и друго, дето ще разклати столчетонови [re: MupaM]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано11.11.20 13:50



ТЕ. Те казват, че не са деца, внуци и правнуци на българи.

да се определят както щат, не ми дреме. с бетонирани глави и югопромити мозъци няма оправия.

но докато се говори за първо и второ българско робство, докато продължават с простотиите си, че създали писмеността, че ни покръстили, да не изброявам всички малоумни изгъзици, няма да видят ни ес, ни български паспорт.

ако зависи от мен.


научи се да чакаш

Тема Re: има и друго, дето ще разклати столчетонови [re: tartarianeyes]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано11.11.20 13:52



Ще те поправя. Окупация.


Някои говорят дори за три. Първата е в балканските войни.
Общ сбор около 6 години и нещо.
Знам. И какво?

П.П. Паспорти и аз не бих раздавала на кило. Ако зависи от мен. Не виждам смисъл, освен като подигравка - как ни мразят и нямаме нищо общо, но с отвращением се декларират от български произход, колкото за паспорта. Но не си струва и подигравката.
За ЕС е двояко. "За" вето съм, поне докато не се постигне споразумение и признание за определени неща, но от друга страна, и прекалена изолация от нас и ново тяхно досближаване със Сърбия (като държави извън ЕС) не е добре за нас.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 11.11.20 13:52.



Тема Re: има и друго, дето ще разклати столчетонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано11.11.20 14:05



" твоите хора" на практика не са нашите хора.
разни дс гнусари седят зад тая каша.


научи се да чакаш

Тема Re: има и друго, дето ще разклати столчетонови [re: tartarianeyes]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано11.11.20 14:09



Аз пък не мисля, че кашата сме я забъркали ние.
Както "ние, демократите", така и ние - България.
Тя си е забъркана отдавна и не от нас.
И да не сме действали винаги по най-добрия начин, кашата си е вече налице, не заради това.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 11.11.20 14:03.



Тема Re: има и друго, дето ще разклати столчетонови [re: MupaM]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано11.11.20 14:11



това за робството го говореше македонския ни екскурзовод.
повечето от групата си вдигнаха чуковете бесни, останахме няколко души, които слушахме и се хилехме, което пък изнерви него.




научи се да чакаш

Тема Re: има и друго, дето ще разклати столчетонови [re: MupaM]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано11.11.20 14:13



шерше българската дс, най- вече комунистите и интернационализма, любимото дете на ссср.


научи се да чакаш

Тема Re: има и друго, дето ще разклати столчетонови [re: tartarianeyes]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано11.11.20 14:14



Хахаха, може. Така ами, окупация му се е видяло слабо, в края на краищата самото Царство България употребява израза "окупационен корпус".



”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Тема Re: има и друго, дето ще разклати столчетонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано11.11.20 14:17



Не може византийският император да е наричан Българоубиец, а Симеон да е македонски цар в македонските учебници.

как да не може, бре? че той си е цар на македонците и по българските учебници.
я виж



Сичко е точно. Пък доволно многобройните генетични изследвания досега доказват, че сме с идентични гени с макетата. Ся, дали Симеон е македонец или македонците са прабългари, е въпрос на усуквация. Обаче като цар си е бил по македонски цар и от татко си човекът.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.